Detské obliečky Larina červené

Detské obliečky Larina vďaka jemnej 100% bavlne zabezpečia každému dieťatku pokojný spánok. Priedušný, pevný a trvácny materiál citlivý aj k jemnej detskej pokožke je zárukou spokojnosti. Obojstranný vzor si môžete zvoliť podľa nálady. Rozmer posteľných obliečok je 135x100+40x60cm.

Cena:
4 € s DPH

Tovar nie je na sklade.

 • Viac informácii
 • Vlastnosti
 • Príslušenstvo
 • Recenzie

Vlastnosti

Dodaniedo 24 hodín
Materiál obliečokBavlnené obliečky
Farba obliečokČervené obliečky
Ostatné obliečkyDetské obliečky

Viac informácii

Detské obliečky, ktoré doprajú deťom kvalitný a nerušený spánok

Hľadáte tie správne detské obliečky, ktoré neupútajú len vzorom, ale ich vlastnosti ich predurčujú k vašej spokojnosti a kvalitnému spánku vášho bábätka? Tak ste na správnej adrese. Podstatné pre dosiahnutie kvalitného a nerušeného spánku u detí je vytvorenie vhodného prostredia v ktorom bude dieťatko oddychovať. Verte či neverte aj posteľné obliečky ovplyvňujú zdravie a stupeň kvality spánku. Ideálna je 100% bavlna, ktorá je synonymom kvalitných a zdraviu neškodných detských obliečok. Je to prírodný, pevný, trvácny a na dotyk hebký materiál. 100% bavlna zaručuje priedušnosť. Materiál si zanechal všetky pozitívne vlastnosti, ktorými sa 100% bavlna pýši, no zároveň ponúka aj niekoľko vylepšení. Bavlnené vlákno je hebké a najmä pri dotyku s detskou pokožkou pôsobí veľmi príjemne. Bavlnená látka je absolútne zdraviu neškodný materiál, ktorý si výborne rozumie aj s citlivou detskou pokožkou. Pre vaše bábätko to znamená pokojný spánok a vy sa nemusíte obávať žiadnych alergických reakcií.

detske bavlnene obliecky

Výhody detských obliečok zo 100% bavlny

 • vzdušný materiál
 • prevencia proti zbytočnému poteniu
 • jemné aj k citlivej pokožke malých detí
 • krásny obojstranný vzor
 • kvalitný a nerušený spánok
 • trvácna a pevná bavlna

Vlastnosti obliečok pre deti Larina

 • materiál: 100% bavlna
 • zapínanie: praktické zapínanie na zips
 • rozmer: 100x135+40x60cm
 • pranie: 40°C
 • výrobca: Night in Colours

Vzor detských obliečok

Obliečky do postieľky Larina svojím krásnym vzorom nielen každú detskú izbu rozžiaria, ale v okamihu ju premenia aj na kráľovstvo vašich ratolestí. Vďaka obojstrannému vzoru si môžete vybrať dizajn podľa nálady. Zvoliť si tak môžete jednoduchý a jemný štýl alebo väčší a pútavejší vzor.

Zapínanie bavlnených detských obliečok Larina

Zapínanie obliečok pre deti je vyriešené pomocou zipsového uzáveru. To zaručuje jednoduché a praktické uzatváranie bez zdĺhavého zapínania gombíkov. Pri praní je potrebné zips vždy uzavrieť a obliečky prať naruby. 

Starostlivosť o detské obliečky

Pri starostlivosti o obliečky pre deti sa vždy riaďte ošetrovacími symbolmi uvedenými na obale výrobku. Pri praní dbajte na požadovanú teplotu a aby zips obliečok bol vždy uzatvorený a obliečky otočené naruby.

ako zariadit detsku izbu

Tipy na záver

Poznáte to, raz má izba vyzerať ako u princeznej na zámku, či hotová hasičská stanica, potom je oblepená plagátmi superstar a naokoniec preplnená kozmetikou. Raz je top farba zelená, inokedy modrá, ružová či biela. Ako sa s tým však majú popasovať rodičia? Zostávajú im iba pevné nervy alebo kúzlo? Nie, stačí pár jednoduchých tipov a trikov, ako vytvoriť detskú izbu, ktorá porastie spolu s dieťaťom.

 1. Nadčasové myslenie – To, že sú všetky bábätká roztomilé nespochybňuje nikto, no ak chcete aby izba vášho teraz bábätka s ním rástla bok po boku nenechajte sa ovplyvniť malebnými kúskami. Dnešný trh ponúka neskutočné množstvo krásnych nábytkov a tak máte z čoho vyberať. Stačí to doklepnúť doplnkami.
 2. Multifunkčnosť je alfa aj omega – Nábytok, ktorý spĺňa viaceré funkcie je in a nepochybne pri ňom ušetríte. Čo tak písací stôl, pult na prebaľovanie a komoda v jednom? Aj toto je možné a neuveríte aké praktické.
 3. Drahšie radšej neutrálne – Pri voľbe podlahy, nábytku, stien, svietidiel, kresiel, písacích stolov, komôd sa spoliehajte na slovíčko „univerzálny“. Rovnako sa nenechajte uniesť aktuálnym módnym trendom. Každý trend vyjde z módy a vy to môžete horko oľutovať.
 4. Čaro prinesú doplnky – Detská izba je priestorom vášho dieťaťa a to z nej musí byť aj cítiť. Nato však slúžia doplnky. Musíte totiž počítať s tým, že čo vaše dieťa zaujíma dnes, nemusí zajtra. Doplnky sú tou najlacnejšou alternatívou. Napríklad stačí pár dekoratívnych vankúšov a hneď posteľ vyzerá inak.
 5. Kompromisy musia byť – Deti budú v izbe tráviť veľa času a musia sa tam cítiť dobre, no je fajn pripomenúť im aj to, že ich izba je súčasť vášho spoločného domova. Ujasníte si priority a diskutujte o kompromisoch. Rešpektujte osobnosť svojho dieťaťa.

Detské posteľné obliečky nemajú len potešiť vaše ratolesti, ale majú aj splniť svoj účel. Preto je potrebné dbať na tú správnu voľbu a siahnúť po 100% bavlne. Vhodne zvolený materiál so sebou prinesie kvalitný a zdravý spánok vašich detí a vám maximálnu spokojnosť.

pekne detske obliecky

Buďte prvý, kto napíše svoje hodnotenie!

Napíšte hodnotenie

Detské obliečky Larina červené

Detské obliečky Larina červené

Detské obliečky Larina vďaka jemnej 100% bavlne zabezpečia každému dieťatku pokojný spánok. Priedušný, pevný a trvácny materiál citlivý aj k jemnej detskej pokožke je zárukou spokojnosti. Obojstranný vzor si môžete zvoliť podľa nálady. Rozmer posteľných obliečok je 135x100+40x60cm.