Kúpeľňový koberec 80x50 Turati zelený AWD

02160926

Zelený kúpeľňový koberec Turati, vhodný ako podložka pod nohy, do kúpeľne s protišmykovou úpravou. Rozmer koberca je 80 x 50 cm. Materiál je veľmi hladký a príjemný na dotyk.

Cena:
8,10 € s DPH

Tovar nie je na sklade.

  • Viac informácii
  • Recenzie

Viac informácii

Kúpeľňový koberec Turati 80x50cm v pestrej zelenej farbe pre pestrú kúpeľňu

Krásne farebné prevedenie, jednoduchosť a praktickosť predurčujú kúpeľňový koberec Turati k tomu,aby sa stal obľúbeným pomocníkom. Zelená farba je štandardným riešením do každej kúpelne a WC, navyše priestor rozžiari. Kúpeľňový koberec Turati sa používa ako podložka pod nohy, materiál z ktorého je zhotovený je príjemný, hrejivý a na dotyk veľmi jemný. V spodnej časti kúpeľňového koberca je protišmýková úprava, vďaka čomu sa koberec Turati nešmýka, ale pevne priľahne k podlahe. Výhodou kúpeľňového koberca Turati je tiež ľahká manipulácia s ním. Má vynikajúci pomer ceny a úžitkových vlastnosti.

Rozmery kúpeľňového koberca:

  • dĺžka: 80 cm
  • šírka: 50 cm,
  • výška: 0,7 cm

                                                  Kúpeľňový koberec

Pokyny na starostlivosť o koberec Turati:

  • V práčke prať pri teplote maximálne 30° C
  • Nevhodné je koberec chlórovať a beliť
  • Žmýkanie mechanickým spôsobom
  • Nesmie sa žehliť
  • Nesmie sa chemicky čistiť

Podlaha alebo koberec:

Každý, kto si zariaďuje bývanie, sa skôr či neskôr dostane aj k otázke, či na podlahy položiť koberce alebo ich nechať holé. Nedá sa jednoznačne určiť, či koberce dnes sú alebo nie sú v móde, pretože rozhodnutie mať alebo nemať koberec je závislé najmä od samotných ľudí. Deti sa veľmi často rady hrávajú sediace na dlážkach, takže koberec je dobrou a aj pohodlnou zábranou proti chladu. V prípade, že vaša podlaha nevyzerá najlepšie, vhodný koberec môže byť dobrým „krycím manévrom" ktorý zamaskuje prípadné nedostatky.

Výhody zeleného kúpeľňového koberca Turati:

Je praktickým bytovým doplnkom, ktorý okrem dekoratívnej funkcie ponúka aj rad užitočných vlastností, ktoré ocenia nielen samotní majitelia, ale aj rodina či blízky známi. Je vyrobený z umelých vláken, ktoré sú oproti prírodným vláknám odolné proti roztočom. Výhodou je aj prijateľná cena a jednoduchá údržba,ktorá spočíva iba vo vyprášení alebo povysávaní. Koberce majú tiež schopnosť tlmiť hlukzvyšujú tepelnú izoláciu, sú prirodzene protišmykové a tlmia náraz v prípade pádu na zem, čo oceníte najmä pri malých deťoch.

Buďte prvý, kto napíše svoje hodnotenie!

Napíšte hodnotenie

Kúpeľňový koberec 80x50 Turati zelený AWD

Kúpeľňový koberec 80x50 Turati zelený AWD

Zelený kúpeľňový koberec Turati, vhodný ako podložka pod nohy, do kúpeľne s protišmykovou úpravou. Rozmer koberca je 80 x 50 cm. Materiál je veľmi hladký a príjemný na dotyk.