Jedálenský set Zenon dub Drevona

Jedálenská zostava v dubovom odtieni vhodná na každé miesto vašej kuchyne alebo izby. Pozostáva z elegantného masívneho stola a štyroch stoličiek z masívu.

Cena:
225,00 € s DPH

Tovar nie je na sklade.

  • Viac informácii
  • Recenzie

Viac informácii

Jedálenský set na ktorom budete obedovať s radosťou. Drevený stôl nesmie chýbať v žiadnej malej, veľkej, klasickej, modernej, tradičné vidiecke kuchyne kde sa stretáva celá rodina. Jedálenský stôl je univerzálny stôl pre štvorčlennú rodinu. Tradičný dizajn jedálenského stola v dubovom odtieni nepodlieha natoľko módnym trendom a zároveň vyjadruje trvalú hodnotu masívnej kuchyne. Jedálenský set je určený pre pravidelné rodinné stolovanie. Jedálenský stôl aj jedálenské stoličky sú vyrobené z dreveného masívu moreného na odtieň dub. 

Rozmery jedálenského stola:

  • dĺžka: 110 cm, 
  • šírka: 70 cm,
  • výška: 75 cm. 

 

Stôl je v hranatom obdlžníkom tvare vyrobenom z dreva.

 

Rozmery jedálenskej stoličky: 

  • šírka: 42,5 cm, 
  • výška: 97,5 cm, 
  • hĺbka: 53,5 cm. 
 

Jedálenská zostava je dodávaná v demonte a je balená v 3 skladných škatuliach. Jedálenský set do domácnosti je kvalitný zahraničný nábytok.

Jedálenská zostava sa skladá z častí:

  • 1 ks masívneho stola ,
  • 4 ks jedálenských stoličiek s hnedým sedákom.

 

Dodanie do 12 dní.

Ako udržať nábytok čistý:

V každej domácnosti narazíte na drevo. Rozdiel medzi povrchom dreva je veľký. Kombinácia štýlov i materiálov je súčasným, požadovaným trendom. Ako sa o nábytok starať tak, aby aj po desiatich rokoch vyzeral ako nový? Každý nábytok ako aj jedálenský stôl si žiada menšiu údržbu. Nato aby vyzeral rovnako pekne potrebuje menšiu starostlivosť. Drevo najlepšie ošetríte špeciálnymi prípravkami na masív. Na trhu sú veľa chemicky upravených prostriedkov, treba si na nich dávať pozor! Aplikovaním agresívnych leštiacich alebo čistiacich prostriedkov môžete uškodiť náteru. Drevo najlepšie ošetríte špeciálnymi prípravkami na masív, ktoré sa dajú kúpiť v každom obchode Drogéria. Ak si nieste istý odtieňom nábytka, najideálnejšie je použiť vždy svetlejší variant roztoku.

Na prach z nábytku, odtlačky prstov použite vlhkú utierku, prach zostane v nich. Prach nerozvírite po miestnosti a nato aby ste sa zbavili nečistôt usadených na utierke stačí iba jednoducho umyť. U nás ich zakúpite bez problémov pomocníkov pre vašu domácnosť.

Buďte prvý, kto napíše svoje hodnotenie!

Napíšte hodnotenie

Jedálenský set Zenon dub Drevona

Jedálenský set Zenon dub Drevona

Jedálenská zostava v dubovom odtieni vhodná na každé miesto vašej kuchyne alebo izby. Pozostáva z elegantného masívneho stola a štyroch stoličiek z masívu.