Vyhrievací koberec VPH zelený JMJ

Vyhrievací koberec Vph zelenej farby je vyrobený na Slovensku. Koberec je certifikovaný a môžete si ho vybrať v niekoľkých rozmeroch a farbách.

Cena:
69,00 € s DPH

Tovar nie je na sklade.

  • Viac informácii
  • Recenzie

Viac informácii

Vyhrievací koberec je výrobok, ktorý bol vyrobený na to, aby spríjemnil vaše pohodlie a zbavil vás pocitu chladu, zimy, studených nôh či končekov prstov. Môžete ho používať v kanceláriách, skladoch, bytoch, domoch, predajniach, stánkoch, internátoch, chatách či v iných obytných budovách. Môžete ho použiť aj na sušenie vlhkej obuvi, alebo na zahrievanie domácich miláčikov.

Farba vyhrievacieho koberca

Zelená farba je farbou prírody, preto zelenú farbu ľudia vnímajú ako optimistickú a veľmi pozitívnu. Zelená farba tiež vyjadruje všednosť života a dní. Nakoľko  je zelená farba, farbou, ktorá ukľudňuje, je vhodná do kúpeľní a spálni. Preto Vám odporúčame naše zelené plachty do Vašej spálne.

Vzhľadom k tomu, že sa k nej neviažu žiadne negatívne konotácie, je jej použitie vždy dobrá voľba.

Rozmery vyhrievacieho koberca

Vyhrievací koberec Vph zelený si môžete vybrať z týchto rozmerov: 60 x 55 cm, 60 x 110 cm, 60 x 200 cm, 110 x 110 cm, 110 x 200 cm, 210 x 200 cm.

V prípade potreby vám dokážeme ušiť koberec na mieru, presne podľa vami zadaných rozmerov.

Výhody vyhrievacieho koberca

Antibakteriálne účinky.                                                                                                            

Vyhrievací koberec má preukázateľné antibakteriálne účinky v dôslAntibakterialne ucinkyedku nasýtenia vzduchu aniónmi. Okrem ionizácie vzduchu vyhrievaný koberec zabíja baktérie a roztoče, čím vytvára skvelé podmienky pre alergikov. Podľa záveru testu uskutočneného Kórejskou asociáciou infračerveného žiarenia, bola efektivita antibakteriálneho účinku stanovená na 72,6 %.

Bez nežiaduceho elektromagnetického žiarenia.

Bey neziaduceho el. magnetickeho ziareniaNevystavíme Vás nežiaducemu elektromagnetickému žiareniu, naše koberce vyžarujú infra žiarenie, ktoré je pre ľudský život prospešné (infra sauny, infra biolampy). EMS test uskutočnený švajčiarskou spoločnosťou SGS ukázal, že fólia, zašitá v koberci, nie je zdrojom nežiaduceho elektromagnetického žiarenia.

Zdravé teplo.

Zdravé teploVykurovacie fólia, ktorá je v koberci všitá vyžaruje infračervené žiarenie, ktoré sa skladá z viacerých typov vĺn. Pre človeka sú najcennejšie vlny s veľkou vlnovou dĺžkou. Infračervené žiarenie vyžarované vyhrievacou fóliou má takú istú vlnovú dĺžku ako žiarenie nášho organizmu, a tak ho prijímame ako svoje vlastné. Táto technológia je zdrojom zdravého tepla.

Zlepšenie kvality vzduchu.

Zlepšenie kvality vzduchuNa základe výsledkov experimentu vykonávaného každých 30 min. sme zistili, že vyhrievaný koberec zlepší kvalitu vzduchu o 81% v priebehu 2 hodín. Navyše vo vyhrievanej miestnosti sa vytvára výnimočný účinok na náš organizmus. Jedinečné je, že sa zachováva vlhkosť v miestnosti, pretože vzduch sa nevysušuje.

Vysoká rýchlosť ohrevu.

Vysoka rychlost ohrevuNa dosiahnutie maximálnej požadovanej teploty koberca stačí 5-10 min. Na rozdiel od konkurencie, ktorej to trvá omnoho dlhšie.

Široké spektrum využitia.

Siroko spektralne vyuzitieVyhrievací koberec je vhodný ako doplnkové kúrenie. Vyhrievací koberec vám zabezpečí komfortné vyhrievanie a požadované teplo na vysokej úrovni  vo vašom byte, dome, v hoteloch, reštauráciách, kaviarňach, kanceláriách, materských školách, nemocniciach, chatách, športových zariadeniach a všade tam, kde sa vyžaduje teplo.

Buďte prvý, kto napíše svoje hodnotenie!

Napíšte hodnotenie

Vyhrievací koberec VPH zelený JMJ

Vyhrievací koberec VPH zelený JMJ

Vyhrievací koberec Vph zelenej farby je vyrobený na Slovensku. Koberec je certifikovaný a môžete si ho vybrať v niekoľkých rozmeroch a farbách.