Obliečky krepové deluxe Arizona EMI

100 %
1 hodnotenie

Krepové posteľné obliečky vyrábané na Slovensku zo 100% bavlny.  Vďaka krepovej úprave nie je potrebné ich žehliť. 

Cena:
19,90 € s DPH

Tovar nie je na sklade.

 • Viac informácii
 • Vlastnosti
 • Príslušenstvo
 • Recenzie

Vlastnosti

Dodaniedo 24 hodín
Materiál obliečokKrepové obliečky
Farba obliečokBordové obliečky
Materiál100% Bavlna
FarbaOranžová

Viac informácii

Charakteristika krepových obliečok: 

Pružný a priedušný - to sú základné vlastnosti,ktoré charakterizujú krep. Vďaka tomu je výbornou voľbou pre spánok v teplejšom prostredí, alebo počas teplých letných dní. Samo o sebe slovo krep však nevraví nič o tom,aký materiál bol použitý pri výrobe posteľného prádla. Vyjadruje len to,že povrch nie je jednoduchý a hladký, ale zvlnený a jemne nariasený. 

Na výrobu týchto obliečok je často využívaná osvedčená 100% bavlna. V dnešnej dobe je však ustavične vyvíjaný tlak na znižovanie cien. To má za následok výrobu posteľného prádla s pridanou zmesou rôznych vláken, alebo vyrobeného aj zo 100% polyesteru. Isté však je, že bavlna aj naďalej bude poskytovať najvyšší komfort , keďže je vzdušná a zaručuje pohodlný spánok. 

Výber kvalitných, krepových obliečok: 

Cena je určite jedným z prioritných ukazovateľov kvality. Príliš lacné krepové obliečky zrejme neboli vyrábané z kvalitného materiálu, vďaka tomu tá nízka cena. Tieto nekvalitné vlákna, však môžu komfort počas vášho spánku narušiť.Tie vyzerajú umelo už na prvý pohľad a ani pri dotyku s pokožkou nie sú veľmi príjemné. Kvôli zlej vzdušnosti týchto vláken, sa pod nimi aj riadne zapotíte.

Ak si vyberiete krepové posteľné prádlo vyrobené z prírodnej bavlny ,ušetrite si mnoho problémov. Avšak aj tu si môžte všimnúť rozdiely v kvalite,na ktorú má veľký vplyv hustota tkaniny, jej spracovanie, pevnosť materiálu, či zafarbenie vláken. Ľahko sa totiž môže stať, že z krásneho vzoru vám na lacnom krepovom prádle po jeho vypraní veľa nezostane.

Obliečky krepové Arizona

Materiál použitý pri výrobe nášho krepového, posteľného prádla- EMI:  

Obliečky krepové deluxe Arizona EMI:  -Sú kvalitné, jemné a na dotyk skutočne príjemné. Ich veľkou výhodou, oproti klasickým bavlneným posteľným obliečkam je nekrčivosť - materiál je vyrobený tak, aby sa ich tvar nemenil ani pri každodennom používaní a aby ich nebolo potrebné žehliť. 

De luxe bavlna má kvalitu prvej triedy. Práve preto sa stala medzi našimi zákazníkmi taká obľúbená. Základnými výhodami bavlny de luxe, sú kvalita, pevnosť a trvácnosť. Obliečky si zachovávajú svoje farby aj pri viacnásobnom praní a dlhodobejšom používaní. 

Gramáž tejto vysoko kvalitnej bavlny je 145 g/m2 čo znamená, že je vyššia až o 20 g/m2, ako tá klasická.  Posteľné prádlo bolo vyrobené, ušité a navrhnuté na Slovensku. 

Krepová posteľná bielizeň a starostlivosť o ňu:

Krepové obliečky je možné prať v práčke,je však dôležité nastaviť správnu teplotu prania. Vo všeobecnosti platí pravidlo, že vaša práčka spotrebuje menej elektrickej energie,pri nižšej teplote prania. Nižšou teplotou ušetríte aj svoje posteľné prádlo. Pri krepových obliečkach je odporúčaná teplota prania 40°C

Používaním správneho pracieho prostriedku tiež predĺžite životnosť svojich obliečok. Pri farebných obliečkach, ide samozrejme o prací prášok určený práve na toto prádlo. Pridaním aviváže, sa postaráte o to, že prádlo bude nie len príjemne voňavé, ale zostane aj mäkké na dotyk. 

Po vypraní prádla je na rade správne sušenie. Zvlášť pri krepovom prádle, ktoré nemusíme žehliť ani mangľovať je dôležité ako ho zavesíte. Najideálnejšie je, keď prádlo voľne prevesíte cez šnúru na bielizeň,ešte lepšie je prevesiť ho cez viacero šnúr. Nebudú tak na ňom vznikať nežiadané puky na mieste,cez ktoré bolo prehnuté. 

14.12.2017

krepove obliecky

Kvalitné výrobky a rýchle doručenie.Všetkým odporúčam.

  Napíšte vaše hodnotenie!

  Napíšte hodnotenie

  Obliečky krepové deluxe Arizona EMI

  Obliečky krepové deluxe Arizona EMI

  Krepové posteľné obliečky vyrábané na Slovensku zo 100% bavlny.  Vďaka krepovej úprave nie je potrebné ich žehliť.