Prehoz Dubai fialový EMI

Prehoz Dubai fialový je súčasťou elegantnej kolekcie navrhnutej pre spoločnosť EMI. Vyrába sa na Slovensku z vysoko kvalitnej bavlny deluxe. Prehoz Dubai fialový si môžete vybrať v dvoch rozmeroch, jedna strana prehozu je biela.

Cena:
29,00 € s DPH

Tovar nie je na sklade.

 • Viac informácii
 • Príslušenstvo
 • Recenzie

Viac informácii

S prehozom dubai fialový dosiahnete dokonale ustlanú posteľ

Môže sa zdať, že spálňa slúži len ako miestnosť, v ktorej sa dobre vyspíme a odpočinieme si. Primárne slúži na to, ale už dávno sú preč časy, keď účelom spálne bol len odpočinok. Dnes už netúžime po obyčajnej spálni. Snažíme sa spálni dodať šarm, ozdobiť ju a prispôsobiť tak, aby sa páčila. Práve tútu úlohu splní prehoz Dubai fialový. Vyrobený je na Slovensku  z kvalitnej bavlny.

Samotný prehoz plní okrem dekoratívnej aj ochrannú funkciu a to tak, že chráni obliečky pred ušpinením a opotrebovaním, čím predlžuje aj ich životnosť. S prehozom bude Vaša posteľ vždy dokonalé ustlaná. Využiť ho môžete tak ako na manželskú posteľ, tak aj do izby tínedžerov či menších detí. 

Vrstvy prehozu:

Jednu stranu prehozu tvorí kvalitná bavlnená látka s krásnym geometrickým vzorom, konkrétne vzor Dubai fialový, ktorý spolu s rovnakými obliečkami dotvorí výslledný efekt a Vaša spálňa bude ešte dokonalejšia. Druhá strana prehozu je tvorená vrstvou bavlnenej látky bielej farby prešitej pravidelným šitímStred a výplň prehozu je vrstvené duté vlákno najvyššej kvality, ktorého silikonizovaná úprava a śtruktúra zabezpečuje jemnosť, nadýchanosť, vzdušnosť, tvarovateĺnosť a objemovú stálosť.  

Výhody prehozu:

 • ochrana obliečok pred zašpinením
 • ochrana obliečok pred opotrebovaním
 • vždy dokonale ustlaná spálňa
 • v lete je možné ho využiť aj ako prikrývku 
 • rovnaký vzor ako obliećky 
 • dokonalý výsledný efekt každej spálne

Rozmery prehozu:

Prehoz florencia modrá Vám ponúkame v dvoch rozmeroch. Rozmer 140x210 cm je určený pre štandardú jednolôžkovú posteľ. Tento rzomer sa využíva najmä do detských izieb, školských internátov a ubytovní. Druhým rozmerom v našej ponuke je 210x230 cm, ktorý je svojou veľkosťou vhodný na dvojlôžkovú poeteľ teda najmä do manželských spálni. 

Samostatný prehoz má krásny bohatý, moderný vzor, preto ho ponúkame bez dekoratívnych vankúšikov.

Bonus: Tajný tip na aviváž

Ponúkame Vám aj tajný tip na domácu aviváž. Vyskúšajte namiesto aviváže kúpenej v obchode obsahujúcej silné prísady a vonné látky, ktoré môžu dráždiť citlivú pokožku a spôsobovať alergie, zmäkčovadlo vyrobiť doma. Jeho výroba je jednoduchšia ako čokoľvek iné, pravdepodobne máte všetky potrebné ingrediencie doma!

Bonus trik na homemade aviváž

Na domácu aviváž potrebujete:

 • 6 šálok vody
 • 3 šálky octu
 • 2 šálky kondicionéru na vlasy
 

Ako na to? 

 1. Vo veľkej nádobe pridajte do vody ocot a kondicionér, avšak nemiešajte, pretože tým spôsobíte akurát tak napenenie našej zmesi.
 2. Následne môžete túto zmes rovno používať, a to tak, že do prania pridáte rovnaké množstvo ako zvyknete používať pri kúpenej aviváži, prípadne nastriekajte na oblečenie. Voilá! Jednoduché však?

Buďte prvý, kto napíše svoje hodnotenie!

Napíšte hodnotenie

Prehoz Dubai fialový EMI

Prehoz Dubai fialový EMI

Prehoz Dubai fialový je súčasťou elegantnej kolekcie navrhnutej pre spoločnosť EMI. Vyrába sa na Slovensku z vysoko kvalitnej bavlny deluxe. Prehoz Dubai fialový si môžete vybrať v dvoch rozmeroch, jedna strana prehozu je biela.