Matrac Gold Flex Aloe Almero

100 %
2 hodnotenia

Penový ortopedický matrac, ktorý poskytuje telu správnu oporu. Podporuje prirodzenú cirkuláciu vzduchu. Obľúbený je vďaka dlhej životnosti. Doprajte si kvalitu ako z inej planéty.

Cena:
140,02 € s DPH

Tovar nie je na sklade.

 • Viac informácii
 • Vlastnosti
 • Príslušenstvo
 • Recenzie

Vlastnosti

Materiál matracaPUR pena
Výška matraca20 a viac cm
Dodaniedo 24 hodín
Rozmer180x200 cm

Viac informácii

Matrac Gold Flex Aloe s dlhou životnosťou a obliečkou, ktorú možno prať

Jadro matraca Gold Flex Aloe je vyrobené z kvalitnej a hustej PUR peny, ktorá si svoje kvalitatívne vlastnosti udrží aj pri 120 kilogramovej záťaži. Hustota polyuretánovej peny je zárukou, že matrac sa ani po dlhšom používaní nepreleží a udrží svoj elastický tvar. Jednozónová PUR pena neobsahuje žiadne výrezy a aj preto má matrac Gold Flex dlhú životnosť. Vďaka 21 centimetrovej výške matraca  ho môžete umiestniť na polohovací lamelový rošt, ale aj na posteľ s pevným povrchom. Polyuretánová pena je ekologický a zdraviu neškodný materiál, ktorý sa bežne používa aj ako výplň pre detské a nemocničné matrace. Veľkou prednosťou matracov z polyuretánovej peny sú aj ich ortopedické vlastnosti. Aj keď sa pri prvom použití môže zdať matrac z PUR peny až veľmi tuhý, pri ďalšom používaní sa jeho tuhosť zmierni a z matraca Gold Flex sa stáva komfortný a veľmi pohodlný spoločník.

kvalitny penovy matrac

Antibakteriálna obliečka s Aloe Vera pôsobí pozitívne na pokožku

Matrac Gold Flex Aloe má obliečku vyrobenú z odolného a antialergického PES vlákna, ktorá je napustené výťažkami z Aloe Vera. Vďaka výnimočným účinkom tejto rastliny má matrac antibakteriálne a antimykotické vlastnosti, pôsobí pozitívne na pokožku a ľudské telo chráni aj pred nákazou mikróbmi. Blahodarné účinky na pokožku a zároveň aj pokojný spánok zabezpečujú aminokyseliny, enzýmy a minerálne látky z výťažkov Aloe Vera. Počas spánku na matraci Gold Flex Aloe si vaše telo oddýchne a pokožka hydratuje.

Výhody matraca Gold Flex White:

 • obliečka s výťažkami z aloe vera
 • antialergické vlastnosti
 • anatomické vlastnosti
 • ortopedické vlastnosti

Vlastnosti:

 • druh matraca: penový matrac
 • výška: 21 cm
 • váhová kategória: do 120 kg
 • antialergická obliečka s výťažkami z aloe vera

kvalitný a lacný pružinový matrac

Chcete sa prebudiť plní energie, vyspatí do ružova bez akýchkoľvek bolesti krížov a chrbtice? Tí, ktorí sa prebúdzajú práve týmto spôsobom, poznajú tajomstvo kvalitného spánku. Ich tajomstvom je správny matrac. Aby ste sa aj vy budili v dobrej nálade, ponúkame vám niekoľko rád ako si vybrať správny matrac práve pre vás. Dodržaním týchto rád si môžete byť istý, že sa vášho vytúženého spánku dočkáte a vyberiete si ten najlepší matrac práve pre vás. Viac sa dozviete v článku Ako si vybrať správny matrac?

27.02.2014

Peto

Za tú cenu fakt slušný a dosť aj hrubý matrac, s kvalitou som spokojný, môžem len a len odporúčať, materasso je dobrý výrobca.

  25.02.2014

  Frederika

  Hrubý matrac za fakt veľmi dobrú cenu, rozmýšľam, že si ho kúpim, má ho už niekto? :)

   Napíšte vaše hodnotenie!

   Napíšte hodnotenie

   Matrac Gold Flex Aloe Almero

   Matrac Gold Flex Aloe Almero

   Penový ortopedický matrac, ktorý poskytuje telu správnu oporu. Podporuje prirodzenú cirkuláciu vzduchu. Obľúbený je vďaka dlhej životnosti. Doprajte si kvalitu ako z inej planéty.