Matracová posteľ Poholux EMI

Matracová posteľ s pamäťovou penou pre pohodlný a dlhý spánok. Trojdielný matrac pre maximálne pohodlie.

Cena:
516,25 € s DPH

Tovar nie je na sklade.

  • Viac informácii
  • Vlastnosti
  • Recenzie

Vlastnosti

Materiál matracaPUR pena
Obliečka na matracBamboo
Druhá obliečkaFresh
Výška matraca15-16 cm
Tuhosť matracaT 3
Odporúčané zaťaženiedo 100 kg
Dodaniedo 48 hodín
Zľava10% a viac

Viac informácii

Matracová posteľ poholux EMI

 

  1. Matrac z kvalitnej PUR peny s dvojitou obliečkou so snímateľným poťahom. 
  2. 2X antialergický vankúš 50X70 cm plnený dutým vláknom.
  3. Obliečka na povrchový matrac.  
  4. Spodný matrac vyššej tvdosti s dvojitou obliečkou a jadrom z PUR peny.
  5. Jadro zo 100% pamaťovej peny. 
                                                                              záruka 5 rokov
 
 
 

Kvalitný a pohodlný spánok je pre každého človek kľúčovým. Načerpanie energie a síl do nového dňa je pre naše telo jedna z najdôležitejších hodnôt. Každý človek potrebuje dostatok spánku a odpočinku a nakoniec sa aj hovorí že spánok lieči. Nielen vhodná poloha, priestor či umiestnenie je dôležité. Veľmi dôležitým článkom v dosiahnutí pohodlného spánku je aj výber matraca a matrac samotný. Každá klasická posteľ nám ponúka priestor pre uloženie jedného matraca, ale čo tak skúsiť matrace tri a dopriať sebe a svojmu telu nevídaný luxus a pohodlie. V tejto exkluzívnej ponuke vám ponúkame matracovú posteľ Poholux EMI. Táto posteľ sa skladá zo štyroch kvalitných samostatných častí.

Prvá spodná časť:

Prvá a základná časť je podklad celej postele Poholux EMI, ktorý tvorí prvý matrac. Tento matrac je vyrobený z kvalitnej PUR peny vyššej tvrdosti. Táto PUR pena a teda jadro matraca má hrúbku 20 cm. Na matrac je ušitá dvojitá snímateľná obliečka. Prvá spodná obliečka je zhotovená z kvalitnej 100% bavlny veľmi jemnej a príjemnej na dotyk. Ušitá je so zipsovým uzáverom takže je možné ju prať pri teplote 40°C. Druhá vrchná obliečka je vyhotovená  z PES vlákna, ktoré je elastické, priedušné, antialergické a chráni samotný matrac pred prachom a slnečným žiarením a tak predlžuje životnosť matraca a zvyšuje hygienu matraca. Je možné ju prať pri teplote 40°C.

matrac

Druhá stredná časť:

Druhou časťou matracovej postele Poholux EMI je podobne ako základná časť matrac z kvalitnej a trvácnej PUR peny strednej tvrdosti. Taktiež aj tento matrac má dve snímateľné obliečky. Prvú ušitú so zipsovým uzáverom z kavlitnej 100% bavlny bielej farby. Druhá obliečka je z kvalitného, elastického a antialergického PES vlákna, ktorá sa dá prať na 40°C. Je hygienická, priedušná a chráni jadro matraca pred znečistením a poškodením.

zipsovy uzaver

Tretia vrchná časť:

Základom tretej vrchnej časti je kvalitná a trvácna pamätová pena. Hustota tejto pamätovej peny je 40kg/m3. Pamätová pena sa vďaka svojím vlastnostiam stala veľmi obľúbenou a vyhľadávanou na trhu. Jednoducho a ľahko sa prispôsobí tvarom tela každého človeka a po uvoľnení tlaku sa pomaly vracia späť do pôvodného stavu. Pôvodne bola táto pena vyvinutá pre kozmonautov ako nástroj na zbavenie sa tlaku na telo pri štarte do vesmíru, kedže dokáže odvrátiť tlak gravitácie. Obľúbenou a využívanou sa stala aj v medicínskej oblasti a u imobilných pacientov. Najviac rozšírená a používaná je pri výrobe matracov. Uvoľnením tlaku sa zlepšuje nielen spánok ale aj krvný obeh, znižujú sa bolesti chrbtice, svalov a kĺbov. Je ideálnym prostriedkom pre dosiahnutie kvalitného spánku. Rovnako ako spodná a stredná časť aj pamäťová pena je chránená dvoma obliečkami. Prvá snímateľná obliečka je zhotovená zo 100% bavlny. Druhá obliečka je ušitá z kvalitného priedušného PES vlákna. Obe obliečky je možné oprať pri teplote 40°C.

pamätova pena

 

Posledná doplnková časť:

Poslednú časť tvoria dve antialergické vankúše s rozmerom 50x70 cm. Tieto vankúše sa skladajú z obliečky zo 100% kvalitnej bavlny a z antialergického dutého vlákna so silikónovou úpravou. Antialergické silikónové duté vlákno vysokej kvality zabezpečuje pohodlný a zdravý spánok. Guličková štruktúra a silikónová úprava predznačujú jemnosť, nadýchanosť, trvácnosť, tvarovateľnosť a vzdušnosť. Navyše si zachováva aj objemovú stálosť. Vankúš ma zips čím si môžete výplň korigovať podľa potreby.

vypln

Nosnosť tohto matraca je 120 kg.

Matrac má tvrdosť 3, na stupnici 1-5 kde 1 je najnižšia tvrdosť a 5 najvyššia.

Viac si o rôznych druhoch obliečok a materiálov môžte prečítať na blogu o lôžkovinách. Nájdete tam mnoho užitočných rád ako si matrac kúpiť a ako sa o neho starať, aby vám vydržal čo najdlhšie.

Vyskúšajte pohodlný a luxusný odpočinok na matracovej posteli Poholux EMI a doprajte svojmu telu dostatočný príliv energie.

spánok

Buďte prvý, kto napíše svoje hodnotenie!

Napíšte hodnotenie

Matracová posteľ Poholux EMI

Matracová posteľ Poholux EMI

Matracová posteľ s pamäťovou penou pre pohodlný a dlhý spánok. Trojdielný matrac pre maximálne pohodlie.