Získaj
zľavu na nákup

Staň sa fanúšikom našej
stránky na Facebooku
a získaj 5 % zľavu!

Blog

 • Ako prať bavlnené utierky + tip navyše

  Ako prať bavlnené utierky + tip navyše

  Ak hľadáte pomoc, ste tu správne! Neviete ako máte prať utierky? Čítajte ďalej a dozviete sa všetko potrebné, čo by ste mali o bavlnených utierkach vedieť, aby ste ich životnosť výrazne predĺžili.

 • Moderné kuchyne 2020

  Moderné kuchyne 2020

  Chcete sa vo svojej kuchyni cítiť príjemne? Ani sa vám nečudujeme. Pripravili sme si pre vás 13 tipov ako si skrášliť kuchyňu podľa trendov roku 2020.

 • Ktorý paplón je pre vás ten pravý?

  Ktorý paplón je pre vás ten pravý?

  Ani vás už nebaví trápiť sa s výberom paplóna, ktorý by bol pre vás ako stvorený, ale neviete odhadnúť ten správny? V EMI vám s tým pomôžeme. Nechajte sa inšpirovať podrobným popisom paplónov a uvedením hlavných rozdielov medzi nimi.

 • Saponát ako ho nepoznáte

  Saponát ako ho nepoznáte

  Myslíte si, že saponát je účinný len pri umývaní riadu? Omyl! Dokážeme vám, že tomu nie je tak. Máme pre vás 4 tipy ako využiť saponát inak.

 • Sprievodca sedacími vakmi EMI

  Sprievodca sedacími vakmi EMI

  Pozrite si základné delenie EMI vakov, dostupné materiály, veľkosti aj tvary. Uľahčite svoje rozhodovanie a zistite, ktorý je pre vás ten pravý. A možno ste ani nevedeli, že ...

 • Ocot a jeho využitie v domácnosti

  Ocot a jeho využitie v domácnosti

  Ak si myslíte, že ocot sa používa len na dochucovanie jedál, ste na omyle. Octu sa mnoho ľudí vyhýba a to najmä z dôvodu jeho agresívnej arómy. No ak sa ho naučíte používať správne, už ho nepustíte z rúk.

Predchádzajúce články » « Najnovšie články