EMI: Slovenský bytový textil

Obliečky krepové delux Art fialový EMI

100 %
6 hodnotení

Fialové krepové obliečk Art sú ušité z nakrepovanej bavlny. Vďaka vlastnostiam nakrepovanej bavlny sú obliečky z nej zhotovené veľmi praktické a obľúbené. Zapínanie majú na gombíky a sú ušité na Slovensku.

19,90 € s DPH

Tovar nie je na sklade.

 • Viac informácii
 • Vlastnosti
 • Recenzie

Vlastnosti

Materiál obliečokKrepové obliečky
Farba obliečokFialové obliečky

Viac informácii

Krepové posteľné prádlo-charakteristika:

Krep- je veľmi priedušný a prirodzene pružný, vďaka čomu je skvelou voľbou počas teplých letných nocí, alebo tiež pre spánok v teplejšom prostredí. Slovo krep ale samo o sebe nehovorí nič o tom,aký druh materiálu bol na výrobu obliečok použitý. Vyjadruje len to,že je ich povrch jemne zvlnený- riasený.    

Na výrobu takýchto  obliečok je najčastejšie využívaná  a osvedčená 100% bavlna. Dnešná moderná doba a neustály tlak na nižšie ceny však zapríčinili, že sa dostáva na trh posteľné prádlo s ďalšími vláknami, alebo aj zo 100% polyesteru. Isté však je, že najlepšou voľbou je bavlna, ktorá poskytne vždy príjemný komfort a je vzdušná,vďaka čomu sa postará o Váš príjemný spánok. 

Obliečky modern art fialový EMI

Krepové posteľné prádlo EMI a materiál,z ktorého je vyrábané: 

Bavlnené krepové obliečky de luxe sú, kvalitné a veľmi príjemné na dotyk. Veľkou výhodou, ktorú tieto obliečky majú, je oproti klasickým bavlneným posteľným obliečkam nekrčivosť - materiál je vyrobený tak,aby ho netrebalo žehliť a udržiava si svoj tvar aj počas každodenného používania.  

Bavlna de luxe je známa svojou prvotriednou kvalitou, ktorá sa vďaka svojim vlastnostiam stala obľúbenou medzi našimi zákazníkmi. Kvalita, pevnosť a trvácnosť, sú výhody, ktoré tento materiál poskytuje. Obliečky si uchovávajú svoje farby aj po dlhodobejšom používaní a viacerých praniach. Počet gombíkov: paplón 4x, vankúš 2x.

Má tiež o 20 g/m2 vyššiu gramáž ako klasická bavlna. Obliečky boli navrhnuté, vyrobené a ušité na Slovensku. 

Starostlivosť o krepovú posteľnú bielizeň:

Krepové obliečky je možné prať v práčke,avšak je veľmi dôležité nastaviť správnu teplotu prania. Vo všeobecnosti platí pravidlo, že sa spotrebuje pri nižšej teplote prania menej elektrickej energie a tiež tým určite ušetríte svoje posteľné prádlo. Čo sa krepových obliečok týka, je pri nich maximálna odporúčaná teplota prania - 40°C

Používaním správneho pracieho prostriedku, tiež docielite, že sa životnosť vašich obliečok predĺži. Pri farebných obliečkach, by to mal byť samozrejme prášok, ktorý je určený práve na toto prádlo. Pridaním aviváže zabezpečíte, nie len že prádlo bude na dotyk mäkké,ale bude mať príjemnú vôňu.

Po praní nasleduje správne sušenie. Obzvlášť pri krepových obliečkach, ktoré netreba žehliť, je dôležité, ako prádlo zavesíte. Ak ho nebudete vešať za rohy, vyhnete sa ich poškodeniu. Je dobré, ak je prádlo voľne prevesené cez šnúru na bielizeň,ešte ideálnejšie, ak je prevesené cez viac šnúr, čím sa postaráte o to, že na ňom nebudú vznikať neželané puky.

18.02.2018

Renáta

Krásne obliečky,praktické,sú super .

  17.10.2017

  krepové obliečky

  už som odporučila kolegyňám.

   26.09.2017

   Odporúčam pre rýchle vybavenie objednávky, rýchle dodanie tovaru a veľmi dobrú komunikáciu, veľký výber Slovenských výrobkov za veľmi dobrú cenu.

    17.07.2017

    super

     28.06.2017

     Janka

     som veľmi spokojná krásny moderný vzor, kvalitný materiál, rýchle doručenie tovaru, vrelo odporúčam :)

      05.06.2017

      Overený zákazník

      kvalita a promtnosť

       Napíšte vaše hodnotenie!

       Napíšte hodnotenie

       Obliečky krepové delux Art fialový EMI

       Obliečky krepové delux Art fialový EMI

       Fialové krepové obliečk Art sú ušité z nakrepovanej bavlny. Vďaka vlastnostiam nakrepovanej bavlny sú obliečky z nej zhotovené veľmi praktické a obľúbené. Zapínanie majú na gombíky a sú ušité na Slovensku.