ľavý banner

Pevné plachty

Pevné posteľné plachty sú vyrobené z bavlny, prípadne zložky z iného materiálu. Sú vhodné na akúkoľvek posteľ. V prípade, že ste v našej ponuke nenašli vhodný rozmer tak nás kontaktuje a my vám ušijeme plachtu na mieru.

Filtrovať podľa

Cena
Materiál plachty
Farba
viac... menej
Pranie
Gramáž
Zloženie
Šitie na mieru
Sušenie v sušičke
Rozmer plachty
Gumička
Filter
  Plachta_postelna_biela_pevna_EMI
  Skladom
  6,50 €

  Posteľná plachta pevná, je plachta, ktorej súčasťou nie je napínacia gumička. Plachta je bielej farby, je vyrobená a ušitá na Slovensku.

  plachta_postelna_kaki_emi
  Skladom
  6,90 €

  Pevná posteľná plachta je plachta, ktorej súčasťou nie je napínacia gumička. Vyrobená je zo 100% bavlny vďaka čomu sa pýši vlastnosťami ako pevnosť a jemnosť. 

  plachta_postelna_svetlofialova_emi
  Skladom
  6,90 €

  Posteľná plachta je vyrobená zo 100 % bavlny a je svetlofialovej farby. Plachta je vhodná do hotelov, penziónov, ale aj do bežných domácností. Plachta je vyrobená na Slovensku. 

  Plachta_postelna_cappuccino_pevna_EMI
  Skladom
  6,90 €

  Pevná posteľná plachta v kapučínovej farbe je vyrobená z kvalitnej 100% bavlny. Ušitá je bez napínacej gumičky. Slúži na zakrytie matraca a hodí sa nielen do ubytovacích zariadení.     

  Plachta_postelna_svetlomodra_pevna_EMI
  Skladom
  6,90 €

  Plachta posteľná pevná svetlomodrá je ušitá bez napínacej gumičky zo 100% bavlny. Slúži na zakrytie matraca a hodí sa nielen do ubytovacích zariadení.    

  Plachta_postelna_tmavozlta_pevna_EMI
  Skladom
  6,90 €

  Pevná a kvalitná posteľná plachta tmavožltej farby je vhodná do akéhokoľvek interiéru. Vyrobená je na Slovensku z kvalitnej 100% bavlny. Plachta nie je na gumičku. 

  Plachta_postelna_zlta_pevna
  Skladom
  6,90 €

  Kvalitná slovenská posteľná plachta žltej farby je vhodná do akéhokoľvek interiéru. Bavlna je pevná, nie je na gumičku. Je vyrobená zo 100 % bavlny.

  Lanova_plachta_biela_EMI
  Skladom
  94 €

  Posteľná plachta bez gumičky vyrobená zo 100% ľanu. Luxusná plachta, ktorá uspokojí aj najnáročnejších zákazníkov. Trvácna, ekologická, nedráždi citlivú pokožku, antialergická, priedušná.

  Plachta_postelna_oranzova_pevna_EMI
  Skladom
  6,90 €

  Posteľná plachta je vyrobená zo 100 % bavlny a je oranžovej farby. Plachta je vhodná do hotelov, penziónov, ale aj do bežných domácností. Plachta je vyrobená na Slovensku.

  Lanova_plachta_hneda_EMI
  Skladom
  94 €

  Pevná ľanová plachta je vyrobená zo 100% ľanu. Tento prírodný materiál má jedinečné vlastnosti, vďaka ktorým sa stal obľúbeným a vyhľadávaným materiálom nielen v bytovom textile. Ľanová plachta je trvácna, ekologická, nedráždi citlivú pokožku, antialergická, priedušná s jemným masážnym efektom.

  Plachta_postelna_pevna_damaskova_kremova_EMI
  Skladom
  15,50 €

  Posteľná plachta z kvalitného damaškového materiálu s krémovým odtieňom. Plachta je vyrobená na Slovensku. Pôsobí luxusne, je príjemná na dotyk a trvácna.

  Lanova_plachta_cervena_EMI
  Skladom
  60 €

  Pevná ľanová plachta vyrobená zo 100% ľanu je trvácna, ekologická, nedráždi citlivú pokožku, antialergická, priedušná s jemným masážnym efektom. Ľan má jedinečné vlastnosti, vďaka ktorým sa stal veľmi obľúbeným a vyhľadávaným materiálom. Pozitívne pôsobí aj na zdravie človeka.

  Plachta_postelna_modra_pevna_EMI
  Skladom
  6,90 €

  Plachta posteľná pevná modrá je ušitá bez napínacej gumičky zo 100% bavlny. Slúži na zakrytie matraca a hodí sa nielen do ubytovacích zariadení.    

  pevna_plachta_ruzova_emi
  Skladom
  6,90 €

  Posteľná plachta je vyrobená zo 100 % bavlny a je v ružovej farbe. Plachta je vhodná do hotelov, penziónov, ale aj do bežných domácností. Plachta je vyrobená na Slovensku.

  pevna_plachta_siva_emi
  Skladom
  6,90 €

  Posteľná plachta je vyrobená zo 100 % bavlny a je v sivej farbe. Plachta je vhodná do hotelov, penziónov, ale aj do bežných domácností. Plachta je vyrobená na Slovensku.

  plachta_postelna_pevna_damaskova_140x220_zlata_emi
  Skladom
  15,50 €

  Posteľná plachta z kvalitného damaškového materiálu so zlatým odtieňom. Plachta je vyrobená na Slovensku. Pôsobí luxusne, je príjemná na dotyk a trvácna.

  plachta_postelna_pevna_wenge_emi
  Skladom
  6,90 €

  Posteľná plachta pevná Wenge vo farbe hnedého orecha je vyrobená z čistej, kvalitnej 100% bavlny. Má klasický strih bez gumičky po obvode. Táto plachta je ideálna nielen pre ubytovacie zariadenia, ale aj pre dospelákov, či deti v bežnej domácnosti.

  plachta_postelna_tmavozelena_pevna_emi
  Skladom
  6,90 €

  Posteľná plachta pevná v tmavozelenej farbe je vyrobená z čistej, kvalitnej 100% bavlny. Má klasický strih bez gumičky po obvode. Táto plachta je ideálna nielen pre ubytovacie zariadenia, ale aj pre dospelákov, či deti vo vašej domácnosti. 

  • 0%
  plachta_postelna_kremova_pevna_EMI
  Vypredaný

  Klasická slovenská posteľná plachta je vyrobená z husto tkanej bavlny. Plachta je v neutrálnej krémovej farbe a je vhodná k akýmkoľvek obliečkam.

  • 0%
  Plachta_postelna_olivova_pevna_EMI
  Vypredaný

  Pevná posteľná plachta je plachta, ktorej súčasťou nie je napínacia gumička. Je vyrobená zo 100% bavlny vďaka čomu sa pýši vlastnosťami ako pevnosť a jemnosť.

  • 0%
  Plachta_postelna_zelena_pevna_EMI
  Vypredaný

  Posteľná plachta je vyrobená zo 100 % bavlny a je v zelenej farbe. Plachta je vhodná do hotelov, penziónov, ale aj do bežných domácností. Plachta je vyrobená na Slovensku.

  plachta_postelna_pevna_damaskova_emi
  Skladom
  15,50 €

  Pevná posteľná plachta, ktorá súčasťou nie je napínacia gumička. Plachta je v bielej farbe, vyrobená z husto tkanej bavlny. Slovenský výrobok vyrobený v chránenej dielni precíznymi rukami šikovných krajčiriek. 

  • 0%
  Plachta_postelna_pevna_damaskova_emi
  Vypredaný

  Posteľná plachta z kvalitného damaškového materiálu s béžovým odtieňom. Plachta je vyrobená na Slovensku. Pôsobí luxusne, je príjemná na dotyk a trvácna. 

  • 0%
  Plachta_postelna_hneda_pevna_EMI
  Vypredaný

  Hnedá posteľná plachta je bavlnená pevná plachta. Slúži na zakrytie matraca. Plachta bez gumičky je vhodná nielen do hotelov a penziónov, ale aj do domácností.