ľavý banner

Sprchové závesy

Sprchový záves ochráni vašu podlahu pred zbytočnou vodou na podlahe. Vďaka špeciálnej protiplesňovej úprave sa na závese nebude vytárať pleseň. Ideálny doplnok každej vane aj sprchy.

Filtrovať podľa

Cena
Materiál
Farba
Rozmer
Pranie
Filter
  Шторка_для_душу_Stripes_180x180cm_AWD
  Skladom
  10,90 €

  Sprchový záves Stripes s pásikmi je vyrobený z PEVA materiálu a plní dve funkcie. Vnútorná strana zachytí vodu a vonkajšia pôsobí dekoratívne. Rozmer závesu je 180 x 180 centimetrov.

  Sprchový záves Pecos 180x180 cm AWD
  Skladom
  10,90 €

  Priesvitný sprchový záves Pecos s motívom veľkých kruhov je vyrobený z materiálu, ktorý je šetrný k životnému prostrediu. Je štýlový, nadčasový, neprepúšťa vodu a je možné ho prať v práčke. Set obsahuje aj krúžky na montáž.

  Sprchový záves Kama 180x180 cm AWD
  Skladom
  14,90 €

  Sprchový záves s motívom listov monstera je vyrobený z príjemného a kvalitného materiálu s dlhou životnosťou. Je vodeodolný, dá sa prať v práčke a má zosilnený pás s otvormi na krúžky, ktoré sú súčasťou balenia.

  tyc_na_sprchovy_zaves_biela
  Skladom
  18,90 €

  Tyč na uchytenie sprchového závesu je univerzálna, vyrobená z hliníka, je v bielej farbe a má oválny tvar. Je vhodná pre všetky sprchové vane a je možné ju podľa potreby skrátiť.

  Sprchový záves Leaf 180x180 cm AWD
  Skladom
  10,90 €

  Sprchový záves Leaf s motívom listov má nadčasový dizajn a je šetrný k životnému prostrediu. Záves je obojstranný, neprepúšťa vodu a dá sa prať v práčke. Rozmer je 180x180 cm.

  tyc_na_sprchovy_zaves
  Skladom
  18,90 €

  Tyč na uchytenie sprchového závesu je univerzálna, vyrobená z hliníka a vhodná najmä do sprchovacích kútov. Je v bielej farbe, hodí sa do každej kúpeľne a má ovalný tvar. Montáž je rýchla a jednoduchá. 

  Sprchový záves Polka 180x180 cm AWD
  Skladom
  14,90 €

  Vysokokvalitný sprchový záves s trendovým a atraktívnym dizajnom. Vodotesný, ekologický a s možnosťou prania. So spevneným švom a otvormi na krúžky.

  Tyč na sprchový záves 110-200 cm AWD
  Skladom
  11,90 €

  Teleskopická tyč na kúpeľňový záves s nastaviteľnou dĺžkou je vyrobená z hliníka, vďaka čomu je stabilná, odolná a ľahko udržiavateľná. Montáž je veľmi jednoduchá, nie je nutné vŕtanie.

  Sprchový záves Azul 180x180 cm AWD
  Skladom
  4,90 €

  Sprchový záves Azul s príjemným motívom je veľmi praktickým doplnkom vašej kúpeľne. Záves je vyrobený z polyesteru, ktorý je odolný voči vode a ľahko umývateľný. Rozmer závesu je 180 × 180 cm. 

  • 0%
  Tyč na sprchový záves 140-260 cm AWD
  Vypredaný

  Teleskopická tyč na uchytenie sprchového závesu do akejkoľvek kúpeľne. Tyč má nastaviteľnú dĺžku, je odolná, stabilná a ľahko udržiavateľná. Namontujete ju aj bez vŕtania.

  • 0%
  Sprchový záves Digo 180x180 cm AWD
  Vypredaný

  Kvalitný sprchový záves Digo AWD s veselými bodkami. Je štýlový, nadčasový, šetrný k životnému prostrediu a vyrobený z polyesteru.