Získaj
zľavu na nákup

Staň sa fanúšikom našej
stránky na Facebooku
a získaj 5 % zľavu!

Difuzéry

Spojenie čistého vzduch, osviežovaču, arómy esenciálnych olejov a príjemného pastelového svetla sa spája v difuzéri. Difuzér je najľahší a najjednoduchší spôsob ako dostať do vzduchu éterické oleje a oleje na inhaláciu. Technológia aróma difuzérov rozptyľuje do vzduchu zmes vody a olejov, a tak odstraňuje nežiadúce pachy a zároveň má aj liečebný účinok. Vonné oleje obsiahnuté v difúzeri sa rozkladajú na mikrojemnú hmlu, ktorá sa rozptyľuje v miestnosti. Éterické oleje tak zostanú vo vzduchu niekoľko hodín, kde následne osviežujú a upravujú kvalitu vzduchu. Protivírusové, antibakteriálne, a antiseptické vlastnosti olejov ničia baktérie a pomáhajú znižovať huby a plesne, navyše sa preukázalo, že rozptýlené esenciálne oleje redukujú množstvo chemikálií a kovov zo vzduchu. Aromaterapia sa  odporúča aj pri každom druhu ochorenia. Prináša so sebou upokojujúce pocity a uvoľnenie mysle, čím zlepšuje aj psychické, fyzické a emocionálne rozpoloženie človeka. Stres, zlé počasie, znečistený vzduch, to všetko negatívne pôsobí na naše zmysly. Vytvorme si svoju oázu pokoja nielen doma, ale aj v práci, kancelárii, na chalupe, použite aj difuzéry do bytu, alebo všade tam kde je to potrebné. Difuzer na esenciálne oleje prevonia Vašu domácnosť, vytvorí dokonalú harmóniu tela a mysle a postará sa o čistý vzduch. • Difuzer USB strieborný môžete použiť aj do auta, pomocou auto nabíjačky, kde vám prevonia a vyčistí vzduch. Rovnako ho využijete aj v každej miestnosti kde máte možnosť USB pripojenia.

  38,00 €
 • Difuzer odstraňuje nepríjemné pachy a ako aroma difuzer spolu s esenciálnymi olejmi má aj pozitívny vplyv na ľudský organizmus. Osviežuje vzduch a upravuje jeho kvalitu.

  Vypredaný
 • Difuzer s objemom až 2800ml vám výborne poslúži ako pomocník aj pre väčšie miestnosti. Éterické oleje obsiahnuté v aroma difúzeri sa rozkladajú na jemnú mikrohmlu, ktorá sa rozptyľuje po miestnosti.

  195,50 €
 • Difuzer je ideálnym prostriedkom pre dosiahnutie krásnej vône v každej domácnosti. Esenciálne oleje a aroma difuzér navyše vzduch prečistia a majú liečebný vplyv.

  Vypredaný
 • Difuzer GX-06K je nielen užitočný pomocník v každej domácnosti, kde prečistí a prevonia vzduch, ale svojím dizajnom pôsobí aj ako štýlový doplnok. Krásne farebné prevedenie tohto aróma difuzera spríjemní všetky miestnosti.

  Vypredaný
 • Difuzer na vonné oleje je výborným pomocníkom v každej domácnosti. Aróma difuzér rozptyľuje do vzduchu zmes vody a esenciálnych olejov čím odstraňuje nepríjemné pachy.

  Vypredaný
 • Difuzer do bytu prevonia každú miestnosť. Spolu s éterickým olejom sa uplatní ako aroma dufuzer pri liečbe mnohých ochorení. Je ľahký a umiestniť ho môžete všade tam kde ho potrebujete.

  Vypredaný
 • Difuzér vo forme jemnej hmly rozptyľuje do vzduchu zmes vody a éterických olejov. Ovzdušie rozvonia, a zároveň z neho odstráni nežiadúce pachy a vychádzajúca hmla vďaka vlastnostiam olejov pôsobí liečivo. Teraz k difuzéru 3x éterický olej ako darček!

  Vypredaný
  Znížená cena!
 • Difuzer vyčistí vzduch, prevonia miestnosť a spolu s éterickými olejmi má aj liečebný vplyv. Jeho použitie je veľmi všestranné napríklad ako difuzér do bytu, domu, kancelárie, na chatu.

  Vypredaný
 • Difuzér rozptyľuje do vzduchu zmes vody a éterických olejov v podobe jemnej mikrohmly. Ovzdušie rozvonia, aj odstraňuje nežiadúce pachy a má liečebný účinok. Teraz k difuzéru 3x éterický olej ako darček!

  Vypredaný
  Znížená cena!