Získaj
zľavu na nákup

Staň sa fanúšikom našej
stránky na Facebooku
a získaj 5 % zľavu!

Hniezda do postieľky

Hniezda do postieľky s dôrazom na kvalitu a bezpečnosť. Pri ich výrobe používame iba certifikované materiály, pričom povrchové tkaniny pozostávajú výhradne zo 100% bavlny. Niektoré typy našich hniezd môžete použiť aj ako dojčiace vankúše, takže pri ich nákupe ešte aj ušetríte! Príjemné materiály a testované strihy hniezd zaručia usmev na tvári a pohodlie vášmu dieťatku.

 • Hniezdo pre bábätko Best EMI prináša komfort, pohodlie a poskytuje dokonalú oporu čím zabezpečí zdravé držanie tela. Využijete ho aj ako hniezdo do postieľky a vďaka rukoväti ho prenesiete všade kde potrebujete. 

  29,00 €
 • Hniezdo do postieľky v tvare O. Ochráni vaše bábätka počas každej chvíľky. Mäkké hniezdo s anti-bakteriálnymi vlastnosťami. Vyrobené na Slovensku.

  35,00 €
 • Špeciálny tehotenský a dojčiaci vankúš s certifikátom zdravotníckej pomôcky. Mimoriadne užitočný vankúš navrhnutý pre maximálne pohodlie, naplnený "mikro perlami" ľahšími ako perie. Zaručí neporovnateľný komfort v stave vývinu v brušku mamičky.

  85,00 €
 • Špeciálny tehotenský a dojčiaci vankúš s certifikátom zdravotníckej pomôcky. Ideálny pre polohu ležmo na boku, poskytuje oporu chrbta alebo prehnutý na dve časti poskytuje nadvihnutie a oporu unaveným nohám. Naplnený "mikro perlami" ľahšími ako perie.

  85,00 €
 • Hniezdo pre bábätko 70x55x25 cm EMI je univerzálny pomocník, ktorý bezpečne fixuje a chráni telo bábätka. Pozostáva z bezpečných materiálov, vhodných pre detskú pokožku, ako je 100% bavlna. Obsahuje nepremokavý poťah a snímateľnú obliečku.

  45,00 €
  Znížená cena!
 • Penové hniezdo do postieľky EMI sa postará o zdravé držanie tela a bezpečný vývin bábätka. Jeho jadro tvorí tvarovaná pena s ergonomickými vlastnosťami, chránená nepremokavou obliečkou zo 100% bavlny a jersey obliečkou s termoregulačnými vlastnosťami.

  72,00 €
  Znížená cena!
 • Hniezdo do postieľky Sleep Emi zaručuje vášmu dieťaťu pohodlný a kvalitný spánok. Materiál z ktorého je vyrobené je veľmi jemný a príjemný na dotyk, určený aj pre citlivú pokožku bábätka.

  35,00 €
 • Penové hniezdo do postieľky Cocoonbaby S3 bolo špeciálne vyvinuté a navrhnuté pre maximálne pohodlie a bezpečnosť dieťatka vo veku od 0 - 4 mesiacov. Chráni bábätko a zaručuje mu bezpečný a ničím nerušený spánok. Svojimi vlastnosťami sa stáva ideálnym pomocníkom v období starostlivosti o dieťa.  

  Vypredaný
 • Vysoko kvalitný bavlnený poťah na penové hniezdo do postieľky Cocoonababy. Materiál 100%bavlna. Obliečka je snímateľná pre jednoduchšiu údržbu hniezda. Poťah je možné prať v práčke.

  Vypredaný
 • Cocobag je spací vak na pás bez rukávov, ideálne mäkučký a veľmi hrejivý. Vhodný pre Vaše novorodené bábätká. Príjemný materiál v jasnej bielej farbe pre chlapčekov aj dievčatká je špeciálne vyvinutý a navrhnutý pre vynikajúce pohodlie.

  Vypredaný