Plachta posteľná svetlofialová jersey EMI

2 hodnotenia

Cena: 9,50 € s DPH

Posteľná plachta svetlofialová jersey sa vyznačuje vysokou trvácnosťou, pevnosťou no zároveň aj jemnosťou. Jersey plachty sú priedušné a nešmýkajú sa. Gramáž plachty je 140g/m2.

+ -

 • Viac informácii
 • Príslušenstvo
 • Recenzie

Viac informácii

Kvalitná posteľná plachta, ktorá je vzdušná a nešmýka sa čo zabezpečí váš pohodlný spánok

Bavlna je prírodný materiál a príjemné zaspávanie poskytne každému, kto sa rozhodne posteľnú plachtu Jersey EMI vyskúšať. Vysoká trvácnosť a pevnosť sú vlastnosti, vďaka ktorým sa 100% bavlna teší čoraz väčšej obľube. Jej priedušnosť zabezpečuje skvelé vetranie a vy sa tak ani počas horúcich letných nocí nespotíte. S husto tkanou bavlnou sa kamaráti aj citlivá pokožka malých detí a alergikov. Keďže bavlnená posteľná plachta Jersey nijako extrémne nehreje, veľmi príjemným spoločníkom vie byť najmä v lete. Naše posteľné plachty typu Jersey neobsahujú PVC, halogény, ťažké kovy, pesticidy ani žiadne iné prídavné látky. Gramáž plachty je 140g/m2. Iba 100% bavlna, ktorá je v pomere k svojím vynikajúcim vlastnostiam jedným z najlacnejších materiálov na trhu.

Prečítajte si aj náš tip: Ako sa starať o posteľné plachty, aby sme predĺžili ich životnosť?

kvalitna fialova plachta na postel

Posteľná plachta je vybavená gumičkou

Pre jednoduché navliekania je súčasťou plachty všitá gumička, ktorá pevne obopne matrac či posteľ a na svojom mieste zotrvá aj počas spánku. Žiadnu pokrčenú a nazbieranú plachtu nebudete musieť ráno vyrovnávať. Posteľné plachty Jersey EMI netreba žehliť. Pranie vráti plachte žiarivé farby, hygienickú čistotu a príjemnú vôňu, s ktorou bude vaše zaspávanie ešte príjemnejšie.

fialova plachta s gumičkou

Široká škála rozmerov a farieb

Posteľné plachty Jersey EMI nájdete v našej ponuke vo viacerých rozmeroch. Od klasických veľkostí, cez posteľné plachty pre detské matrace až po veľké rozmery pre manželské postele. bežné rozmery, ale aj rozmery špecifické. V prípade, že ste nenašli v ponuke správny rozmer, kontaktujte nás a ušijeme posteľnú plachtu, ktorá priamo padne na váš matrac. Rovnako široká je aj škála farieb, v ktorých sú posteľné plachty Jersey zhotovené. Keďže farby dokážu v priestore regulovať váš výkon alebo únavu, vyberajte ich starostlivo. Fialová farba je zmesou modrej a červenej farby, podľa pomeru týchto dvoch farieb získame konečný odtieň fialovej farby. Fialová farba je farbou duchovna, originality a diplomacie. Harmonizuje energiu, dodáva kreativitu, predstavivosť. Fialovú farbu obľubujú ju ľudia svojrázni, taktní,  introvertní, vášniví a s veľkou dávkou fantázie.

Výhody plachty Jersey EMI:

 • príjemná 100% bavlna
 • priedušný a trvácny materiál
 • materiál bez umelých prísad
 • gramáž plachty je 140g/m2.

jersey plachta

Hodnotenie 
30.07.2018

plachta na postel

veľmi rýchle vybavenie objednávky, napriek tomu že som objednávku po niekoľkých hodinách ešte doplňovala, nebol problém. Prišlo mi všetko spolu bez akýchkoľvek problémov, mala som obavy, že budem platiť poštovné 2x nestalo sa tak.

  Hodnotenie 
  04.07.2018

  plachta na postel

  Rýchla dodávka, nádherný a kvalitný tovar

   Napíšte vaše hodnotenie!

   Napíšte hodnotenie

   Plachta posteľná svetlofialová jersey EMI

   Plachta posteľná svetlofialová jersey EMI

   Posteľná plachta svetlofialová jersey sa vyznačuje vysokou trvácnosťou, pevnosťou no zároveň aj jemnosťou. Jersey plachty sú priedušné a nešmýkajú sa. Gramáž plachty je 140g/m2.