Jedálenský set wenge tmavohnedý Drevona

Jedálenská tmavohnedá zostava vhodná na každé miesto vašej kuchyne alebo izby. Pozostáva z elegantného masívneho stola a štyroch stoličiek z masívu.

Cena:
208,00 € s DPH

Tovar nie je na sklade.

  • Viac informácii
  • Recenzie

Viac informácii

Splňte si sen o krásnej kuchyne v pohodlí svojho domova. Jedálenský stôl nie je špecifický len pre svoju farbu a tvar, ale aj svojou prítomnosťou výborne vynikne v každom rohu bytu. Vlastník jedálenského setu si tak môže vychutnávať ozajstný pôžitok po každom strávenom obede. Jedálenský stôl aj jedálenské stoličky sú vyrobené z pevného dreva moreného na odtieň wenge. Jedálenský set s veľkým využitím je určený pre pravidelné rodinné stolovanie. 

Rozmery jedálenského stola:

  • dĺžka: 110 cm, 
  • šírka: 70 cm,
  • výška: 75 cm. 

 

Rozmery jedálenskej stoličky:

  • šírka: 42,5 cm, 
  • výška: 97,5 cm, 
  • hĺbka: 53,5 cm. 

 

Stoličky veľmi pohodlné na sedenie. Nohy stoličiek sú vyrobené z pevného dreva. Sedáky stoličiek sú čalúnené v príjemnom krémovom poťahu.

Jedálenská zostava je dodávaný v demonte a je balená v 3 skladných škatuliach. Jedálenský set  do domácnosti je kvalitný zahraničný nábytok.

Jedálenská zostava sa skladá z častí:

  • 1 ks masívneho stola,
  • 4 ks jedálenských stoličiek s krémovým sedákom.

 

Ako udržať nábytok čistý:

V každej domácnosti narazíte na drevo. Kombinácia štýlov i materiálov je súčasným, požadovaným trendom. Nábytok vyrobený z masívu voľne dýcha, vonia, prijíma a vydáva vône do okolia a absorbuje vlhkosť a tak vytvára zdráve klíma v interiéry. Ako sa o nábytok starať tak, aby aj po desiatich rokoch vyzeral ako nový? Každý nábytok ako aj jedálenský stôl si žiada menšiu údržbu. Nato aby vyzeral rovnako pekne potrebuje menšiu starostlivosť. Drevo najlepšie ošetríte špeciálnymi prípravkami na masív. Na trhu sú veľa chemicky upravených prostriedkov, treba si na nich dávať pozor! Aplikovaním agresívnych leštiacich alebo čistiacich prostriedkov môžete uškodiť náteru. Drevo najlepšie ošetríte špeciálnymi prípravkami na masív, ktoré sa dajú kúpiť v každom obchode Drogéria.

Na prach z nábytku použite utierku, prach zostane v nich. Prach nerozvírite po miestnosti a nato aby ste sa zbavili nečistôt usadených na utierke stačí iba jednoducho umyť. U nás ich zakúpite bez problémov pomocníkov pre vašu domácnosť.

 
 

Buďte prvý, kto napíše svoje hodnotenie!

Napíšte hodnotenie

Jedálenský set wenge tmavohnedý Drevona

Jedálenský set wenge tmavohnedý Drevona

Jedálenská tmavohnedá zostava vhodná na každé miesto vašej kuchyne alebo izby. Pozostáva z elegantného masívneho stola a štyroch stoličiek z masívu.