Prehoz Lilien sivý EMI

Prehoz Lilien sivý je súčasťou elegantnej kolekcie vyrobenej na Slovensku z jemnej a kvalitnej bavlny deluxe. Jedna strana prehozu je biela, druhá strana má vzor obliečok, krásne ozdobí Vašu posteľ a ochráni postelnú bielizeň.

Cena:
29 € s DPH

Tovar nie je na sklade.

 • Viac informácii
 • Príslušenstvo
 • Recenzie

Viac informácii

Štýlovým prehozom Lilien k dosiahnutiu dokonalej spálne 

Možností oživenia spálne je mnoho, no čo sa týka praktického využitia, či už jednolôžkovej alebo dvojlôžkovej postele posteľné prehozy sú ideálna voľba. Aj posteľné prehozy podliehajú trendom, a práve vďaka tomu nie je vôbec komplikované nájsť prehoz, ktorý sa bude do vašej spálne hodiť. Textilný priemysel ponúka obrovské množstvo prehozov v rôznych farbách, motívoch, vzoroch, textúrach a materiáloch, ktoré bezproblémovo zjednotia celú posteľ a spálňu. Navyše sa posteľné prehozy dajú kúpiť v rovnakom vzore ako posteĺné obliečky. Dôležité je podotknúť, že úloha prehozu nie je len estetická. Prehoz slúži aj na ochranu. Chráni posteľ a posteľné obliečky pred zašpinením a znehodnotením. V niektorých domácnostiach nájde využitie aj ako prikrývka

 

Zloženie prehozu:

Prehoz je zložený z troch vrstiev:

 1. Prvú tvorí vysokokvalitná bavlnená látka vyrobená zo 100% bavlny delux. Vyznačuje sa vlastnosťami ako husté tkanie, trvácnosť a pevnosť. Je jemná na dotyk a má dlhú životnosť. Tieto vlastnosti si dokáže zachovať aj po niekoľkonásobnom praní.
 2. Druhá vrstva je stredná. Vytvorená je z vrstveného silikonizovaného dutého vlákna. Vďaka svojej štruktúre a silikonovej úprave má duté vlákno veľmi dobré vlastnosti. Zaručuje jemnosť, vzdušnosť, objemovú stálosť a tvarovateľnosť. Vo forme guličiek sa využíva aj ako náplň do antialergických vankúšov. 
 3. Tretia vrstva prehozu pozostáva zo 100% bavlnenej látky. Táto látka je bielej farby a prešívaním je spätá s druhou vrstvou čím zabezpečuje jej stálosť.

Po obvode sú všteky tri vrstvy napokon spojené lemovacím pásom.  

 

 

Výhody prehozu:

  • chráni posteľnú bielizeň pred nečistotami a prachom
  • štýlový a elegantný doplnok
  • zjednocuje posteľ a spálňu
  • posteľ sa nemusí ustielať

   

Rozmery prehozu: 

Prehoz Lilien sivý je vyrobený na Slovensku v dvoch rozmeroch. Rozmer pre jednolôžkovú posteľ je 140x210 cm. Rozmer pre dvojlôžkovú, manželskú posteľ je 210x230 cm

Prehoz ponúkame bez dekoratívnych vankúšikov. 

Farba prehozu

Sivá farba pôsobí neutrálne a v súčastnosti je s veľkou obľubov využívaná v moderných domácnostiach, preto pri výbere prehozu v tejto farbe určite neurobíte krok vedľa.

 

Buďte prvý, kto napíše svoje hodnotenie!

Napíšte hodnotenie

Prehoz Lilien sivý EMI

Prehoz Lilien sivý EMI

Prehoz Lilien sivý je súčasťou elegantnej kolekcie vyrobenej na Slovensku z jemnej a kvalitnej bavlny deluxe. Jedna strana prehozu je biela, druhá strana má vzor obliečok, krásne ozdobí Vašu posteľ a ochráni postelnú bielizeň.