Prehoz Ema čierny EMI

100 %
1 hodnotenie

Prehoz Ema je ušitý z prvotriedných materiálov. Môžete si ho vybrať v rozmere 140x210 alebo 210x230 cm. Jedna strana prehozu je biela. 

Cena:
29 € s DPH

Tovar nie je na sklade.

 • Viac informácii
 • Vlastnosti
 • Príslušenstvo
 • Recenzie

Vlastnosti

Dodaniedo 48 hodín

Viac informácii

S prehozom k dokonalej posteli

Dosiahnúť krásne ustlanú posteľ aj pri dnešnom rýchlom životnom štýle je možno pre nieko nepredstaviteľné. My však poznáme praktického pomocníka, ktorý premení vašu spálňu na dokonale krásnu oázu pokoja. Týmto pomocníkom je prehoz. Prehoz poznali už v minulosti a ozdobovali si ním spálne. Veľmi dôležité je však podotknúť, že úloha prehozu nie je len estetická. Prehoz spĺňa aj úlohu ochrannú. Svojími vrstvami chráni posteľ a posteľné obliečky pred zašpinením a znehodnotením. V niektorých domácnostiach nájde využitie aj ako prikrývka či už samostatne v lete alebo spolu s perinou aj v zime. Vyrobený je na Slovensku z kvalitných a trvácnych materiálov. Vzor je rovnaký ako obliečky EMA čo umožní krásne spojenie týchto dvoch prvkov pre ideálny výsledok.

 

Zloženie prehozu:

Prehoz Ema čierny je zložený z troch vrstiev:

 1. Prvú tvorí vysokokvalitná bavlnená látka vyrobená zo 100% bavlny delux. Vyznačuje sa vlastnosťami ako husté tkanie, trvácnosť a pevnosť. Je jemná na dotyk a má dlhú životnosť. Tieto vlastnosti si dokáže zachovať aj po niekoľkonásobnom praní.
 2. Druhá vrstva je stredná. Vytvorená je z vrstveného silikonizovaného dutého vlákna. Vďaka svojej štruktúre a silikonovej úprave má duté vlákno veľmi dobré vlastnosti. Zaručuje jemnosť, vzdušnosť, objemovú stálosť a tvarovateľnosť. Vo forme guličiek sa využíva aj ako náplň do antialergických vankúšov. 
 3. Tretia vrstva prehozu pozostáva zo 100% bavlnenej látky. Táto látka je bielej farby a prešívaním je spätá s druhou vrstvou čím zabezpečuje jej stálosť.

Po obvode sú všteky tri vrstvy napokon spojené lemovacím pásom.  

 

 

Výhody prehozu:

 • praktický pomocník pre dokonalú posteľ
 • ochráni posteľné obliečky 
 • vzor je možno nakombinovať s obliečkami
 • v lete aj v zime sa dá použiť aj ako prikrývka
 • zaručene krásny efekt každej spálne

Rozmery prehozu: 

Prehoz Ema čierny je vyrobený na Slovensku v dvoch rozmeroch. Rozmer pre jednolôžkovú posteľ je 140x210 cm. Rozmer pre dvojlôžkovú, manželskú posteľ je 210x230 cm

Prehoz ponúkame bez dekoratívnych vankúšikov. 

Vaša spálňa nadobudne ideálny vzhľad za krátky čas s použitím prehozu.

29.09.2017

prehozvýborná ponuka
kvalitný materiál
dodacia lehota

kvalita a bohatá ponuka

  Napíšte vaše hodnotenie!

  Napíšte hodnotenie

  Prehoz Ema čierny EMI

  Prehoz Ema čierny EMI

  Prehoz Ema je ušitý z prvotriedných materiálov. Môžete si ho vybrať v rozmere 140x210 alebo 210x230 cm. Jedna strana prehozu je biela.