EMI: Slovenský bytový textil

Postele

Postele sú miestom, kde človek trávi priemerne až 1/3 svojho života. Kvalitu spánku vytvára nie len pohodlný matrac, ale aj posteľ. Jej výber netreba podceňovať, pretože kúpa postele je investíciou na niekoľko rokov. V našej ponuke nájdete klasické a luxusné drevené postele vyrobené z masívu, čalúnené posteleale aj detské a manželské postele. Pri kúpe vám pomôže náš Sprievodca výberom novej postele.

 • Manželské postele nie sú typom nábytku, ktorý kupujeme raz ročne, práve naopak. Pri ich kúpe preto treba myslieť do budúcna a vybrať si manželskú posteľ, ktorá bude nielenže dobre vyzerať a dopasujete ju k nábytku, ale musí byť tiež kvalitná. Ponúkame manželské postele rôzneho typu, tvaru a materiálu, či už sú to klasické manželské postele z masívu, borovicové alebo bukové, dokonale ich zladíte so zvyšným nábytkom v spálni vďaka širokej palete farieb a odtieňov. Okrem klasických postelí z masívu, naša ponuka obsahuje aj čalúnené postele, ktoré sú kombináciou masívu a čalúnenia. Stačí si vybrať. Pomôže vám pri tom článok: Kupujeme novú posteľ alebo ako vybrať tú správnu?

 • Drevené postele sú vkusné, kvalitné, stabilné a trvácne. Práve tieto ich vlastnosti z nich robia najlepšiu voľbu pri výbere novej postele. V našej ponuke nájdete drevené postele vyrobené z bukového, alebo borovicového masívu, ale aj stále obľúbené čalúnené postele rôznych rozmerov. Drevené postele sú jasnou voľbou pre tých, ktorí si potrpia na kvalite a dizajne svojej spálne. Pre jednoduchší výber drevenej postele čítajte článok Kupujeme novú posteľ a ako vybrať tú správnu..

 • Čalúnené postele sú evergrínom vo svete postelí, pretože sú skutočne nesmrteľné. Sú známe svojou kvalitou a štýlovým dizajnom, ktorý nikdy nevyjde z módy. Okrem toho sú vyhľadávané aj preto, že ponúkajú mnoho možností výberu, a to rozmer, látka a farba čalúnenia, farba a typ dreva. Čalúnené postele kombinujú všetky výhody drevených a čalúnených postelí dokopy. Pre jednoduchosť výberu čítajte článok Kupujeme novú posteľ a ako vybrať tú správnu

 • Detské postele sú skvelou voľbou pre bezpečný, kvalitný a pohodlný spánok našich ratolestí. Postele pre deti sú vyrobené z dreveného masívu, takže okrem funkčného hľadiska, pôsobia aj ako ozaj krásny kus nábytku. Ich moderný dizajn sa hodí do detskej izby, ktorú ekologické pastelové farby postele ešte viac oživia. Detské postele z tejto kategórie obsahujú aj rošt, ktorý je súčasťou balenia.

 • Doprava zadarmo
  Skladom

  Drevená posteľ vyrobená z masívneho borovicového dreva. Kvalitná posteľ s úložným priestorom ideálna do klasickej aj modernej spálne.

  1 272 €
 • Doprava zadarmo
  Skladom

  Posteľ obsahuje aj uložný priestor kde si môžete dať paplóny a vankúše.

  958 €
 • Doprava zadarmo
  Skladom
  100%

  Táto posteľ je vyrobená z kvalitného borovicového dreva. Drevo sa vyznačuje vysokou kvalitou vďaka jeho pôvodu, pochádza z finskych lesov.

  700 €
 • Doprava zadarmo
  Skladom

  Posteľ je vyrobená z kvaliteho borovicového dreva. Na výber je až 6 otienov.

  690 €
 • Doprava zadarmo
  Skladom
  100%

  Kvalitná posteľ z masívneho borovicového dreva. 

  684 €
 • Doprava zadarmo
  Skladom

  Posteľ Bergman je vyrobena zo 100% borovicového dreva.

  1 403,60 €
 • Doprava zadarmo
  Skladom

  Kvalitná posteľ je vyrobená z masívneho dreva. Viac informácií najdete v popise produktu.

  792 €
 • Doprava zadarmo
  Skladom

  Posteľ z borovicového drevá je možné si objednať v piatich rozmeroch. Masívna posteľ z kvalitne spracovaného dreva je výsledkom dlhoročných skúseností firmy Visby.

  700 €
 • Doprava zadarmo
  Skladom

  Kvalitná drevená posteľ vyrobená z bukového dreva rozhodne zaujme v každej spálni. Súčasťou postele je drevený rošt. Posteľ je vyrobená z certifikovaných materiálov.

  1 722 €
 • Doprava zadarmo
  Skladom

  Masívna borovicová posteľ ideálna do klasickej aj modernej spálne. K posteli je k dispozícii drevený rošt so štandardnou hustotou líšt.

  1 084 €
 • Doprava zadarmo
  Skladom

  Drevená posteľ vo viacerých farebných prevedeniach s úložným priestorom. Súčasťou postele je drevený rošt. vyrobená je zo 100% borovicového dreva.

  1 286 €
 • Doprava zadarmo
  Skladom
  100%

  Drevená posteľ z borovicového dreva. Dostupné viaceré rozmery. Súčasť postele drevený pevný rošt. Certifikované materiály a pevná konštrukcia s nosníkom v strede. TENTO VÝROBOK NIE JE SKLADOM, JEHO DOSTUPNOSŤ JE 4-6 TÝŽDŇOV !!!

  1 038 €
 • Doprava zadarmo
  Skladom

  Moderná a kvalitná posteľ vyrobená zo 100% borovicového dreva, skonštruovaná z dosiek s minimálnym počtom uzlov. Obsahuje dve vrstvy laku pre vyššiu odolnosť.

  900 €
 • Doprava zadarmo
  Skladom

  Posteľ Sandemo je vyrobená zo 100% borovicového dreva s pevnou konštrukciou. Posteľ má v strede podporný nosník, takzvanú piatu nohu. Súčasťou postele je aj pevný drevený rošt.  TENTO VÝROBOK NIE JE SKLADOM, JEHO DOSTUPNOSŤ JE 4-6 TÝŽDŇOV !!!

  834 €
 • Doprava zadarmo
  Skladom

  Posteľ Sandemo je vyrobená zo 100% borovicového dreva s dvoma vrstvami laku pre vyššiu odolnosť proti škrabancom. Materiál použitý na výrobu spĺňa všetky požadované normy a je zdravotne nezávadný. TENTO VÝROBOK NIE JE SKLADOM, JEHO DOSTUPNOSŤ JE 4-6 TÝŽDŇOV !!!

  710 €
 • Doprava zadarmo
  Skladom

  Drevená posteľ Arhus je vyrobená zo 100% bukového dreva. Stred postele je spevnený takzvanou "piatou nohou" v tvare písmena T. Súčasťou postele je aj drevený pevný rošt. TENTO VÝROBOK NIE JE SKLADOM, JEHO DOSTUPNOSŤ JE 4-6 TÝŽDŇOV !!!

  666 €
 • Doprava zadarmo
  Skladom

  Drevená buková posteľ na ktorej si sladké sny vychutnajú malí či veľkí. Pevná konštrukcia s nosníkom sa postará o dlhú životnosť. Dvojitý tvrdený náter odolá škrabancom. TENTO VÝROBOK NIE JE SKLADOM, JEHO DOSTUPNOSŤ JE 4-6 TÝŽDŇOV !!!

  808 €
 • Doprava zadarmo
  Skladom

  Moderná drevená posteľ vyrobená zo 100% bukového dreva sa svojím jednoduchým prevedením ideálne hodí do každej klasickej aj modernej spálne. Určite oceníte aj praktický úložný priestor. TENTO VÝROBOK NIE JE SKLADOM, JEHO DOSTUPNOSŤ JE 4-6 TÝŽDŇOV !!!

  1 314 €
 • Doprava zadarmo
  Skladom

  Drevená posteľ v jednoduchom a zároveň modernom prevedení. Vyrobená je zo 100% bukového dreva. Posteľ má v strede nosník v tvare T. TENTO VÝROBOK NIE JE SKLADOM, JEHO DOSTUPNOSŤ JE 4-6 TÝŽDŇOV !!!

  1 030 €
 • Doprava zadarmo
  Skladom

  Moderná drevená posteľ Arhus Long vyrobená z bukového dreva vo viacerých rozmeroch. Odolná voči oderom, pevná konštrukcia a certifikované materiály. TENTO VÝROBOK NIE JE SKLADOM, JEHO DOSTUPNOSŤ JE 4-6 TÝŽDŇOV !!!

  814 €
 • Doprava zadarmo
  Skladom

  Masívna buková posteľ s moderným dizajnom bude ideálnou voľbou do každej spálne. Spoľahnúť sa môžete na pevnú konštrukciu a dve vrstvy tvrdeného laku. TENTO VÝROBOK NIE JE SKLADOM, JEHO DOSTUPNOSŤ JE 4-6 TÝŽDŇOV !!!

  766 €
 • Doprava zadarmo
  Skladom

  Kvalitná posteľ vyrobená z masívneho bukového dreva je zárukou spokojnosti aj pre náročnejších zákazníkov. Súčasťou postele je aj pevný drevený rošt. TENTO VÝROBOK NIE JE SKLADOM, JEHO DOSTUPNOSŤ JE 4-6 TÝŽDŇOV !!!

  796 €
 • Doprava zadarmo
  Skladom

  Masívna posteľ vyrobená z kvalitného bukového dreva je vďaka svojmu jednoduchému dizajnu ideálna voľba do klasickej aj modernej spálne. Vybrať si môžete z viacerých rozmerov a farieb. TENTO VÝROBOK NIE JE SKLADOM, JEHO DOSTUPNOSŤ JE 4-6 TÝŽDŇOV !!!

  574 €
 • Doprava zadarmo
  Skladom

  Buková posteľ z masívu odolná proti škrabancom. Súčasťou postele je pevný drevený rošt so štandardnou hustotou líšt. Posteľ si môžete vybrať vo viacerých farebných prevedeniach. TENTO VÝROBOK NIE JE SKLADOM, JEHO DOSTUPNOSŤ JE 4-6 TÝŽDŇOV !!!

  814 €