Obliečky krepové tyrkysové kvety EMI

100 %
3 hodnotenia

Krepové obliečky krémovej farby s krásnym kvetnatým vzorom a tyrkysovým detailom sú vyrobené na Slovensku. Vďaka krepovej úprave bavlny obliečky netreba žehliť.

Cena:
19,90 € s DPH
Poštovné
2,90 €

poštovné ZDARMA pri objednávke nad 30.00 €

+ -

 • Viac informácii
 • Vlastnosti
 • Príslušenstvo
 • Recenzie

Vlastnosti

Dodaniedo 24 hodín
Materiál obliečokKrepové obliečky
Farba obliečokKrémové obliečky
Materiál100% Bavlna

Viac informácii

Charakteristika krepových posteľných obliečok:

Na charakteristiku krepu by sme mohli použiť dve slová. Pružný a priedušný. Práve vďaka svojej priedušnosti, sa stáva skvelou voľbou pre spánok v teplom prostredí,alebo pre spánok počas teplých letných dní. Jeho názov, nám ale sám o sebe nepovie nič o tom, z akého materiálu je posteľné prádlo vyrobené. Vyjadruje len, že je povrch obliečok jemne zvlnený, nie hladký. 

Osvedčená a najčastejšie využívaná, je vďaka svojím ideálnym vlastnostiam 100% bavlna. Avšak ustavičný tlak na znižovanie cien a moderná doba zavinili, že sa začalo vyrábať posteľné prádlo s ďalšími pridanými vláknami, alebo aj zo 100% polyesteru. Bavlna však aj naďalej poskytuje najvyšší komfort, je príjemná, vzdušná a zaručí Vám príjemný spánok.

Obliečky krepové tyrkysové

Výber kvalitného, krepového, posteľného prádla:

Číslo jedna, ako ukazovateľ kvality, je jednoznačne cena. Lacné krepové obliečky boli zrejme vyrobené z lacného materiálu. Vlákna ktoré nemajú potrebnú kvalitu, môžu komfort počas spánku narušiť.Vyzerajú umelo už na prvý pohľad a nie sú veľmi príjemné ani na dotyk. Zlá vzdušnosť umelých vláken často zapríčiňuje, že sa pod nimi poriadne zapotíte. 

Ak sa rozhodnete pre posteľné prádlo zo 100% bavlny, ušetríte si mnoho ďalších problémov. Avšak aj pri tej, si môžte všimnúť veľké rozdiely v kvalite. Zafarbenie vláken, spracovanie, či pevnosť materiálu- to sú všetko faktory, ktoré majú veľký vplyv na kvalitu materiálu. Z krásnych vzorov, Vám často po vypraní obliečok z materiálu nízkej kvality pravdepodobne veľa nezostane. 

Obliečky EMI-krepové a materiál,z ktorého boli vyrobené: 

Obliečky krepové tyrkysové kvety EMI- majú veľkú výhodu,oproti klasickým, bavlneným, posteľným obliečkam. Je ňou nekrčivosť - materiál si svoj tvar udržiava aj pri každodennom používaní a bol vyrobený tak,aby ho nebolo potrebné žehliť. 

Obliečky EMI sú vyrábané z bavlny vysokej kvality. Trvácnosť, pevnosť, hustota tkaniny, či zafarbenie vláken a kvalita ušitia, sú všetko vlastnosti, ktoré naších zákazníkov presvedčili o tom, že obliečky, ktoré sú navrhnuté a vyrábané na Slovensku, sa oplatí mať doma.

Starostlivosť o krepové posteľné prádlo: 

Pri praní krepových obliečok je nastavenie správnej teploty veľmi dôležité. Pri nižšej teplote prania, ušetríte viac elektrickej energie, a tiež ochránite svoje obliečky. Maximálna odporúčaná teplota prania je 40°C. 

Tiež je dôležitý výber správneho pracieho prostriedku. Pri farebných obliečkach, to má byť prací prášok určený na tento druh prádla. Nie len príjemnú vôňu, ale aj mäkkosť Vášho posteľného prádla, zaručí pridanie aviváže

Sušenie správnym spôsobom, obzvlášť pri krepovom prádle, ktoré netreba žehliť ani mangľovať, Vám zaistí, že obliečky budú vždy skvelo tvarované. Ak sa vyhnete vešaniu prádla za rohy a prevesíte ho voľne cez šnúru na bielizeň, alebo ideálnejšie- cez viac, nebudú Vám na nich vznikať puky na miestach,cez ktoré bola prehnutá a ani rohy nebudú nikdy vyťahané. 

sive krepove obliecky

Viac o krepových obliečkach sa dozviete v našom článku: Prečo sú krepové obliečky praktickým pomocníkom každej domácnosti?

22.09.2017

krepsom spokojny
siroky sortiment
dorucenie do 24 hodin

  07.09.2017

  Kvalitne vyrobky

   07.08.2017

   obliečky

   Som veľmi spokojná s nákupom, môžem vrelo odporučiť ostatným, nakúpila som kvalitné obliečky atypických rozmerov, ktoré mi boli ochotní vyrobiť na mieru. Obliečky sú krásne, kvalitné, moderné, kvalitne ušité, z kvalitnej bavlny. Objednávka bola doručená vo veľmi krátkom čase. Bola som veľmi spokojná aj s komunikáciou obchodu. Som nadšená a veľmi spokojná, bola to dobrá kúpa.

    Napíšte vaše hodnotenie!

    Napíšte hodnotenie

    Obliečky krepové tyrkysové kvety EMI

    Obliečky krepové tyrkysové kvety EMI

    Krepové obliečky krémovej farby s krásnym kvetnatým vzorom a tyrkysovým detailom sú vyrobené na Slovensku. Vďaka krepovej úprave bavlny obliečky netreba žehliť.