ľavý banner

Sedacie vaky veľké 400 l a viac

V tejto kategórií nájdete sedacie vaky od objemu 400 litrov a viac. Vaky s týmito objemami sú určené napríklad na tieto činnosti. Hranie hracích konzol, čítanie kníh a relax, sledovanie televízie, alebo bežne vysedávanie. Väčšie vaky od 800 litrov sú určené aj pre dvojice a pri svojom objeme sú relatívne ľahké.

Filtrovať podľa

Filter
  • Zľava -40%
  Sedací vak vankúš oranžový EMI
  Skladom
  78 €
  130 €

  Sedací vak vankúš oranžový je ideálny nielen do vnútra bytu. Vak je objemný a veľmi pohodlný. Sedacie vrece má objem 570 litrov, náplň sedacieho vaku tvoria polystyrénové guličky.

  • Zľava -40%
  Sedací vak vankúš fialový EMI
  Skladom
  78 €
  130 €

  Sedací vak vankúš fialový je moderný doplnok určený nielen do interiéru. Sedacie vrece vankúš má objem 570 litrov. Vak je veľmi pohodlný a odolný voči poškodeniu. 

  • Zľava -40%
  sedací vak vankúš zelený
  Skladom
  78 €
  130 €

  Sedací vak vankúš svetlozenený je pekným doplnkom nielen do interiéru. Sedacei vrece má objem 570 litrov a je veľmi pohodlné. Výplň sedacieho vaku tvoria polystyrénové guličky.

  • Zľava -40%
  sedací vak vankúš ružový emi
  Skladom
  78 €
  130 €

  Sedací vak vankúš ružový je vyrobený z kvalitného nylonu. Má objem až 570 litrov a je vyplnený polystyrénovými guličkami. Doprajte si oživenie interieru a maximálne pohodlie v jednom.

  • Zľava -40%
  Sedací vak vankúš modrý EMI
  Skladom
  78 €
  130 €

  Sedací vak vankúš modrý je vyrobený z veľmi trvácneho a vode odolného nylonu. Vak je objemný a radí sa medzi veľké sedacie vaky. Náplň tvoria polystyrénové guličky. 

  • Zľava -40%
  Sedací vak vankúš červený EMI
  Skladom
  78 €
  130 €

  Sedacie vaky vankúše vyrobené z nylonu sú veľmi odolné voči poškodeniu a určené sú aj na vonkajšie použitie. Vak má objem 570 litrov. Výplň tvoria kvalitné polystyrénové guličky.

  • Zľava -40%
  sedací vak vankúš žltý
  Skladom
  78 €
  130 €

  Sedací vak vankúš žltý je veselým doplnkom určeným nielen do interiéru. Vak je objemný, okrem interiérového využitia je možné ho hodiť do vody, opaľovať sa na ňom a pod. 

  • Zľava -34%
  Sedací vak vankúš oranžový semišový EMI
  Skladom
  85 €
  130 €

  Sedací vak vankúš semišový je ideálny pre chvíle pohodlia s vašimi milovanými. Ušitá je z jemného semišu, ktorý je príjemný a praktický na údržbu. Objem vaku je 570 l. 

  hnedé sedacie vaky
  Skladom
  130 €

  Sedací vak vankúš semišový má objem 570 litrov a je vyrobený z jemného semišu, ktorý je veľmi príjemný na dotyk. Doprajte pohodlný a zdravý odpočinok sebe aj svojim blízkym.

  Sedací vak vankúš fialový semišový EMI
  Skladom
  130 €

  Sedací vak vankúš fialový je moderným a praktickým bytovým doplnkom, na ktorom si užije každý dokonalé pohodlie. Vak má objem 570 litrov a je vyrobený z jemného semišu, čo ho robí príjemným na dotyk. 

  • Zľava -35%
  Sedací vak veľká guľa fialová EMI
  Skladom
  129,35 €
  199 €

  Sedací vak guľa veľká fialová je moderným bytovým doplnkom, ktorý poteší malých aj veľkých. Vak je ušitý z kvalitnej ekokože, ktorá šetrí životné prostredie. Sedací vak je vyplnený polystyrénovými guličkami.

  • 0%
  Sedací vak nedeľník čierny EMI
  Vypredaný

  Sedací vak nedeľník je vyrobený z jemného semišu, ktorý je veľmi príjemný na dotyk a naplnený polystyrénovými guličkami. S objemom 800 l je zaručené pohodlie pre nejedného. Doprajte sebe a svojej rodine a priateľom komfort, ktorý určite ocenia.

  Sedací vak nedeľník fialový EMI
  Skladom
  160 €

  Sedací vak nedeľník ma objem 800 litrov a je vyrobený z príjemného semišu, ktorý je jemný na dotyk a zároveň praktický na údržbu. Pohodlie a komfort stúpne s týmto sedacím vakom na vyššiu úroveň

  • Zľava -50%
  sedací vak guľa červená EMI
  Skladom
  85 €
  170 €

  Sedací vak guľa červená je vhodná do akýchkoľvek priestorov v byte. S objemom 570 litrov je veľmi pohodlná. Ekokože z ktorej je sedací vak vyrobený je šetrná k životnému prostrediu

  • Zľava -50%
  sedací vak guľa modrá EMI
  Skladom
  85 €
  170 €

  Sedací vak modrá guľa je ideálny na balkóny a terasy. Ekokoža, z ktorej je sedací vak vyrobený, je odolnejšia než iné materiály. Sedací vak je objemný a ponúka zdravé sedenie.

  • Zľava -50%
  Sedací vak guľa fialová EMI
  Skladom
  85 €
  170 €

  Sedací vak guľa fialová je moderným bytovým doplnkom. Sedací vak má objem 570 litrov. Vyrobený je z kvalitnej ekokože. Sedací vak je naplnený polystyrénovými guličkami.

  • Zľava -50%
  sedací vak guľa biela EMI
  Skladom
  85 €
  170 €

  Sedací vak EMI guľa biela je štýlový doplnok, ktorý je vhodný nielen do detskej izby. Vak sa objemom radí medzi veľké sedacie vaky. Sedací vak je naplnený polystyrénovými guličkami.

  • Zľava -57%
  sedací vak guľa limetková EMI
  Skladom
  72,50 €
  168,60 €

  Sedací vak guľa má objem 570 litrov. Vak je ušitý z trvácnej ekokože. Limetková farba sedacieho vaku rozžiari interiér. Náplň tvoria polystyrénové guličky. 

  • Zľava -40%
  Sedací vak vankúš biely EMI
  Skladom
  78 €
  130 €

  Sedací vak vankúš biely je štýlový doplnok vhodný nielen do interiéru. Vak má objem 570 litrov a je tak vhodný pre každú postavu. Nylon je odolný, a preto je vak vhodný aj k bazénu alebo na terasu. 

  Sedací vak vankúš čierny semišový EMI
  Skladom
  130 €

  Sedacie vak vankúš čierny semišový je s objemom 570 l ideálnym doplnkom každého interiéru. Ponúka pohodlný a zdravý oddych, ktorý oceníte nie len vy, ale aj vaši blízky.

  • Zľava -40%
  Sedací vak vankúš sivý EMI
  Skladom
  78 €
  130 €

  Sedací vak vankúš sivý je skvelým doplnkom do interiéru aj exteriéru. Vak má objem 570 litrov, a preto je veľmi pohodlný. Náplň sedacieho vaku tvoria polystyrénové guľôčky. 

  • Zľava -46%
  sedací vak vankúš z nylonu
  Skladom
  70 €
  130 €

  Sedací vak vankúš čierny je štýlový doplnok, ktorý je možné umiestniť aj na terasu či k bazénu. Objem sedacieho vreca je 570 litrov. Sedací vak je naplnený polystyrénovými guličkami.

  • Zľava -50%
  sedací vak guľa ružová EMI
  Skladom
  85 €
  170 €

  Sedací vak guľa ružová je pohodlným a zdravým riešením oddychu. Hodí sa do obývačky, detskej izby, aj do kancelárie. Je vyrobený z kvalitnej ekokože, ktorá je šetrná k životnému prostrediu. Objem vaku je 570 l.

  • Zľava -50%
  sedací vak guľa oranžová EMI
  Skladom
  85 €
  170 €

  Sedací vak guľa oranžová je ideálny pre každú chvíľu pohody s rodinou a priateľmi. Je vyrobený z kvalitnej ekokože, ktorá je šetrná k životnému prostrediu. Náplň tvoria polystyrénové guľôčky, ktoré sa prispôsobia každej postave. Doprajte si pohodlie a zdravé sedenie. Objem vaku je 570 l.