Anatomický vankúš ergo 67x42x12

80 %
2 hodnotenia

Anatomický vankúš ergo je vankúš, ktorý je vyrobený z pamäťovej peny. Vankúš má rozmer 67x42x12 centimetrov. Vankúš je vhodný pre ľudí, ktorých trápia problémy s krkom, šijou a chrbticou.

Cena:
49 € s DPH

Tovar nie je na sklade.

 • Viac informácii
 • Recenzie
 • Blog

Viac informácii

Rozmer: 67x42x12 cm

Povrchová obliečka: Aloe Vera

Vnútorná obliečka: 100 % bavlna

Vyplň: Visco memory pamäťová pena

Anatomický vankúš ergo je vyrobený z takzvanej visco memory pamätovej peny. Vďaka svojím vlastnostiam sa stala pamätová pena visco memory veľmi obľúbená. Najviac sa využíva pri výobe matracov a anatomických vankúšov. Anatomický vankúš ergo z visco memory pamätovej peny sa dokáže prispôsobiť tvarom tela každého človeka a to tak, že má výbornú tvarovú pamäť. Vďaka reakcii na teplo a záťaž, tlak kopíruje a podopiera telo v oblasti krčnej chrbtice. Bolesti krčnej chrbtice vznikajú najčastejšie pri sedavom zamestnaní, nedostatočnom pohybe ale aj pri spánku na nevhodnom matraci alebo vankúši. Vankúš ergo ma anatomické prevedenie ktoré vďaka svojmu tvaru dokonale podopiera hlavu a krčné stavce, umožňuje prúdenie vzduchu čim sa vankúš stáva maximálne hygienickým. Ak dôjde k odstráneniu tlaku na telo automaticky sa zlepší cirkulácia krvi, pretože telesné tekutony majú voľný prietok bez vyvíjania tlaku na cievy. Veľmi vhodný je aj pre ľudí s poruchami spánku. Anatomický vankúš ergo Vám zaručí pokojný spánok, bez bolesti hlavy. Napomáha aj pri migrénach a je vhodný aj pre alergikov. Pamätová pena bola vyvinutá pre astronautov na zbavenie tela tlaku, gravitačnej sily, ktorý nastáva bezpodmienečne po štarte. Vďaka pozitívnym výsledkom ktoré pamätová pena a výrobky z nej dosiahli sa ihneď rozšírila po celom svete. Ergo vankúš vylepší spánok, pomôže pri bolestiach chrbtice najmä krčnej, zlepší kvalitu života a vnesie príliv novej energie. 

Anatomický vankúš ergo má dve obliečky a to povrchovú a vnútornú obliečku. Vnútorná obliečka sa nachádza priamo na vrstve visco memory pamätovej peny. Je zhotovená zo 100% bavlny. Šitá je so zapínaním na zips čo umožňuje jej ľahké snímanie a pranie v práčke pri teplote 40°C. Vďaka možnosti prania obliečky si vankúš zachová maximálnu čistou. Obliečka je veľmi jemná a príjemná na dotyk bielej farby. Druhá obliečka vankúša je povrchová obliečka zhotovená zo 100% polyesteru napusteného výťažkom z rastliny aloe vera. Rastlinu aloe vera pozná ľudstvo už stáročia a pripisuje jej zázračné účinky.Aloe vera je zdrojom vitamínov, minerálov, aminokyselín a dokonca aj enzýmov. Výťažky z rastilny ktorými je obliečka vankúša ergo napustená napomáhajú k detoxikácii organizmu, harmonizujú metabolické funkcie, kladne pôsobia na zníženie hladiny cukru v krvi, stimulujú imunitný systém, napomáhajú tiež k regenerácii buniek, pozitívne vplývajú na nervový systém, migrény a bolesti hlavy. Bojujú dokonca aj proti baktériam, plesniam, vírusom a syndrómu chronickej únavy. Obliečka je navyše antialergická a šitá so zapínaním na zips. Vďaka zipsovému uzáveru je možné ju prať v práčke pri 40°C a zachovať ju tak stále v čistote. 

Anatomický tvar visco memory pamätovej peny vankúša ergo spolu s obliečkami vytvárajú z vankúša dokonalý produkt na dosiahnutie prvotriedného spánku a optimálného pohodlia. 

08.06.2017

anishka

Škoda že už to nemate

  22.10.2013

  Lubomir Barna

  som s nim velmi spokojny, spolu s vasim matracom bamboo comfort sa mi spi o dost lepsie, urcite odporucim znamym a budem robit dpbru reklamu lebo to vstavanie bez bolesti mi uz naozaj nechyba :)

   Napíšte vaše hodnotenie!

   Napíšte hodnotenie

   Anatomický vankúš ergo 67x42x12

   Anatomický vankúš ergo 67x42x12

   Anatomický vankúš ergo je vankúš, ktorý je vyrobený z pamäťovej peny. Vankúš má rozmer 67x42x12 centimetrov. Vankúš je vhodný pre ľudí, ktorých trápia problémy s krkom, šijou a chrbticou.

   Články: