Sedacie vaky veľké 400 l a viac

V tejto kategórií nájdete sedacie vaky od objemu 400 litrov a viac. Vaky s týmito objemami sú určené napríklad na tieto činnosti. Hranie hracích konzol, čítanie kníh a relax, sledovanie televízie, alebo bežne vysedávanie. Väčšie vaky od 800 litrov sú určené aj pre dvojice a pri svojom objeme sú relatívne ľahké.

 • Sedací vak kreslo modré spestrí a oživí každú obývačku alebo detskú izbu a dodá zaslúžené pohodlie na terase alebo v záhrade. Je vyrobený z kvalitnej ekokože a polystyrénových guličiek, ktoré zabezpečujú prispôsobenie akejkoľvek postave a dopraje jej tak zdravé a komfortné sedenie. Objem vaku je 400 l.

  99,00 € 150,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak kreslo oranžové poskytuje pohodlné sedenie každému typu postavy. Hodí sa do obývačky aj detskej izby. Je vyrobený z ekokože, ktorá je šetrná k životnému prostrediu a praktická na údržbu. Objem vaku je 400 l a jeho náplň tvorí polystyrénový granulát.

  99,00 € 150,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak kreslo červené poskytuje zdravé a maximálne pohodlné sedenie. Je vyrobený z ekokože, ktorá sa ľahko čistí a zároveň je šetrná k životnému prostrediu. Objem vaku je 400 l a jeho náplň tvoria polystyrénové guličky, ktoré sa dokonale prispôsobia akejkoľvek postave.

  99,00 € 150,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak kreslo biele je moderný a veľmi štýlový doplnok vhodný nie len do interiéru. Poskytuje maximálne pohodlie všetkým typom postavy. Je vyrobený z ekokože, ktorá je šetrná k životnému prostrediu a praktická na údržbu. Objem vaku je 400 l.

  99,00 € 150,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak kreslo zelené poteší každého milovníka pohodlia. Je vyrobený z kvalitnej ekokože, ktorá je veľmi praktická na údržbu a zároveň šetrná k životnému prostrediu. Náplň vaku tvorí polystyrénový granulát, ktorý sa prispôsobí každej postave a dopraje jej tak komfortné a zdravé sedenie.

  99,00 € 150,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak kreslo ružové je moderný doplnok. ktorý oživí a zútulní akýkoľvek priestor: obývačku, spálňu, firmu, školu, záhradu či terasu. Vak je vhodný do interiéru aj exteriéru. Kvalitná ekokoža, z ktorej je vak vyrobený je šetrná k životnému prostrediu a práktická na údržbu. Objem vaku je 400 l.

  99,00 € 150,00 €
  Znížená cena!