Detské obliečky Escape hnedé

Detské posteľné obliečky Escape ponúkajú vašim ratolestiam zdravý a nerušený spánok. Vlastnosti 100% bavlny ako pevnosť, trvácnosť a hebkosť si získajú aj vás. Nielen priedušný ale aj jemný materiál citlivý k detskej pokožke je zárukou spokojnosti.

Cena:
16,00 € s DPH

Tovar nie je na sklade.

 • Viac informácii
 • Vlastnosti
 • Príslušenstvo
 • Recenzie

Vlastnosti

Dodaniedo 24 hodín
Materiál obliečokBavlnené obliečky
Farba obliečokHnedé obliečky
Ostatné obliečkyDetské obliečky

Viac informácii

Detské obliečky, ktoré doprajú deťom kvalitný spánok

Hľadáte tie správne detské obliečky, ktoré neupútajú len vzorom, ale ich vlastnosti ich predurčujú k vašej spokojnosti a kvalitnému spánku vášho bábätka? Tak ste na správnej adrese. Podstatné pre dosiahnutie kvalitného a nerušeného spánku u detí je vytvorenie vhodného prostredia v ktorom bude dieťatko oddychovať. Verte či neverte aj posteľné obliečky ovplyvňujú zdravie a stupeň kvality spánku. Ideálna je 100% bavlna, ktorá je synonymom kvalitných a zdraviu neškodných detských obliečok. Je to prírodný, pevný, trvácny a na dotyk hebký materiál. 100% bavlna zaručuje priedušnosť. Materiál si zanechal všetky pozitívne vlastnosti, ktorými sa 100% bavlna pýši, no zároveň ponúka aj niekoľko vylepšení. Bavlnené vlákno je hebké a najmä pri dotyku s detskou pokožkou pôsobí veľmi príjemne. Bavlnená látka je absolútne zdraviu neškodný materiál, ktorý si výborne rozumie aj s citlivou detskou pokožkou. Pre vaše bábätko to znamená pokojný spánok a vy sa nemusíte obávať žiadnych alergických reakcií.

Výhody detských obliečok

 • vzdušný materiál
 • prevencia proti zbytočnému poteniu
 • jemné aj k citlivej pokožke malých detí
 • krásny obojstranný vzor
 • kvalitný a nerušený spánok
 • trvácna a pevná bavlna

detske bavlnene obliecky

Vlastnosti obliečok pre deti Escape

 • materiál: 100% bavlna
 • zapínanie: praktické zapínanie na zips
 • rozmer: 100 x 135 + 40 x 60cm
 • pranie: 40°C
 • výrobca: Night in Colours

Vzor detských obliečok

Obliečky do postieľky Escape svojím krásnym vzorom nielen každú detskú izbu rozžiaria, ale v okamihu ju premenia aj na kráľovstvo vašich ratolestí. Vďaka obojstrannému vzoru si môžete vybrať dizajn podľa nálady. Zvoliť si tak môžete jednoduchý a jemný štýl alebo väčší a pútavejší vzor.

Zapínanie bavlnených detských obliečok Escape

Zapínanie obliečok pre deti je vyriešené pomocou zipsového uzáveru. To zaručuje jednoduché a praktické uzatváranie bez zdĺhavého zapínania gombíkov. Pri praní je potrebné zips vždy uzavrieť a obliečky prať naruby.

Starostlivosť o detské obliečky

Pri starostlivosti o obliečky pre deti sa vždy riaďte ošetrovacími symbolmi uvedenými na obale výrobku. Pri praní dbajte na požadovanú teplotu a aby zips obliečok bol vždy uzatvorený a obliečky otočené naruby.

preco kupit sedaci vak

Tipy na záver

Spravte vaším deťom ich kráľovstvo pohodlné a účelné. Vytvorte im priestor na oddych, hranie aj učenie. Viete čo vám v tom pomôže? No predsa sedací vak! Sedacie vaky už dávno nie sú len kúskom nábytku v modernej obývačke. Stávajú sa súčasťou nášho domova v každom kúte a práve detská izba by mala byť tá kde nesmú chýbať. Sedacie vaky totiž ponúkajú zdravé sedenie pre deti. A to nie je všetko. Dôvodov prečo sú ideálnym doplnkom každej izby je viac, my vám ponúkneme 4 najdôležitejšie:

 1. Prispôsobia sa krivkám tela – Sedací vak je flexibilný a dokážete ho vytvarovať do podoby akú práve potrebujete. To je to pravé orechové čo vaše deti potrebujú.
 2. Zdravé sedenie- Možno by ste tomu neverili ale sedací vak má ortopedické vlastnosti. Pozitívne ovplyvňuje správne držanie tela a vy tak dokážete už v detskom veku predísť bolestiam chrbtice.
 3. Bezpečná náhrada- Drevené kreslá či stoličky v detskej izbe môžu nielen poškodiť čerstvo vymaľované steny alebo ešte voňavé podlahy, ale predstavujú aj určité nebezpečenstvo pre naše ratolesti. To sa o sedacích vakoch pre deti nedá povedať.
 4. Môžete si ho vziať kamkoľvek- Vďaka materiálu ako je nylon môže vaše dieťa svoj obľúbený vak na sedenie vziať aj do záhrady či na terasu a vy sa nemusíte obávať. Nylonové sedacie vaky sú vysoko odolné a nepremokavé.

Chcete poznať všetky dôvody prečo práve sedací vaky by mal byť správna voľba do izby vášho dieťaťa? Pozrite si 8 dôvodov, prečo sú sedacie vaky ideálnym doplnkom každej detskej izby.

Detské posteľné obliečky nemajú len potešiť vaše ratolesti, ale majú aj splniť svoj účel. Preto je potrebné dbať na tú správnu voľbu a siahnúť po 100% bavlne. Vhodne zvolený materiál so sebou prinesie kvalitný a zdravý spánok vašich detí a vám maximálnu spokojnosť.

obliecky do postielky

 

Buďte prvý, kto napíše svoje hodnotenie!

Napíšte hodnotenie

Detské obliečky Escape hnedé

Detské obliečky Escape hnedé

Detské posteľné obliečky Escape ponúkajú vašim ratolestiam zdravý a nerušený spánok. Vlastnosti 100% bavlny ako pevnosť, trvácnosť a hebkosť si získajú aj vás. Nielen priedušný ale aj jemný materiál citlivý k detskej pokožke je zárukou spokojnosti.