Získaj
zľavu na nákup

Staň sa fanúšikom našej
stránky na Facebooku
a získaj 5 % zľavu!

Ostatné

Ostatné produkty z našej ponuky tvoria koberce vyrobené na Slovensku, klasické a detské sedacie vaky, ktoré okrem pohodlného oddychovania poslúžia na zdravé sedenie, či textilné látky s rôznym príslušenstvom na šitie, ktoré poteší každú vynaliezavú gazdinku. Koberce nájdete v našej ponuke zhotovené vo viacerých rozmeroch a niekoľkých farebných variantoch. 

 • Sedací vak futbalová lopta limetkovo-biela je ideálny doplnok do každej detskej izby alebo modernej obývačky. Oživte priestor domova s praktickým a zdravým sedením. Je vyrobený z ekokože, ktorá je praktická na údržbu a navyše je šetrná k životnému prostrediu. Objem 335 litrov a polystyrénová náplň dopraje dokonalé pohodlie každému milovníkovi športu.

  58,00 € 100,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak futbalová lopta hnedobiela sa dokonale hodí do každej modernej obývačky alebo detskej izby. Je vyrobená z ekokože, ktorá šetrí životné prostredie a navyše sa veľmi ľahko čistí. Objem vaku je 335 l. Doprajte ideálne a zdravé sedenie každému športovému nadšencovi.

  58,00 € 100,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak futbalová lopta čiernofialová zabezpečuje zdravé a pohodlné sedenie každému typu postavy. Hodí sa do každej obývačky alebo destkej izby. Ekokoža, z ktorej je vyrobená je šetrná k životnému prostrediu a veľmi praktická na údržbu. Potešte svojich športových nadšencov komfortom, ktoré zaručene ocenia.

  58,00 € 100,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak futbalová lopta čiernozelená je ideálnym doplnkom do každej modernej obývačky alebo detskej izby. Je vyrobená z ekokože, ktorá je praktická na údržbu a zároveň šetrná k životnému prostrediu. Doprajte každému milovníkovi športu pohodlné a zdravé sedenie.

  58,00 € 100,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak futbalová lopta čiernočierna je vďaka svojmu objemu 335 l a polystyrénovou náplňou maximálne pohodlná a zdravá. Hodí sa do každej obývačky a detskej izby. Je vyrobená z ekokože, ktorá je šetrná k životnému prostrediu a praktická na údržbu. Doprajte komfort každému športovému nadšencovi.

  58,00 € 100,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak futbalová lopta bielozelená je komfortným a zdravým sedením pre každého milovníka futbalu. Hodí sa do každej obývačky alebo detskej izby či baru. Je vyrobený z ekokože, ktorá sa ľahko čistí a je šetrná k životnému prostrediu. Objem vaku je 335 l.

  58,00 € 100,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak futbalová lopta malá bielosivá poteší malého aj veľkého futbalistu. Je vyrobená z ekokože, ktorá je praktická na údržbu a zároveň šetrná k životnému prostrediu. Objem vaku je 95 l a náplň tvoria polystyrénové guličky, ktoré prispievajú k zdravému sedeniu.

  29,12 € 56,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak futbalová lopta malá bielofialová poteší nie len malých, ale aj veľkých futbalistov. Je vyrobená z ekokože, ktorá sa ľahko čistí a zároveň je šetrná k životnému prostrediu. Objem vaku tvorí 95 l a náplň tvorí polystyrénový granulát, ktorý svojou prispôsobivosťou prispieva k zdravému sedeniu.

  29,12 € 56,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak futbalová lopta malá bieločervená je skvelá a bezpečná hračka pre deti. Poteší však všetkých milovníkov fubalu. Má objem 95 l a vďaka polystyrénovej náplni, ktorá sa prispôsobí akejkoľvek postave, prispieva k zdravému sedeniu. Povrch vaku tvorí ekokoža, ktorá sa ľahko čistí a je šetrná k životnému prostrediu.

  29,12 € 56,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak futbalová lopta malá bielo-čierna s objemom 95 litrov je ako stvorený pre malého futbalistu. Je vyrobený z ekokože, ktorá je šetrná k životnému prostrediu a praktická na údržbu. Výplň vaku tvorí polystyrénový granulát, ktorý sa prispôsobí každej postave a prispeje tak k zdravému sedeniu.

  29,12 € 56,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak futbalová lopta malá bielooranžová je ideálna pre malých aj veľkých športovcov. Je vyrobená z kvalitnej ekokože, ktorá je štrná k životnému prostrediu a zároveň praktická na údržbu. Polystyrénové guličky, ktoré tvoria výplň vaku prispievajú k zdravému sedeniu svojou prispôsobivosťou. Objem vaku je 95 l.

  29,12 € 56,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak futbalová lopta malá bielozelená poteší malých aj veľkých futbalistov. Je vyrobená z ekokože, ktorá je šetrná k životnému prostrediu a praktická na údržbu. Objem vaku je 95 l. Polystyrénová náplň zabezpečuje pohodlné a zdravé sedenie.

  29,12 € 56,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak futbalová lopta malá čiernočervená poteší každého futbalistu, malého i veľkého. Jej objem je 95 l. Vak je vyrobený z kvalitnej ekokože, ktorá sa ľahko čistí a zároveň je šetrná k životnému prostrediu. Polystyrénová náplň zabezpečuje pohodlné a zdravé sedenie.

  29,12 € 56,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak futbalová lopta malá sivočervená je ako stvorená pre športovcov. Je vyrobená z ekokože, ktorá je praktická na údržbu a šetrná k životnému prostrediu. Objem vaku je 95 l. Polystyrénová náplň prispieva k pohodlnému a zdravému sedeniu.

  29,12 € 56,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak futbalová lopta malá bieloružová je ako stvorený pre malé futbalistky. Je vyrobený z kvalitnej ekokože, ktorá sa ľahko čistí a je šetrná k životnému prostrediu. Polystyrénová náplň prispieva k pohodlnému a zdravému sedeniu. Objem vaku je 95 l.

  29,12 € 56,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak futbalová lopta malá bielolimetková sa hodí do každej detskej izby či herne. Je v sviežej bielolimetkovej farbe. Vak má objem 95 l a jeho polystyrénová náplň priespieva k pohodlnému a zdravému sedeniu. Povrch vaku je vyrobený z ekokože, ktorá je sa ľahko čistí a je šetrná k životnému prostrediu.

  29,12 € 56,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak futbalová lopta malá bielomodrá je ideálna pre každého malého športovca. Je vyrobená z kvalitnej ekokože, ktorá je šetrná k životnému prostrediu a navyše praktická na údržbu. Vak má objem 95 l a jeho polystyrénová náplň prispieva k pohodlnému a zdravému sedeniu.

  29,12 € 56,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak futbalová lopta malá červenomodrá je ideálna pre každého milovníka športu, malého aj veľkého. Je vyrobená z ekokože, ktorá je šetrná k životnému prostrediu a veľmi praktická na údržbu. Objem vaku je 95 l a jeho náplň tvorí polystyrénový granulát.

  29,12 € 56,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak futbalová lopta malá čiernofialová má objem 95 l a svojou polystyrénovou nápňou sa dokonale prispôsobí každej postave a poskytne jej tak maximálne pohodlné a zdravé sedenie. Ekokoža, ktorá je na povrchu je navyše štrná k životnému prostrediu. Sedací vak sa hodí nie len do obývačky či detskej izby, ale aj na terasu a do záhrady.

  29,12 € 56,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak futbalová lopta malá čiernolimetková je ideálna do každej destkej izby, herne či škôlky. Je vyrobená z kvalitnej ekokože, ktorá sa ľahko čistí a zároveň šetrí životné prostredie. Objem vaku je 95 l. Polystyrénová náplň prispieva k pohodlnému a zdravému sedeniu.

  29,12 € 56,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak futbalová lopta malá čiernosivá je ako stvorená pre každého milovníka športu. Je vyrobená z kvalitnej ekokože, ktorá sa ľahko čistí a navyše šetrí životné prostredie. Náplň vaku je polystyrénový granulát, ktorý sa dokonale prispôsobí každej postave, a tak prispieva k pohodlnému a zdravému sedeniu. Objem vaku je 95 l.

  29,12 € 56,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak futbalová lopta malá čiernomodrá je skvelý doplnok do každej destkej izby. Je naplnený polystyrénovými guličkami, ktoré prispievajú k pohodlnému a zdravému sedeniu. Povrch vaku je ušitý z ekokože, ktorá je šetrná k životnému prostrediu a veľmi praktická na údržbu. Objem vaku je 95 l.

  29,12 € 56,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak futbalová lopta malá fialovozelená je vhodná do každej destkej izby či materskej školy. Je vyrobený z ekokože, ktorá je šetrná k životnému prostrediu a naplnená polystyrénovými guličkami. Sedací vak sa dokonale prispôsobí každej postave a dopraje jej tak pohodlné a zároveň zdravé sedenie. Objem vaku je 95 l.

  29,12 € 56,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak futbalová lopta malá zelenočervená je ako stvorená pre malých športovcov. Je pohodlný a ponúka zdravé sedenie pre každého. Ekokoža, z ktorej je vyrobený je praktická na údržbu a šetrná k životnému prostrediu. Objem vaku je 95 l.

  29,12 € 56,00 €
  Znížená cena!