EMI: Slovenský bytový textil

Spací vak Cocobag biely Red Castle

Cocobag je spací vak na pás bez rukávov, ideálne mäkučký a veľmi hrejivý. Vhodný pre Vaše novorodené bábätká. Príjemný materiál v jasnej bielej farbe pre chlapčekov aj dievčatká je špeciálne vyvinutý a navrhnutý pre vynikajúce pohodlie.

25 € s DPH

Tovar nie je na sklade.

 • Viac informácii
 • Recenzie

Viac informácii

Stála a dostatočná teplota počas celého dňa i noci znižuje riziko ochorení ba až náhleho úmrtia dieťatka. Ako novorodeniatko každé potrebuje teplo. Pohodlné spojenie teplanežnosti posunie spací vak na skutočne nadštandardnú úroveň mäkkosti, ktoré si vaše bábätko vychutná. Prvé mesiace svojho života bábätko väčšinu dňa prespí. Spánok novorodencov je veľmi podstatný a okrem prijímania potravy a vylučovania je to najdôležitejšia fyziologická funkcia. 

Spací vak je navrhnutý tak aby Váš chlapček alebo dievčatko bol neustále v hrejivej bavlnke. Dieťatko sa vo vnútri vaku cíti spokojne a príjemne a aj keď zavinovačka hreje Vaša ratolesť bude mať stále priestor kde bude vnímať svoje nožičky. Na rozdiel od tradičných detských dupačiek nožičky ľahšie udrží v teple a v pohodlí a preto ušetríte niekoľko veľkostí dupačiek. Na druhej strane zavinovačky niekedy svojou veľkosťou a tvarom novorodencom nevyhovujú. Preto spoločnosť RED CASTLE navrhla zavinovačku COCOBAG™, ktorá je menšia než ostatné zavinovačky a vďaka širokému a pružnému lemu neskĺzne a zároveň umožňuje dieťaťu pohodlne spať. Jemný tlak pružného lemu na bruško dieťaťa môže dopomôcť k úľave od koliky. 

Zavinovačka Cocobag

Spací vak je raj pre bábätká až do 8 mesiacov. Spodnú časť zavinovačky tvoria dva zipsy, ktoré sa otvárajú z vonkajšej strany.Zips pre ľahkú výmenu a  prebaľovanie je pohodlnejšie a rýchlejšie aj pri širokom balení alebo pri používaní látkových plienok. Počas horúcich a letných dní stačí rozzipsovať zavinovačku do polovičky. Mierne pootvorenie vaku zabezpečí optimálne vyrovnanie teploty vo vaku. Na hrudi ma zavinovačka gumu, upokojuje dieťa, braní úniku tepla a netlačí spokojne sa prispôsobí brušku. Je ideálna na zabalenie dieťaťa počas prvých mesiacov života uloženého v hniezde COCOONaBABY®.

Materiál tvorí 100% bavlna. Tvar spacieho vaku pripomína tvar hrušky, umožňujúci sa vo vnútri prevaľovať. Farba spacieho vaku je žiarivo biela. Vak je v štýlovom prevedení a je vhodný aj na von.

Výhody spacieho vaku:

 • výborné termoizolačné vlastnosti,

 • hrejivejšie než detské dupačky,

 • nahrádza bežnú prikrývku,

 • zatiaľ čo vaša ratolesť rastie, nebudete musieť kupovať dupačky - ušetria sa niekoľko veľkostí,

 • umožňuje pohodlné prevaľovanie,

 • praktické využitie počas celej doby používania,

 • ideálne vhodný pre detičky, ktoré po narodení majú citlivú pokožku

 • bruško dieťatka, ktoré má koliku mu môže dopomôcť k úľave,

 • každé bábätko ktoré spací vak použije bude mať voľne nôžky

 • okamžite saje pot a odvádza vlhkosť,

 • elegantný vak aj na von.

Gumička zavinovačky
 

Údržba:

 • možno prať v práčke 30 °.
 

Dodáva sa v originálnom balení

Produkt je dodávaný samostatne a v originálnom balení výrobcu spolu s držiakom.

Výrobca spacieho vaku je  Red Castle.

Buďte prvý, kto napíše svoje hodnotenie!

Napíšte hodnotenie

Spací vak Cocobag biely Red Castle

Spací vak Cocobag biely Red Castle

Cocobag je spací vak na pás bez rukávov, ideálne mäkučký a veľmi hrejivý. Vhodný pre Vaše novorodené bábätká. Príjemný materiál v jasnej bielej farbe pre chlapčekov aj dievčatká je špeciálne vyvinutý a navrhnutý pre vynikajúce pohodlie.