Prehoz Ema zelený EMI

Kvalitný prehoz Ema zelený je vyrobený na Slovensku. Ponúkame ho v dvoch rozmeroch. Jedna strana prehozu je biela a druhá vo vzore Ema zelené. 

Cena:
29 € s DPH

Tovar nie je na sklade.

 • Viac informácii
 • Vlastnosti
 • Príslušenstvo
 • Recenzie

Vlastnosti

Dodaniedo 48 hodín

Viac informácii

Dokonalá posteľ pomocou prehozu

Ako dosiahnúť krásne ustlanú posteľ aj pri nedostatku času? Odpoveďou na túto otázku je: použitím prehozu. Jednoduchým a rýchlym spôsobom sa Vaša spálňa premení na dokonalú izbu. Prehozy poznali už naše babičky a používajú sa už dlhú dobu ako dekoratívny prvok spálne. Faktom však je, že okrem dekoratívnej funkcie, prehozy spĺňajú aj funkciu ochrannú. Nielenže krásne ozdobia posteľ, ale chránia ju a najmä posteľné obliečky pred ušpinením či opotrebovaním. 

zelený prehoz na posteľ

Zloženie prehozu:

Prehoz sa skladá z troch vrstiev:

 1. Prvú vrstvu prehozu tvorí vysokokvalitná bavlnená látka vyrobená zo 100% bavlny delux. Táto bavlna sa vyznačuje vlastnosťami ako husté tkanie, trvácnosť a pevnosť. Okrem toho je táto bavlna aj jemná na dotyk a má dlhú životnosť. Tieto vlastnosti si zachováva aj po niekoľkonásobnom praní.
 2. Druhá vrstva prehozu, ktorá je zároveň aj stredná vrstva, je vytvorená z vrstveného silikonizovaného dutého vlákna. Duté vlákno má vďaka svojej štruktúre a silikonovej úprave veľmi dobré vlastnosti. Zaisťuje jemnosť, vzdušnosť, objemovú stálosť a tvarovateľnosť. V guličkovej forme sa využíva aj ako náplň do vankúšov. Toto vrstvené vlákno je spojené s treťou vrstvou prehozu pravidelným prešívaním.
 3. Tretia a posledná vrstva prehozu pozostáva zo 100% bavlnenej látky bielej farby. Látka je prešívaním spätá s druhou vrstvou čím zabezpečuje jej stálosť.

Všteky tri vrstvy sú napokon po obvode prehozu spojené lemovacím pásom

Výhody prehozu:

 • ľahá pomôcka pre vždy dokonale ustlanú posteľ
 • ochranná funkcia
 • vzor zhodný so vzorom obliečok
 • v lete využiteľný ako prikrývka
 • krásny výsledný efekt každej spálne

Rozmery prehozu:

Prehoz je vyrobený na Slovensku našou spoločnosťou EMI a ponúkame Vám ho v dvoch rozmeroch. Miera rozmeru pre jednolôžkovú posteľ je 140x210 cm. Mirea rozmeru pre dvojlôžkovú, manželskú posteľ je 210x230 cm

Prehoz ponúkame bez dekoratívnych vankúšikov. 

Premeňte Vašu posteľ v rýchlom okamihu a jednoduchým spôsobom na modernú a krásnu, a doprajte tak svojej izbe dokonalý vzhľad.

dokonale ustlaná posteľ

Buďte prvý, kto napíše svoje hodnotenie!

Napíšte hodnotenie

Prehoz Ema zelený EMI

Prehoz Ema zelený EMI

Kvalitný prehoz Ema zelený je vyrobený na Slovensku. Ponúkame ho v dvoch rozmeroch. Jedna strana prehozu je biela a druhá vo vzore Ema zelené.