EMI: Slovenský bytový textil

Filtrovať podľa:

Materiál matraca
Výška matraca
Tuhosť matraca
Odporúčané zaťaženie
Druhá obliečka

Získaj
zľavu na nákup

Staň sa fanúšikom našej
stránky na Facebooku
a získaj 5 % zľavu!

Detské matrace

Detské matrace zohrávajú dôležitú úlohu v raste a zdravom vývoji chrbtice dieťaťa, a preto ich netreba brať na ľahkú váhu. Najvhodnejší matrac pre deti musí preto telu priniesť vhodnú oporu, a je tiež potrebné, aby mal vhodnú veľkosť do postieľky. Matrace pre deti musia byť v postieľke pevne umiestnené bez akýchkoľvek medzier medzi rámom postele. Najvhodnejšie sú latexové matrace, matrace zo studenej peny a sendvičové matrace. Zabúdať netreba ani na snímateľný poťah alebo obliečku matraca, ktorá znižuje riziko tvorby roztočov a plesní. Článok  Ako vybrať detský matrac? Ktorý matrac je ideálny pre deti? určite pomôže pri rozhodovaní.

 • Doprava zadarmo
  Skladom
  96%

  Detský matrac Natur vysoký 5 cm. Matrac vyrobený z kvalitnej peny, ktorá sa ideálne prispôsobuje krivkám tela. 

  35,88 €
 • Doprava zadarmo
  Skladom
  96%

  Detský matrac Natálka je kvalitný matrac z PUR peny s hustotou 25 kg/m3 a výškou 10 cm, ktorý je veľmi vzdušný, ľahký a má skvelé ortopedické vlastnosti. Povrch matraca tvorí obliečka s bambusovými výťažkami, ktorá je antialergická, antistatická a antibakteriálna.

  42,12 €
 • Doprava zadarmo
  Skladom
  60%

  Detský matrac Bambino je vyrobený z kvalitnej peny Sonnocel. Matrac je vysoký 10 cm. Obliečka je snímateľná pre jednoduchšiu údržbu matraca.

  89 €
 • Doprava zadarmo
  Skladom

  Kvalitný detský matrac, ktorý vďaka svojím vlastnostiam zaručí zdravý a pokojný spánok vašich ratolestí. Jadro matraca tvorí zdraviu neškodná PUR pena.

  134,68 €
 • Doprava zadarmo
  Skladom

  Detský matrac vyrobený zo zdraviu neškodných materiálov pre pokojný a zdravý spánok. Matrac obsahuje obliečku, ktorú je možné prať pre maximálnu hygienickú čistotu.

  116,35 €