Okúste kvalitu domáceho výrobcu a staňte sa našim veľkoobchodným partnerom

Ako na to?

Vzhľadom na aktualizáciu eshopu od 21.11.2022 už nebude možné objednávanie na aké ste boli zvyknutí, a to prostredníctvom svojho veľkoobchodného konta na webe emi.sk

Od tejto doby prosíme objednávky vytvárať už len prostredníctvom mailovej adresy marcelcicman@emi.sk alebo na telefónnom čísle +421 918 569 196

Ako benefit Vám ponúkame širšie portfólio produktov, individuálny prístup ku každému zákazníkovi a personalizované cenové ponuky.

Veríme, že táto zmena bude prínosná pre obe strany a nadviažeme pozitívne vzťahy.

Za doterajšiu dôveru Vám ďakujeme, a tešíme sa na nové individuálne spolupráce.

*Veľkoobchodný odberateľ nesmie bez písomného súhlasu EMI-Sabinov, s. r. o. sťahovať a používať fotografie zverejnené na stránke emi.sk, ktoré sú duševným vlastníctvom spoločnosti a podliehajú autorským právam.

Prečo EMI?

na sklade tisícky produktov skladom rýchle a jednoduché nakupovanie z pohodlia domova rýchle a jednoduché nakupovanie z pohodlia domova doručenie do 48 hodín doručenie tovaru do 48 hodín

zákaznícka podpora

zákaznícka podpora

PO-PIA 8:00 - 18:00 hod.

promptné riešenie reklamácii promptné riešenie reklamácií vysoké veľkoobchodné marže vysoké veľkoobchodné marže

Najčastejšie kladené otázky

Je stanovená minimálna hodnota objednávky?

Minimálna hodnota veľkoobchodnej objednávky je 200 €. Ak si chcete v EMI uplatniť veľkoobchodné ceny, objednajte si teda tovar v minimálnej hodnote 200 €.

Platí sa poštovné pri veľkoobchodnom nákupe?

Pri veľkoobchodnom nákupe je poštovné pre veľkoobchodného odberateľa v rámci celej Slovenskej republiky zadarmo. Mimo Slovenska sa poštovné účtuje individuálne v závislosti od počtu a hmotnosti balíkov.

Je možné nakupovať v EMI na splatnosť?

Na dobu splatnosti nie je možné u nás nakupovať. Výnimka platí len pre: materské školy, základné a stredné školy, obecné úrady, domovy dôchodcov a ostatné štátne organizácie. Tieto majú splatnosť faktúry po dobu 30 dní. Pre ostatných veľkoobchodných odberateľov platí, že pri objednávke do 980 € tovar zasielame na dobierku. Pri objednávke nad 980 € zasielame faktúru na úhradu a po obdržaní platby ihneď odosielame tovar.

Ako dlho trvá vybavenie objednávky?

Väčšinou tovar odosielame do 48 hodín, takže tovar vám od objednania bude doručený na 3. deň. V prípade, že nejaký tovar z vašej objednávky nie je skladom alebo je výroba naplno vyťažená a dodanie do 48 hodín nie sme schopní dodržať, budeme vás telefonicky kontaktovať a dohodneme sa na inom termíne dodania.

EMI je synonymom kvalitného slovenského výrobcu. Naše produkty s radosťou, precíznosťou a láskou dodávame viac ako 24 rokov nielen do slovenských domácností, ale svoju dôveru nám preukazujú prestížne hotely ako napríklad: Hotel Tri Studničky, DoubleTree By Hilton Košice, Hotel Alexander, penzióny, ubytovacie zariadenia, materské školy, mestské a obecné úrady, domovy dôchodcov a rôzne iné zariadenia. Špecializujeme sa na predaj sortimentu ako posteľné obliečky, posteľné plachty, paplóny, vankúše, prikrývky, prehozy, deky, matrace, sedacie vaky, uteráky, osušky, župany a iné. S hotelovými obliečkami od EMI sa stretnete vo viacerých luxusných hoteloch na celom území Slovenskej republiky, dokonca aj mimo nej. Detskými obliečkami, plachtami pre deti a rôznym iným sortimentom pravidelne zásobujeme materské školy. Na trh prinášame nielen kvalitu, ale aj osobitý prístup k zákazníkom v maloobchodnom, ako aj veľkoobchodnom styku. Našou veľkou prednosťou je výroba a šitie aj na mieru. Uvedomujeme si, že naši zákazníci niekedy požadujú atypické rozmery a vzhľadom k tomu, že EMI vlastní výrobu, kde zamestnávame aj ľudí so zdravotným znevýhodnením, dokážeme vám vyrobiť produkt, ktorý splní vaše očakávania. O kvalite EMI produktov hovoria aj recenzie našich zákazníkov. V roku 2014 sme boli finalistami v prestížnej súťaže Heureky SHOPROKU a za rok 2021 sme v rovnakej súťaži získali 2x prvé miesto. Vytvárame a navrhujeme jedinečné dizajny posteľných obliečok, ktoré nájdete iba u nás. Veľkoobchod EMI vám ponúka široký výber materiálov ako satén, damašek, 100% bavlna delux, flanel a krep a najširšiu ponuku lôžkovín na Slovensku. Vyberte si z nášho neobmedzeného sortimentu a okúste kvalitu domáceho výrobcu za rozumnú cenu. Našim heslom je maximálna spokojnosť zákazníkov.