Získaj
zľavu na nákup

Staň sa fanúšikom našej
stránky na Facebooku
a získaj 5 % zľavu!

Sedacie vaky veľké 400 l a viac

V tejto kategórií nájdete sedacie vaky od objemu 400 litrov a viac. Vaky s týmito objemami sú určené napríklad na tieto činnosti. Hranie hracích konzol, čítanie kníh a relax, sledovanie televízie, alebo bežne vysedávanie. Väčšie vaky od 800 litrov sú určené aj pre dvojice a pri svojom objeme sú relatívne ľahké.

 • Sedací vak veľká hruška fialová je moderný doplnok. ktorý oživí a zútulní akýkoľvek priestor: obývačku, spálňu, firmu, školu, záhradu či terasu. Vak je vhodný do interiéru aj exteriéru. Kvalitná ekokoža, z ktorej je vak vyrobený je šetrná k životnému prostrediu a práktická na údržbu. Objem vaku je 350 l. 

  59,00 € 118,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak veľká hruška sivá je vhodný do interiéru aj exteriéru. Obývačka, spálňa, firma, škola, balkón či záhrada - všade si môžete dopriať pohodlie a zdravé sedenie. Vak je vyrobený z ekokože, ktorá je praktická na údržbu a zároveň šetrná k životnému prostrediu. Objem vaku je 350 l.

  59,00 € 118,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak veľká hruška limetková je veselý doplnok vhodný do interiéru aj exteriéru. Doprajte si kvalitný oddych na praktickom, zdravom a maximálne pohodlnom sedacom vaku. Vak má objem 350 l a vďaka kvalitnej polystyrénovej náplni sa dokonale prispôsobí každej postave.

  59,00 € 118,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak veľká hruška čierna sa vďaka svojej polystyrénovej náplni dokáže dokonale prispôsobiť akejkoľvek postave, a tak jej dopriať maximálny komfort. Vak je vyrobený z ekokože, ktorá je šetrná k životnému prostrediu a veľmi praktická na údržbu. Jeho objem je 350 l.

  59,00 € 118,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak veľká hruška béžová je vhodná do interiéru aj exteriéru. Doprajte si pohodlie všade - v obývačke, spálni, firme, škole alebo aj v záhrade či na balkóne. Je vyrobený z ekokože, ktorá je šetrná k životnému prostrediu a praktická na údržbu. Objem vaku je 350 l. 

  59,00 € 118,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak kreslo hnedé je ideálnym spoločníkom na pohodové chvíle. Je vyrobený z kvalitnej ekokože a polystyrénovej náplne, čo zabezpečuje prispôsobenie akejkoľvek postave a poskytnutie maximálneho komfortu. Objem vaku 400 l. Hodí sa do obývačky aj do záhrady.

  99,00 € 150,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak kreslo žlté sa hodí do interiéru aj exteriéru. V obývačke, spálni, kancelárii, záhrade aj na terase, všade si môžete dopriať maximálny komfort a zdravé sedenie. Vak je vyrobený z kvalitnej ekokože, ktorá je šetrná k životnému prostrediu a veľmi praktická na údržbu.

  99,00 € 150,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak kreslo olivové je ideálny do obývačky aj záhrady. Vďaka objemu 400 l a kvalitnej polystrénovej náplni poskytuje maximálny komfort a zdravé sedenie kdekoľvek. Ekokoža, z ktorej je vyrobený je šetrná k životnému prostrediu a praktická na údržbu. Doprajte si oddych na najvyššej úrovni. 

  99,00 € 150,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak kreslo fialové poskytuje maximálny komfort. Je vhodný do interiéru aj exteriéru. Obývačka, detská izba, kancelária, terasa či záhrada, doprajte si pohodlie a zdravé sedenie kdekoľvek. Objem vaku je 400 l.

  99,00 € 150,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak kreslo sivý je ideálny do každého interiéru aj exteriéru. Kvalitná ekokoža, z ktorej je vyrobený sa ľakho čistí a taktiež je šetrná k životnému prostrediu. Objem vaku je 400 l a vďaka polystyrénovej náplni sa dokáže dokonale prispôsobiť každej postave a poskytnúť jej zdravé sedenie.

  99,00 € 150,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak kreslo limetkové, ktorý je šitý z ekokože je vhodný nie len do interiéru, ale aj exteriéru. Oživí každú obývačku alebo detskú izbu a poskytne maximálne pohodlie aj na terase či balkóne. Objem vaku je 400 l a jeho náplň tvoria polystyrénové guličky.

  99,00 € 150,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak kreslo čierne je ako stvorené pre pohodové chvíle doma alebo v záhrade. Dopraje maximálny komfort a zdravé sedenie každému. Je vyrobený z kvalitnej ekokože, ktorá je šetrná k životnému prostrediu a veľmi jednoduchá na čistenie.

  99,00 € 150,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak kreslo béžové je naplnený kvalitným polystyrénovým granulátom, ktorý sa prispôsobí akejkoľvek postave, a tak jej dopraje pohodlné a zdravé sedenie. Jednoduchý dizajn v béžovej farbe doplní každú obývačku alebo terasu. Vak má objem 400 l a je vyrobený z ekokože.

  99,00 € 150,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak kreslo modré spestrí a oživí každú obývačku alebo detskú izbu a dodá zaslúžené pohodlie na terase alebo v záhrade. Je vyrobený z kvalitnej ekokože a polystyrénových guličiek, ktoré zabezpečujú prispôsobenie akejkoľvek postave a dopraje jej tak zdravé a komfortné sedenie. Objem vaku je 400 l.

  99,00 € 150,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak kreslo oranžové poskytuje pohodlné sedenie každému typu postavy. Hodí sa do obývačky aj detskej izby. Je vyrobený z ekokože, ktorá je šetrná k životnému prostrediu a praktická na údržbu. Objem vaku je 400 l a jeho náplň tvorí polystyrénový granulát.

  99,00 € 150,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak kreslo červené poskytuje zdravé a maximálne pohodlné sedenie. Je vyrobený z ekokože, ktorá sa ľahko čistí a zároveň je šetrná k životnému prostrediu. Objem vaku je 400 l a jeho náplň tvoria polystyrénové guličky, ktoré sa dokonale prispôsobia akejkoľvek postave.

  99,00 € 150,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak kreslo biele je moderný a veľmi štýlový doplnok vhodný nie len do interiéru. Poskytuje maximálne pohodlie všetkým typom postavy. Je vyrobený z ekokože, ktorá je šetrná k životnému prostrediu a praktická na údržbu. Objem vaku je 400 l.

  99,00 € 150,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak kreslo zelené poteší každého milovníka pohodlia. Je vyrobený z kvalitnej ekokože, ktorá je veľmi praktická na údržbu a zároveň šetrná k životnému prostrediu. Náplň vaku tvorí polystyrénový granulát, ktorý sa prispôsobí každej postave a dopraje jej tak komfortné a zdravé sedenie.

  99,00 € 150,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak kreslo ružové je moderný doplnok. ktorý oživí a zútulní akýkoľvek priestor: obývačku, spálňu, firmu, školu, záhradu či terasu. Vak je vhodný do interiéru aj exteriéru. Kvalitná ekokoža, z ktorej je vak vyrobený je šetrná k životnému prostrediu a práktická na údržbu. Objem vaku je 400 l.

  99,00 € 150,00 €
  Znížená cena!