Prehoz Dubai bielo-čierny EMI

100 %
1 hodnotenie

Prehoz Dubai bielo-čierny je luxusný vzor, ktorý je vyrobený z veľmi kvalitného, jemného a trvácneho typu 100% bavlny don vyrobeného exkluzívne iba pre spoločnosť EMI. Jedna strana prehozu je bielej farby. Prehoz je ušitý na Slovensku.

Cena:
29,00 € s DPH

Tovar nie je na sklade.

 • Viac informácii
 • Príslušenstvo
 • Recenzie
 • Blog

Viac informácii

Prehoz: tip pre dokonalú posteľ

Prehoz Dubai bielo-čierny je vyrobený na Slovensku  z kvalitnej bavlny. Samotný prehoz plní okrem dekoratívnej aj ochrannú funkciu a to tak, že chráni obliečky pred ušpinením a opotrebovaním, čím predlžuje aj ich životnosť. S prehozomDubai bielo-čierny bude Vaša posteľ vždy dokonalé ustlaná. Využiť ho môžete tak ako na manželskú posteľ, tak aj do izby tínedžerov či menších detí. 

Vrstvy prehozu:

Jednu stranu prehozu tvorí kvalitná bavlnená látka s krásnym geometrickým vzorom, konkrétne vzor Dubai bielo-čierny, ktorý spolu s rovnakými obliečkami dotvorí výslledný efekt a Vaša spálňa bude ešte dokonalejšia. Druhá strana prehozu je tvorená vrstvou bavlnenej látky bielej farby prešitej pravidelným šitímStred a výplň prehozu je vrstvené duté vlákno najvyššej kvality, ktorého silikonizovaná úprava a śtruktúra zabezpečuje jemnosť, nadýchanosť, vzdušnosť, tvarovateĺnosť a objemovú stálosť.  

Výhody prehozu:

 • ochrana obliečok pred zašpinením
 • ochrana obliečok pred opotrebovaním
 • vždy dokonale ustlaná spálňa
 • v lete je možné ho využiť aj ako prikrývku 
 • rovnaký vzor ako obliećky 
 • dokonalý výsledný efekt každej spálne

Rozmery prehozu:

Prehoz florencia modrá Vám ponúkame v dvoch rozmeroch. Rozmer 140x210 cm je určený pre štandardú jednolôžkovú posteľ. Tento rzomer sa využíva najmä do detských izieb, školských internátov a ubytovní. Druhým rozmerom v našej ponuke je 210x230 cm, ktorý je svojou veľkosťou vhodný na dvojlôžkovú poeteľ teda najmä do manželských spálni. 

Samostatný prehoz má krásny bohatý, moderný vzor, preto ho ponúkame bez dekoratívnych vankúšikov.

Okúzlite svojich blízkych dokonale ustlanou posteľou s prehozom Dubai bielo-čierny. 

Bonus: Tajný tip na aviváž

Ponúkame Vám aj tajný tip na domácu aviváž. Vyskúšajte namiesto aviváže kúpenej v obchode obsahujúcej silné prísady a vonné látky, ktoré môžu dráždiť citlivú pokožku a spôsobovať alergie, zmäkčovadlo vyrobiť doma. Jeho výroba je jednoduchšia ako čokoľvek iné, pravdepodobne máte všetky potrebné ingrediencie doma!

Bonus trik na homemade aviváž

Na domácu aviváž potrebujete:

 • 6 šálok vody
 • 3 šálky octu
 • 2 šálky kondicionéru na vlasy
 

Ako na to? 

 1. Vo veľkej nádobe pridajte do vody ocot a kondicionér, avšak nemiešajte, pretože tým spôsobíte akurát tak napenenie našej zmesi.
 2. Následne môžete túto zmes rovno používať, a to tak, že do prania pridáte rovnaké množstvo ako zvyknete používať pri kúpenej aviváži, prípadne nastriekajte na oblečenie. Voilá! Jednoduché však?

24.06.2016

rudo

kraasa , velmi pekne obliecky

  Napíšte vaše hodnotenie!

  Napíšte hodnotenie

  Prehoz Dubai bielo-čierny EMI

  Prehoz Dubai bielo-čierny EMI

  Prehoz Dubai bielo-čierny je luxusný vzor, ktorý je vyrobený z veľmi kvalitného, jemného a trvácneho typu 100% bavlny don vyrobeného exkluzívne iba pre spoločnosť EMI. Jedna strana prehozu je bielej farby. Prehoz je ušitý na Slovensku.

  Články: