Sedacie vaky veľké 400 l a viac

V tejto kategórií nájdete sedacie vaky od objemu 400 litrov a viac. Vaky s týmito objemami sú určené napríklad na tieto činnosti. Hranie hracích konzol, čítanie kníh a relax, sledovanie televízie, alebo bežne vysedávanie. Väčšie vaky od 800 litrov sú určené aj pre dvojice a pri svojom objeme sú relatívne ľahké.

 • Sedací vak nedeľník červený je veľmi obľúbený najmä kvôli svojej pohodlnosti a praktickej údržbe. Objem sedacieho vaku je 800 litrov. Vak je ušitý zo semišu a naplnený polystyrénovým granulátom. So sýtou červenou farbou oživíte svoj domov alebo akúkoľvek miestnosť veľmi rýchlo a jednoducho. 

  160,00 €
 • Sedací vak nedeľník je pohodlným doplnkom pre každú domácnosť. S objemom 800 l pteší nejedného. Jemný semišový materiál je veľmi príjemný na dotyk a kvalitné polystyrénové guličky vám zaručia spokojnosť a zaslúžený komfort.

  160,00 €
 • Sedací vak nedeľník je vyrobený z jemného semišu, ktorý je veľmi príjemný na dotyk a naplnený polystyrénovými guličkami. S objemom 800 l je zaručené pohodlie pre nejedného. Doprajte sebe a svojej rodine a priateľom komfort, ktorý určite ocenia. 

  160,00 €
 • Sedací vak nedeľník oranžový má objem 800 litrov. Je vyrobený z príjemného semišu, ktorý je veľmi praktický na údržbu. Sedací vak zaručí každému pohodlie a komfort.

  160,00 €
 • Sedací vak nedeľník ma objem 800 litrov a je vyrobený z príjemného semišu, ktorý je jemný na dotyk a zároveň praktický na údržbu. Pohodlie a komfort stúpne s týmto sedacím vakom na vyššiu úroveň.

  160,00 €
 • Sedací vak nedeľník tmavohnedý je pohodlný vak určený do interiéru. Je vyrobený z kvalitného semišu, ktorý je na dotyk jemný a príjemný. Objem 800 l zaručuje pohodlie a dostatočnú veľkosť pre oddych každého. 

  160,00 €
 • Sedací vak nedeľník svetlohnedý pozdvihne pohodlie na vyššiu úroveň. Doprajte sebe a svojim blízkym oddych, ktorý si zaslúžite. Jemný semiš, z ktorýho je vak vyrobený je príjemný na dotyk a praktický na údržbu. Objem vaku je 800 l.

  160,00 €
 • Sedací vak nedeľník má objem 800 litrov a je vyrobený z príjemného semišu a kvaliných polystyrénových guličiek, čo vám zaručí pohodlie a dokonalé prispôsobenie sa každej postave. Doprajte sebe a svojim blízkym komfot a moderné miesto oddychu.

  160,00 €
 • Sedací vak Sedačka je veľmi pohodlný vak určený pre viac osôb. Je vyrobená zo semišu, ktorý je veľmi jemný a príjemný na dotyk a navyše veľmi praktický na údržbu. Objem vaku je 1700 l, čo je dostatočné pre komfortné sedenie viacerých osôb.

  235,00 €
 • Sedací vak Sedačka je veľmi pohodlný vak určený pre viac osôb. Sedačka je vyrobená zo semišu, ktorý je príjemný na dotyk a praktický na údržbu. Objem vaku je 1700 l. Doprajte sebe a svojej rodine či priateľom komfort.

  235,00 €
 • Sedací vak sedačka červená je ideálny vak pre dvojice alebo partie. Vak má objem 1700 litrov. Je vyrobený z kvalitného a na dotyk veľmi príjemného materiálu, ktorý je navyše praktický na údržbu.

  235,00 €
 • Sedací vak sedačka oranžová je ideálny doplnok určený pre viacero ľudí. Sedačka je vyrobená zo semišu, ktorý je kvalitný a veľmi jemný na dotyk a navyše praktický na údržbu. Doprajte sebe a svojim blízkym pohodlie, ktoré bude priam neodolateľné.

  235,00 €
 • Sedací vak sedačka svetlomodrá je určená pre celú rodinu. Ideálna na večerné posedenia alebo sledovanie športových zápasov. Vak s objemom 1700 l je ušitý zo semišu a vyplnený kvalitným polystyrénovým granulátom.

  235,00 €
 • Sedací vak sedačka fialová je vakom, ktorý je určený pre rodinné stretnutia alebo posedenia s priateľmi. S objemom 1700 l je dostatočné veľký a zároveň maximálne pohodlný pre viacero ľudí. Jemný semiš, ktorý tvorí obal vaku je príjemný na dotyk a praktický na údržbu.

  235,00 €
 • Sedací vak sedačka svetlohnedá je všestranne použiteľný vak určený pre rodinu alebo aj celé partie kamarátov. Sedačka je vyrobená zo semišu, ktorý je jemný na dotyk a praktický na údržbu. Doprajte sebe a svojim blízkym nezabudnuteľné chvíle v pohodlí.

  235,00 €
 • Sedací vak sedačka čierna je priam stvorená pre rodinné stretnutia alebo chvíle s priateľmi. Je vyrobený zo semišu, ktorý je príjemný na dotyk a praktický na starostlivosť. S objemom 1700 l zaručí pohodlie, ktorému nebudete vedieť odolať vy ani vaši blízky.

  235,00 €
 • Sedací vak sedačka oranžová je určený na interiérové použitie. Je ako stvorená pre posedenia s rodinou alebo veselé chvíle s priateľmi. Kvalitný semiš, ktorý je obalom vaku je jemný na dotyk a zároveň praktický na údržbu.

  235,00 €
 • Sedací vak futbalová lopta XXL posunie komfort na vyššiu úroveň. Je ako stvorená pre každého futbalistu a milovníka športu. Ekokoža, z ktorej je vak vyrobený je navyše šetrná k životnému prostrediu.

  110,00 € 130,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak futbalová lopta červenočierná sú originálnym darčekom, ktorému sa poteší nejeden futbalový nadšenec. Sedací vak má objem 335 litrov a spolu s polystyrénovou náplňou zaručujú maximálne pohodlie.

  58,00 € 100,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak futbalová lopta hnedohnedá je ideálna pre každého futbalového a športového nadšenca. Je vyrobený z ekokože, ktorá je praktická na údržbu a zároveň šetrná k životnému prostrediu. Objem 335 l a polystyrénová náplň zabezpečujú maximálne pohodlie a dokonalé prispôsobenie sa akejkoľvek postave.

  58,00 € 100,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak futbalová lopta zelenobiela je vyrobená z kvalitnej ekokože, ktorá spolu s polystyrénovým granulátom zaručuje maximálny komfort. Ekokoža je jednoduchá na údržbu a šetrná k životnému prostrediu. Doprajte svojim športovým nadšencom zážitok zo štýlového pohodlia.

  58,00 € 100,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak futbalová lopta hnedobiela sa dokonale hodí do každej modernej obývačky alebo detskej izby. Je vyrobená z ekokože, ktorá šetrí životné prostredie a navyše sa veľmi ľahko čistí. Objem vaku je 335 l. Doprajte ideálne a zdravé sedenie každému športovému nadšencovi.

  58,00 € 100,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak futbalová lopta čiernofialová zabezpečuje zdravé a pohodlné sedenie každému typu postavy. Hodí sa do každej obývačky alebo destkej izby. Ekokoža, z ktorej je vyrobená je šetrná k životnému prostrediu a veľmi praktická na údržbu. Potešte svojich športových nadšencov komfortom, ktoré zaručene ocenia.

  58,00 € 100,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak futbalová lopta čiernozelená je ideálnym doplnkom do každej modernej obývačky alebo detskej izby. Je vyrobená z ekokože, ktorá je praktická na údržbu a zároveň šetrná k životnému prostrediu. Doprajte každému milovníkovi športu pohodlné a zdravé sedenie.

  58,00 € 100,00 €
  Znížená cena!