Získaj
zľavu na nákup

Staň sa fanúšikom našej
stránky na Facebooku
a získaj 5 % zľavu!

Sedacie vaky veľké 400 l a viac

V tejto kategórií nájdete sedacie vaky od objemu 400 litrov a viac. Vaky s týmito objemami sú určené napríklad na tieto činnosti. Hranie hracích konzol, čítanie kníh a relax, sledovanie televízie, alebo bežne vysedávanie. Väčšie vaky od 800 litrov sú určené aj pre dvojice a pri svojom objeme sú relatívne ľahké.

 • Sedací vak futbalová lopta hnedohnedá je ideálna pre každého futbalového a športového nadšenca. Je vyrobený z ekokože, ktorá je praktická na údržbu a zároveň šetrná k životnému prostrediu. Objem 335 l a polystyrénová náplň zabezpečujú maximálne pohodlie a dokonalé prispôsobenie sa akejkoľvek postave.

  52,00 € 100,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak futbalová lopta bieločervená je ako stvorená pre každého športového nadšenca. Je vyrobený z praktickej ekokože, ktorá sa ľahko čistí a zároveň je šetrná k životnému prostrediu. Objem 335 l a polystyrénová náplň zaručujú maximálny komfort.

  52,00 € 100,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak futbalová lopta bielolimetková rozžiari priestor a dopraje maximálne pohodlie každému futbalovému nadšencovi. Je vyrobená z kvalitnej ekokože a naplnená polystyrénovými guličkami. Objem vaku je 335 l.

  52,00 € 100,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak futbalová lopta bielosivá je ideálna pre každého milovníka športu a futbalu. Kvalitná ekokoža a náplň polystyrénového granulátu zabezpečujú najvyššiu kvalitu a maximálne pohodlie. Objem vaku je 335 l.

  52,00 € 100,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak futbalová lopta bielomodrá je ako stvorená pre všetkých nadšencov športu. Kvalitná ekokoža, ktorá sa ľahko čistí a polystyrénový granulát vo vnútri zabezpečujú najvyšší komfort. Vak má objem 335 l.

  52,00 € 100,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak futbalová lopta zelenobiela je vyrobená z kvalitnej ekokože, ktorá spolu s polystyrénovým granulátom zaručuje maximálny komfort. Ekokoža je jednoduchá na údržbu a šetrná k životnému prostrediu. Doprajte svojim športovým nadšencom zážitok zo štýlového pohodlia.

  52,00 € 100,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak futbalová lopta modrobiela je vyrobený z kvalitnej ekokože, ktorý je praktický na údržbu a zároveň je šetrný k životnému prostrediu. Objem 335 l a náplň z polystyrénového granulátu zabezpečuje dokonalé pohodlie nie len pre futbalových nadšencov.

  52,00 € 100,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak futbalová lopta sivobiela je ideálny nie len pre milovníkov športu. Svojou kvalitnou ekokožou, ktorá sa ľahko čistí a ktorá je zároveň šetrná k životnému prostrediu si získa každého. Objem 335 l zabezpečuje dokonalé pohodlie pre každého.

  52,00 € 100,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak futbalová lopta červenobiela má objem 335 l a vďaka kvalitnej polystyrénovej výplni je maximálne pohodlná a prispôsobivá akéjkoľvek postave. Ekokoža, z ktorej je vak vyrobený je praktická a šetrná k životnému prostrediu. Doprajte každému milovníkovi športu zážitok najvyššieho komfortu.

  52,00 € 100,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak futbalová lopta limetkovobiela je ideálny doplnok každej detskej izby alebo modernej obývačky. Oživte priestor domova s praktickým a zdravým sedením. Je vyrobená z ekokože, ktorá je praktická na údržbu a navyše je šetrná k životnému prostrediu. Objem 335 l a polystyrénová náplň dopraje dokonalé pohodlie každému milovníkovi športu.

  52,00 € 100,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak futbalová lopta hnedobiela sa dokonale hodí do každej modernej obývačky alebo detskej izby. Je vyrobená z ekokože, ktorá šetrí životné prostredie a navyše sa veľmi ľahko čistí. Objem vaku je 335 l. Doprajte ideálne a zdravé sedenie každému športovému nadšencovi.

  52,00 € 100,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak futbalová lopta čiernofialová zabezpečuje zdravé a pohodlné sedenie každému typu postavy. Hodí sa do každej obývačky alebo destkej izby. Ekokoža, z ktorej je vyrobená je šetrná k životnému prostrediu a veľmi praktická na údržbu. Potešte svojich športových nadšencov komfortom, ktoré zaručene ocenia.

  52,00 € 100,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak futbalová lopta čiernozelená je ideálnym doplnkom do každej modernej obývačky alebo detskej izby. Je vyrobená z ekokože, ktorá je praktická na údržbu a zároveň šetrná k životnému prostrediu. Doprajte každému milovníkovi športu pohodlné a zdravé sedenie.

  52,00 € 100,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak futbalová lopta čiernočierna je vďaka svojmu objemu 335 l a polystyrénovou náplňou maximálne pohodlná a zdravá. Hodí sa do každej obývačky a detskej izby. Je vyrobená z ekokože, ktorá je šetrná k životnému prostrediu a praktická na údržbu. Doprajte komfort každému športovému nadšencovi.

  52,00 € 100,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak futbalová lopta bielozelená je komfortným a zdravým sedením pre každého milovníka futbalu. Hodí sa do každej obývačky alebo detskej izby či baru. Je vyrobený z ekokože, ktorá sa ľahko čistí a je šetrná k životnému prostrediu. Objem vaku je 335 l.

  52,00 € 100,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak veľká hruška modrá je objemný vak, ktorý je veľmi pohodlný. Svojim tvarom poskytuje dokonalý oddych každému typu postavy. Vak je vyrobený z kvalitnej ekokože a vyplnený polystyrénovým granulátom.

  59,00 € 118,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak hruška oranžová, ktorý je šitý z ekokože je vhodný nie len do interiéru, ale aj exteriéru. Oživí každú obývačku alebo detskú izbu a poskytne maximálne pohodlie aj na terase či balkóne. Objem vaku je 350 l a jeho náplň tvoria polystyrénové guličky.

  59,00 € 118,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak veľká hruška červená je skvelým bytovým doplnkom. Vak je vyrobený z kvalitnej ekokože, ktorý je praktický na údržbu a šetrný k životnému prostrediu. Je vhodný nie len do interiéru ale aj do exteriéru. Má objem 350 l a ponúka maximálny komfort pre každého.

  59,00 € 118,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak veľká hruška biela je štýlovým doplnkom do každého interiéru aj exteriéru. Oživí vašu obývačku a poskytne maximálny komfort. Je vyrobený z ekokože, ktorá je veľmi praktická na údržbu a navyše je šetrná k životnému prostrediu. Objem vaku je 350 l.

  59,00 € 118,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak veľká hruška je ideálny do každého interiéru aj exteriéru. Kvalitná ekokoža, z ktorej je vyrobený sa ľakho čistí a taktiež je šetrná k životnému prostrediu. Objem vaku je 350 l a vďaka polystyrénovej náplni sa dokáže dokonale prispôsobiť každej postave a poskytnúť jej zdravé sedenie. 

  59,00 € 118,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak hruška veľká je pohodlný vak určený pre každý typ postavy. Poskytuje maximálne pohodlné a zdravé sedenie. Hodí sa do každej obývačky aj detskej izby, zároveň ho môžete použiť aj v exteriéri. Ekokoža, z ktorej je vyrobený je šetrná k životnému prostrediu a praktická na údržbu.

  59,00 € 118,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak veľká hruška tmavohnedá poskytuje maximálne pohodlné a zdravé sedenie. Je vhodný do interiéru aj exteriéru. Je vyrobený z kvalitnej ekokože, ktorá je šetrná k životnému prostrediu a zároveň praktická na údržbu. Objem vaku je 350 l.

  59,00 € 118,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak veľká hruška žltá je moderným doplnkom, ktorý sa hodí do každej obývačky či spálne. Je vhodná ako do interiéru, tak aj do exteriéru. Objem vaku je 350 l a je vyrobený z kvalitnej ekokože a polystyrénových guličiek, ktoré zabezpečia maximálne prispôsobenie akejkoľvek postave.

  59,00 € 118,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak veľká hruška olivová je decentný vak, ktorý je obľúbený naprieč všetkými vekovými kategóriami. Je vyrobený z ekokože, ktorá je šetrná k životnému prostrediu a praktická na údržbu. Hodí sa do každého interiéru aj exteriéru. Objem vaku je 350 l a náplň tvorí polystyrénový granulát, ktorý sa dokonale prispôsobí akejkoľvek postave.

  59,00 € 118,00 €
  Znížená cena!