Sedací vak tučniak EMI

Sedací vak tučniak je ako stvorený pre malých objavovateľov. Je príjemný a hrejivý na dotyk. Výška tučniaka je 130 cm. Vyčarte úsmev na perách svojim deťom s týmto rozkošným tučniakom.

Cena:
250,00 € s DPH
Poštovné
poštovné ZDARMA

+ -

  • Viac informácii
  • Vlastnosti
  • Príslušenstvo
  • Recenzie

Vlastnosti

Farba sedacieho vakuBiely sedací vak
Materiál sedacieho vakuPlyš sedacie vaky
Dodaniedo 48 hodín

Viac informácii

Pohodlný sedací vak pre zdravé sedenie kdekoľvek

Sedacie vaky EMI sú odolné a ideálne na skrášlenie vášho interiéru. Tieto pohodlné vaky na sedenie je možné umiestniť do detskej izby, spálne, obývačky či pracovne. Farebné vaky EMI však vyniknú aj v baroch alebo štýlovo zariadených kanceláriách.

Výplň sedacieho vaku Tučniak je drtený molitan, čím je sedací vak jemnejší pre deti. Svojím materiálom z ktorého je zhotovený je nielen vhodný ako sedací vak ale aj ako detská hračka. Je príjemný na dotyk, veľmi jemný a hrejivý čím si ho Vaše deti ihneď obľúbia. Tento sedací vak je viacúčelový prvotne slúži ako sedací vak potom ako hračka a doplnok.

Sedacie vaky však nie sú len elegantnými sedačkami z ktorých sa vám nebude chcieť ani vstať. Čo majú navyše? Sedacie vaky aj liečia. Ako? Nesprávne držanie tela spôsobuje bolesti chrbtice, hlavy, oslabenie brušného svalstva, a dokonca aj zlé trávenie. Časté sedenie v stiesnenej polohe prípadne zhrbené sedenie za počítačom, môže zabraňovať správnemu fungovaniu tráviaceho systému. Skúste však vymeniť nepohodlnú kancelársku stoličku za sedací vak, a verte budete milo prekvapený. Sedacie vaky tvorí polystyrénová výplň, ktorá sa prispôsobí vášmu telu, vďaka čomu dokonale okopíruje jeho tvar. Práve tým, že prilieha k telu, vytvára oporu chrbtici a ramenám, čím uvoľní stuhnuté svalstvo.

sedací vak tučniak

Vaky na sedenie majú množstvo výhod, ako napríklad dokonalé pohodlie či vynikajúca mobilita. Jednoducho ho presuniete kde práve potrebujete. Môžete si tak v sedacom vaku pozrieť obľúbený seriál, prezerať časopisy, štrikovať, čítať alebo robiť všetko čo je vaše hobby. Sedacie vaky tak prinášajú množstvo výhod čo sa s klasickými stoličkami, kreslami či sedačkami nedá ani z ďaleka porovnať.

Výhody sedacieho vaku

  • pohodlné a zdravé sedenie
  • veľmi príjemné na dotyk
  • hrejivý
  • antialergická výplň
  • vhodné pre všetky vekové kategórie

Ak sa chcete dozvedieť viac o údržbe a využití sedacích vakov, prečítajte si naše články Články o sedacích vakoch

Buďte prvý, kto napíše svoje hodnotenie!

Napíšte hodnotenie

Sedací vak tučniak EMI

Sedací vak tučniak EMI

Sedací vak tučniak je ako stvorený pre malých objavovateľov. Je príjemný a hrejivý na dotyk. Výška tučniaka je 130 cm. Vyčarte úsmev na perách svojim deťom s týmto rozkošným tučniakom.