Filtrovať podľa:

Získaj
zľavu na nákup

Staň sa fanúšikom našej
stránky na Facebooku
a získaj 5 % zľavu!

Sedacie vaky

Sedacie vaky – jednoduchý doplnok do domácnosti, ktorý je pohodlný pre každého. Prispôsobí sa každej postave a dopraje maximálny možný komfort. Vo svojom využití sa neobmedzuje len na použitie v obývačke, či detskej izbe. Za vhodných podmienok sa hodí aj do exteriéru. Pohodlie dosiahne s týmito sedacími vakmi najvyššiu úroveň. Sú vhodné nie len pre malých, ale aj veľkých. A vďaka širokej škále veľkostí, typov a farieb bude spokojný každý.

 • Sedací vak hruška zelená je ideálny doplnok do každej detskej izby aj obývačky. Objem vaku je 335 l a je vyrobený z ekokože, ktorá je šetrná k životnému prostrediu. Polystyrénová náplň zabezpečuje prispôsobenie sa postave, a tak aj maximálne pohodlie a zdravé sedenie.

  56,00 € 100,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak hruška ružová je ako stvorený do dievčenskej detskej izby alebo na oživenie každej obývačky. Je vyrobený z ekokože, ktorá šetrí životné prostredie a ľahko sa čistí. Objem vaku je 335 l. Doprajte sebo alebo svojmu blízkemu dokonalé pohodlie.  

  56,00 € 100,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak hruška olivový je vyrobený z kvalitnej ekokože, ktorá sa ľahko čistí a šetrí životné prostredie. Poskytuje maximálne pohodlie a zdravé sedenie. Jeho objem je 335 l. Je vhodný do obývačky, detskej izby aj kacelárie. 

  56,00 € 100,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak hruška červená je pohodlný doplnok do každej obývačky aj detskej izby či kancelárie. Je vyrobený z kvalitnej ekokože, ktorá je praktická na údržbu a zároveň šetrná k životnému prostrediu. Objem vaku je 335 l.

  56,00 € 100,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak hruška béžová je univerzálny a elegantný doplnok do každej domácnsoti. Hodí sa do obývačky, detskej izby aj spálne. Vak má objem 335 l a je vyrobený z ekokože, ktorá je praktická na údržbu. Polystyrénová náplň poskytuje pohodllné a zdravé sedenie.

  56,00 € 100,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak hruška svetlohnedá poskytne maximálne pohodlie každému. Hodí sa do obývačky, spálne aj detskej izby. Vak je vyrobený z kvalitnej ekokože, ktorá je šetrná k životnému prostrediu a veľmi praktická na údržbu. Objem vaku je 335 l. 

  56,00 € 100,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak hruška tmavohnedá je elegantným doplnkom do každej obývačky, detskej izby aj kancelárie. Poskytne pohodlné a zdravé sedenie pre každú postavu. Je vyrobený z kvalitnej ekokože, ktorá sa ľahko čistí a zároveň je šetrná k životnému prostrediu. Objem vaku je 335 l. 

  56,00 € 100,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak hruška semišová svetlomodrá je ideálna do každej obývačky, detskej izby aj kancelárie. Je vyrobený z jemného semišu a naplnený polystyrénovými guličkami, ktoré sa prispôsobia postave a poskytnú jej pohodlné a zdravé sedenie. Objem vaku je 335 l. 

  65,00 € 100,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak hruška semišová zelená je vyrobený z jemného semišu, ktorý je príjemný na dotyk a naplnený polystyrénovými guličkami. Vak sa dokonale prispôsobí postave a poskytne jej tak pohodlné a zdravé sedenie. Objem vaku je 335 l. Hodí sa do obývačky, spálne aj detskej izby.

  65,00 € 100,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak hruška semišová červená je pohodlný vak vyrobený zo semišu, ktorý je veľmi príjemný na dotyk. Náplň tvoria polystyrénové guličky, ktoré sa prispôsobia postave a doprajú jej pohodlie a oporu. Vak sa hodí do obývačky, detskej izby aj spálne. Jeho objem je 335 l.

  65,00 € 100,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak hruška semišová čierna je maximálne pohodlný. Hodí sa do obývačky, spálne aj detskej izby. Je vyrobený z príjemného semišu a naplnený polystyrénovým granulátom, ktorý sa prispôsobí každej postave a dopraje jej komfortné a zdravé sedenie. Objem vaku 335 l. 

  65,00 € 100,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak veľká hruška modrá je objemný vak, ktorý je veľmi pohodlný. Svojim tvarom poskytuje dokonalý oddych každému typu postavy. Vak je vyrobený z kvalitnej ekokože a vyplnený polystyrénovým granulátom.

  59,00 € 118,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak hruška oranžová, ktorý je šitý z ekokože je vhodný nie len do interiéru, ale aj exteriéru. Oživí každú obývačku alebo detskú izbu a poskytne maximálne pohodlie aj na terase či balkóne. Objem vaku je 350 l a jeho náplň tvoria polystyrénové guličky.

  59,00 € 118,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak veľká hruška červená je skvelým bytovým doplnkom. Vak je vyrobený z kvalitnej ekokože, ktorý je praktický na údržbu a šetrný k životnému prostrediu. Je vhodný nie len do interiéru ale aj do exteriéru. Má objem 350 l a ponúka maximálny komfort pre každého.

  59,00 € 118,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak veľká hruška biela je štýlovým doplnkom do každého interiéru aj exteriéru. Oživí vašu obývačku a poskytne maximálny komfort. Je vyrobený z ekokože, ktorá je veľmi praktická na údržbu a navyše je šetrná k životnému prostrediu. Objem vaku je 350 l.

  59,00 € 118,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak veľká hruška je ideálny do každého interiéru aj exteriéru. Kvalitná ekokoža, z ktorej je vyrobený sa ľakho čistí a taktiež je šetrná k životnému prostrediu. Objem vaku je 350 l a vďaka polystyrénovej náplni sa dokáže dokonale prispôsobiť každej postave a poskytnúť jej zdravé sedenie. 

  59,00 € 118,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak hruška veľká je pohodlný vak určený pre každý typ postavy. Poskytuje maximálne pohodlné a zdravé sedenie. Hodí sa do každej obývačky aj detskej izby, zároveň ho môžete použiť aj v exteriéri. Ekokoža, z ktorej je vyrobený je šetrná k životnému prostrediu a praktická na údržbu.

  59,00 € 118,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak veľká hruška tmavohnedá poskytuje maximálne pohodlné a zdravé sedenie. Je vhodný do interiéru aj exteriéru. Je vyrobený z kvalitnej ekokože, ktorá je šetrná k životnému prostrediu a zároveň praktická na údržbu. Objem vaku je 350 l.

  59,00 € 118,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak veľká hruška žltá je moderným doplnkom, ktorý sa hodí do každej obývačky či spálne. Je vhodná ako do interiéru, tak aj do exteriéru. Objem vaku je 350 l a je vyrobený z kvalitnej ekokože a polystyrénových guličiek, ktoré zabezpečia maximálne prispôsobenie akejkoľvek postave.

  59,00 € 118,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak veľká hruška olivová je decentný vak, ktorý je obľúbený naprieč všetkými vekovými kategóriami. Je vyrobený z ekokože, ktorá je šetrná k životnému prostrediu a praktická na údržbu. Hodí sa do každého interiéru aj exteriéru. Objem vaku je 350 l a náplň tvorí polystyrénový granulát, ktorý sa dokonale prispôsobí akejkoľvek postave.

  59,00 € 118,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak veľká hruška fialová je moderný doplnok. ktorý oživí a zútulní akýkoľvek priestor: obývačku, spálňu, firmu, školu, záhradu či terasu. Vak je vhodný do interiéru aj exteriéru. Kvalitná ekokoža, z ktorej je vak vyrobený je šetrná k životnému prostrediu a práktická na údržbu. Objem vaku je 350 l. 

  59,00 € 118,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak veľká hruška sivá je vhodný do interiéru aj exteriéru. Obývačka, spálňa, firma, škola, balkón či záhrada - všade si môžete dopriať pohodlie a zdravé sedenie. Vak je vyrobený z ekokože, ktorá je praktická na údržbu a zároveň šetrná k životnému prostrediu. Objem vaku je 350 l.

  59,00 € 118,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak veľká hruška limetková je veselý doplnok vhodný do interiéru aj exteriéru. Doprajte si kvalitný oddych na praktickom, zdravom a maximálne pohodlnom sedacom vaku. Vak má objem 350 l a vďaka kvalitnej polystyrénovej náplni sa dokonale prispôsobí každej postave.

  59,00 € 118,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak veľká hruška čierna sa vďaka svojej polystyrénovej náplni dokáže dokonale prispôsobiť akejkoľvek postave, a tak jej dopriať maximálny komfort. Vak je vyrobený z ekokože, ktorá je šetrná k životnému prostrediu a veľmi praktická na údržbu. Jeho objem je 350 l.

  59,00 € 118,00 €
  Znížená cena!