Získaj
zľavu na nákup

Staň sa fanúšikom našej
stránky na Facebooku
a získaj 5 % zľavu!

Difuzéry

Spojenie čistého vzduch, osviežovaču, arómy esenciálnych olejov a príjemného pastelového svetla sa spája v difuzéri. Difuzér je najľahší a najjednoduchší spôsob ako dostať do vzduchu éterické oleje a oleje na inhaláciu. Technológia aróma difuzérov rozptyľuje do vzduchu zmes vody a olejov, a tak odstraňuje nežiadúce pachy a zároveň má aj liečebný účinok. Vonné oleje obsiahnuté v difúzeri sa rozkladajú na mikrojemnú hmlu, ktorá sa rozptyľuje v miestnosti. Éterické oleje tak zostanú vo vzduchu niekoľko hodín, kde následne osviežujú a upravujú kvalitu vzduchu. Protivírusové, antibakteriálne, a antiseptické vlastnosti olejov ničia baktérie a pomáhajú znižovať huby a plesne, navyše sa preukázalo, že rozptýlené esenciálne oleje redukujú množstvo chemikálií a kovov zo vzduchu. Aromaterapia sa  odporúča aj pri každom druhu ochorenia. Prináša so sebou upokojujúce pocity a uvoľnenie mysle, čím zlepšuje aj psychické, fyzické a emocionálne rozpoloženie človeka. Stres, zlé počasie, znečistený vzduch, to všetko negatívne pôsobí na naše zmysly. Vytvorme si svoju oázu pokoja nielen doma, ale aj v práci, kancelárii, na chalupe, použite aj difuzéry do bytu, alebo všade tam kde je to potrebné. Difuzer na esenciálne oleje prevonia Vašu domácnosť, vytvorí dokonalú harmóniu tela a mysle a postará sa o čistý vzduch. • Difuzér rozptyľuje do vzduchu zmes vody a éterických olejov v podobe jemnej mikrohmly. Ovzdušie nielen rozvonia, ale zároveň aj odstraňuje nežiadúce pachy a má liečebný účinok.

  39,15 €
  Znížená cena!
 • Difuzér vo forme jemnej hmly rozptyľuje do vzduchu zmes vody a éterických olejov. Ovzdušie rozvonia, a zároveň z neho odstráni nežiadúce pachy a vychádzajúca hmla vďaka vlastnostiam olejov pôsobí liečivo.

  39,15 €
  Znížená cena!
 • Prírodný éterický olej z levandule s objemom 12 ml. Vyrobený v Nemecku z rastliny pôvodom z Francúzska modernou technológiou s extrémnou precíznosťou zachovania 100% silice.

  Vypredaný
  Znížená cena!
 • Prírodný éterický olej z mäty priepornej s objemom 12 ml. Vyrobený v Nemecku technológiou s extrémnou precíznosťou zachovania 100% silice, má všestranné využitie.

  2,40 €
  Znížená cena!
 • Prírodný éterický olej pomaranča s objemom 12 ml je vyrobený v Nemecku. Ideálny na uvoľnenie, harmóniu a relax. Citrusová vôňa dokonca odpudzuje pavúkov.

  Vypredaný
  Znížená cena!