Sedacie vaky veľké 400 l a viac

V tejto kategórií nájdete sedacie vaky od objemu 400 litrov a viac. Vaky s týmito objemami sú určené napríklad na tieto činnosti. Hranie hracích konzol, čítanie kníh a relax, sledovanie televízie, alebo bežne vysedávanie. Väčšie vaky od 800 litrov sú určené aj pre dvojice a pri svojom objeme sú relatívne ľahké.

 • Sedací vak futbalová lopta čiernočierna je vďaka svojmu objemu 335 l a polystyrénovou náplňou maximálne pohodlná a zdravá. Hodí sa do každej obývačky a detskej izby. Je vyrobená z ekokože, ktorá je šetrná k životnému prostrediu a praktická na údržbu. Doprajte komfort každému športovému nadšencovi.

  58,00 € 100,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak futbalová lopta bielozelená je komfortným a zdravým sedením pre každého milovníka futbalu. Hodí sa do každej obývačky alebo detskej izby či baru. Je vyrobený z ekokože, ktorá sa ľahko čistí a je šetrná k životnému prostrediu. Objem vaku je 335 l.

  58,00 € 100,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak veľká hruška modrá je objemný vak, ktorý je veľmi pohodlný. Svojim tvarom poskytuje dokonalý oddych každému typu postavy. Vak je vyrobený z kvalitnej ekokože a vyplnený polystyrénovým granulátom.

  59,00 € 118,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak hruška oranžová, ktorý je šitý z ekokože je vhodný nie len do interiéru, ale aj exteriéru. Oživí každú obývačku alebo detskú izbu a poskytne maximálne pohodlie aj na terase či balkóne. Objem vaku je 350 l a jeho náplň tvoria polystyrénové guličky.

  59,00 € 118,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak veľká hruška červená je skvelým bytovým doplnkom. Vak je vyrobený z kvalitnej ekokože, ktorý je praktický na údržbu a šetrný k životnému prostrediu. Je vhodný nie len do interiéru ale aj do exteriéru. Má objem 350 l a ponúka maximálny komfort pre každého.

  59,00 € 118,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak veľká hruška biela je štýlovým doplnkom do každého interiéru aj exteriéru. Oživí vašu obývačku a poskytne maximálny komfort. Je vyrobený z ekokože, ktorá je veľmi praktická na údržbu a navyše je šetrná k životnému prostrediu. Objem vaku je 350 l.

  59,00 € 118,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak veľká hruška je ideálny do každého interiéru aj exteriéru. Kvalitná ekokoža, z ktorej je vyrobený sa ľakho čistí a taktiež je šetrná k životnému prostrediu. Objem vaku je 350 l a vďaka polystyrénovej náplni sa dokáže dokonale prispôsobiť každej postave a poskytnúť jej zdravé sedenie. 

  59,00 € 118,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak hruška veľká je pohodlný vak určený pre každý typ postavy. Poskytuje maximálne pohodlné a zdravé sedenie. Hodí sa do každej obývačky aj detskej izby, zároveň ho môžete použiť aj v exteriéri. Ekokoža, z ktorej je vyrobený je šetrná k životnému prostrediu a praktická na údržbu.

  59,00 € 118,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak veľká hruška tmavohnedá poskytuje maximálne pohodlné a zdravé sedenie. Je vhodný do interiéru aj exteriéru. Je vyrobený z kvalitnej ekokože, ktorá je šetrná k životnému prostrediu a zároveň praktická na údržbu. Objem vaku je 350 l.

  59,00 € 118,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak veľká hruška žltá je moderným doplnkom, ktorý sa hodí do každej obývačky či spálne. Je vhodná ako do interiéru, tak aj do exteriéru. Objem vaku je 350 l a je vyrobený z kvalitnej ekokože a polystyrénových guličiek, ktoré zabezpečia maximálne prispôsobenie akejkoľvek postave.

  59,00 € 118,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak veľká hruška olivová je decentný vak, ktorý je obľúbený naprieč všetkými vekovými kategóriami. Je vyrobený z ekokože, ktorá je šetrná k životnému prostrediu a praktická na údržbu. Hodí sa do každého interiéru aj exteriéru. Objem vaku je 350 l a náplň tvorí polystyrénový granulát, ktorý sa dokonale prispôsobí akejkoľvek postave.

  59,00 € 118,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak veľká hruška fialová je moderný doplnok. ktorý oživí a zútulní akýkoľvek priestor: obývačku, spálňu, firmu, školu, záhradu či terasu. Vak je vhodný do interiéru aj exteriéru. Kvalitná ekokoža, z ktorej je vak vyrobený je šetrná k životnému prostrediu a práktická na údržbu. Objem vaku je 350 l. 

  59,00 € 118,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak veľká hruška sivá je vhodný do interiéru aj exteriéru. Obývačka, spálňa, firma, škola, balkón či záhrada - všade si môžete dopriať pohodlie a zdravé sedenie. Vak je vyrobený z ekokože, ktorá je praktická na údržbu a zároveň šetrná k životnému prostrediu. Objem vaku je 350 l.

  59,00 € 118,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak veľká hruška limetková je veselý doplnok vhodný do interiéru aj exteriéru. Doprajte si kvalitný oddych na praktickom, zdravom a maximálne pohodlnom sedacom vaku. Vak má objem 350 l a vďaka kvalitnej polystyrénovej náplni sa dokonale prispôsobí každej postave.

  59,00 € 118,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak veľká hruška čierna sa vďaka svojej polystyrénovej náplni dokáže dokonale prispôsobiť akejkoľvek postave, a tak jej dopriať maximálny komfort. Vak je vyrobený z ekokože, ktorá je šetrná k životnému prostrediu a veľmi praktická na údržbu. Jeho objem je 350 l.

  59,00 € 118,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak veľká hruška béžová je vhodná do interiéru aj exteriéru. Doprajte si pohodlie všade - v obývačke, spálni, firme, škole, alebo aj v záhrade, či na balkóne. Je vyrobený z ekokože, ktorá je šetrná k životnému prostrediu a praktická na údržbu. Objem vaku je 350 litrov. 

  59,00 € 118,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak kreslo hnedé je ideálnym spoločníkom na pohodové chvíle. Je vyrobený z kvalitnej ekokože a polystyrénovej náplne, čo zabezpečuje prispôsobenie akejkoľvek postave a poskytnutie maximálneho komfortu. Objem vaku 400 l. Hodí sa do obývačky aj do záhrady.

  99,00 € 150,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak kreslo žlté sa hodí do interiéru aj exteriéru. V obývačke, spálni, kancelárii, záhrade aj na terase, všade si môžete dopriať maximálny komfort a zdravé sedenie. Vak je vyrobený z kvalitnej ekokože, ktorá je šetrná k životnému prostrediu a veľmi praktická na údržbu.

  99,00 € 150,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak kreslo olivové je ideálny do obývačky aj záhrady. Vďaka objemu 400 l a kvalitnej polystrénovej náplni poskytuje maximálny komfort a zdravé sedenie kdekoľvek. Ekokoža, z ktorej je vyrobený je šetrná k životnému prostrediu a praktická na údržbu. Doprajte si oddych na najvyššej úrovni. 

  99,00 € 150,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak kreslo fialové poskytuje maximálny komfort. Je vhodný do interiéru aj exteriéru. Obývačka, detská izba, kancelária, terasa či záhrada, doprajte si pohodlie a zdravé sedenie kdekoľvek. Objem vaku je 400 l.

  99,00 € 150,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak kreslo sivý je ideálny do každého interiéru aj exteriéru. Kvalitná ekokoža, z ktorej je vyrobený sa ľakho čistí a taktiež je šetrná k životnému prostrediu. Objem vaku je 400 l a vďaka polystyrénovej náplni sa dokáže dokonale prispôsobiť každej postave a poskytnúť jej zdravé sedenie.

  99,00 € 150,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak kreslo limetkové, ktorý je šitý z ekokože je vhodný nie len do interiéru, ale aj exteriéru. Oživí každú obývačku alebo detskú izbu a poskytne maximálne pohodlie aj na terase či balkóne. Objem vaku je 400 l a jeho náplň tvoria polystyrénové guličky.

  99,00 € 150,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak kreslo čierne je ako stvorené pre pohodové chvíle doma alebo v záhrade. Dopraje maximálny komfort a zdravé sedenie každému. Je vyrobený z kvalitnej ekokože, ktorá je šetrná k životnému prostrediu a veľmi jednoduchá na čistenie.

  99,00 € 150,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak kreslo béžové je naplnený kvalitným polystyrénovým granulátom, ktorý sa prispôsobí akejkoľvek postave, a tak jej dopraje pohodlné a zdravé sedenie. Jednoduchý dizajn v béžovej farbe doplní každú obývačku alebo terasu. Vak má objem 400 l a je vyrobený z ekokože.

  99,00 € 150,00 €
  Znížená cena!