ľavý banner

Sedacie vaky stredné 150-400 litrov

Sedacie vaky objemu od 150 litrov do 400 litrov sú veľmi ľahko prenosné. Sedacie vaky sú vhodné do detských izieb, obývačiek, knižníc alebo univerzít. Sedacie vaky vyrobené z eko kože a nylonu sú skvelým spoločníkom na terasu, alebo k bazénu.

Filtrovať podľa

Cena
Tvar sedacieho vaku
Materiál sedacieho vaku
Farba
Filter
  • Zľava -35%
  sedaci_vak_semisovy_emi
  Skladom
  65 €
  100 €

  Sedací vak hruška semišová škoricová je pohodlný vak vyrobený zo semišu, ktorý je veľmi príjemný na dotyk. Náplň tvoria polystyrénové guličky, ktoré sa prispôsobia postave a doprajú jej pohodlie a oporu. Vak sa hodí do obývačkydetskej izby aj spálne. Jeho objem je 335 l.

  • Zľava -15%
  Sedací vak hruška
  Skladom
  85 €
  100 €

  Sedací vak hruška svetlohnedá je moderným a zdravým doplnkom do každej domácnosti. Je elegantný a pohodlný. Ekokoža, z ktorej je vak ušitý sa ľahko čistí a navyše šetrí životné prostredie. Objem vaku je 335 l. 

  • Zľava -15%
  Sedací vak hruška bežová
  Skladom
  85 €
  100 €

  Sedací vak hruška béžová je univerzálny a elegantný doplnok do každej domácnsoti. Hodí sa do obývačky, detskej izby aj spálne. Vak má objem 335 l a je vyrobený z ekokože, ktorá je praktická na údržbu. Polystyrénová náplň poskytuje pohodllné a zdravé sedenie.

  • Zľava -15%
  Sedací vak hruška oranžová
  Skladom
  85 €
  100 €

  Sedací vak hruška oranžová je vyrobený z ekokože, ktorá sa ľahko udržiava. Vak má objem 335 l a vďaka svojej polystyrénovej náplni sa prispôsobí postave a dopraje jej zaslúžený komfort a zdravú oporu. 

  • Zľava -15%
  Sedací vak hruška čierna
  Skladom
  85 €
  100 €

  Sedací vak hruška čierna je pohodlným doplnkom každej domácnosti. Vak má objem 335 litrov. Ušitá je z ekokože, ktorá sa jednoducho udržiava. Polystyrénová náplň sa prispôsobí každému typu postavy a dopraje jej tak maximálny komfort

  • Zľava -15%
  Sedací vak hruška fialová EMI
  Skladom
  85 €
  100 €

  Sedací vak hruška fialová je pohodlný doplnok do každej obývačky aj detskej izby. Kreatívna fialová farba oživí a rozveselí miestnosť. Ekokoža, z ktorej je vyrobený je praktická na údržbu a šetrná k životnému prostrediu. Jeho objem je 335 l. Každému typu postavy poskytne maximálny komfort

  • Zľava -15%
  Sedací vak hruška sivá
  Skladom
  85 €
  100 €

  Sedací vak hruška sivá je skvelým doplnkom do obývačky aj detskej izby. Vak má objem 335 litrov. Je ušitý z ekokože, čo zaručuje jednoduchú údržbu a šetrnosť k životnému prostrediu. Polystyrénová náplň sa prispôsobí každej postave a poskytne jej maximálny komfort.

  • Zľava -33%
  Sedací vak stolička nylonová červená EMI
  Skladom
  67 €
  100 €

  Sedací vak stolička nylonová červená je skvelou náhradou dreveného nábytku. Stolička červená má objem 250 litrov. Sedací vak je možné umiestniť do exteriéru. Náplň tvoria polystyrénové guličky. 

  • Zľava -33%
  Sedací vak stolička nylonová oranžová
  Skladom
  67 €
  100 €

  Sedací vak stolička oranžová je vyrobený z nylonu, vak je možné umiestniť na terasu, balkón, k bazénu alebo si ho zobrať na rodinné posedenie vonku. Sedací vak stolička oranžová má objem 250 litrov.

  • Zľava -33%
  Sedací vak stolička nylonová čierna
  Skladom
  67 €
  100 €

  Sedací vak stolička nylonová čierna má objem 250 litrov. Sedací vak je vyrobený z materiálu, ktorý je vodeodolný. Sedací vak stolička čierna je možné umiestniť k bazénu alebo na terasu

  • Zľava -33%
  Sedací vak stolička nylonová ružová
  Skladom
  67 €
  100 €

  Sedací vak stolička v ružovom farebnom prevedení zaujme už na prvý pohľad a jej umiestnením do interiéru jednoznačne oživíte akúkoľvek izbu.

  • Zľava -15%
  sedací vak futbalová lopta
  Skladom
  85 €
  100 €

  Sedacie vaky lopty sú veľmi originálnym doplnkom a skvelým darčekom nielen pre deti. Vaky majú objem 335 litrov. Materiál ekokoža, z ktorej sú vyrobené, sa ľahko ošetruje a navyše je šetrná k životnému prostrediu.

  • Zľava -15%
  Sedací vak futbalová lopta bielomodrá EMI
  Skladom
  85 €
  100 €

  Sedací vak futbalová lopta bielomodrá je ako stvorená pre všetkých nadšencov športu. Kvalitná ekokoža, ktorá sa ľahko čistí a polystyrénový granulát vo vnútri zabezpečujú najvyšší komfort. Vak má objem 335 l.

  • Zľava -30%
  sedaci_vak_zo_semisu_EMI
  Skladom
  70 €
  100 €

  Sedací vak z jemného semišu zabezpečí každému pohodlné a zdravé sedenie kdekoľvek. Sedací vak je vyrobený na Slovensku. Ideálny ako doplnok každej izby. Polystyrénová náplň sa prispôsobí tvaru každej postavy a poskytne jej tak dokonalé pohodlie. Objem vaku je 335 l. 

  • Zľava -15%
  Sedací vak futbalová lopta červenobiela EMI
  Skladom
  85 €
  100 €

  Sedací vak futbalová lopta červenobiela má objem 335 l a vďaka kvalitnej polystyrénovej výplni je maximálne pohodlná a prispôsobivá akéjkoľvek postave. Ekokoža, z ktorej je vak vyrobený je praktická a šetrná k životnému prostrediu. Doprajte každému milovníkovi športu zážitok najvyššieho komfortu.

  • Zľava -15%
  Sedací vak futbalová lopta limetkovobiela EMI
  Skladom
  85 €
  100 €

  Sedací vak futbalová lopta limetkovo-biela je ideálny doplnok do každej detskej izby alebo modernej obývačky. Oživte priestor domova s praktickým a zdravým sedením. Je vyrobený z ekokože, ktorá je praktická na údržbu a navyše je šetrná k životnému prostrediu. Objem 335 litrov a polystyrénová náplň dopraje dokonalé pohodlie každému milovníkovi športu. 

  • Zľava -15%
  Sedací vak futbalová lopta červenočierna EMI
  Skladom
  85 €
  100 €

  Sedací vak futbalová lopta červenočierna je skvelým darčekom pre malého aj veľkého futbalistu. Zároveň je ideálny doplnok do detskej izby alebo aj baru. Vak má objem 335 litrov a je vyplnený polystyrénovými guličkami. 

  • Zľava -15%
  Sedací vak futbalová lopta modrobiela EMI
  Skladom
  85 €
  100 €

  Sedací vak futbalová lopta modrobiela je vyrobený z kvalitnej ekokože, ktorý je praktický na údržbu a zároveň je šetrný k životnému prostrediu. Objem 335 litrov a náplň z polystyrénového granulátu zabezpečuje dokonalé pohodlie nielen pre futbalových nadšencov.

  • Zľava -15%
  Sedací vak futbalová lopta bielolimetková EMI
  Skladom
  85 €
  100 €

  Sedací vak futbalová lopta bielo-limetková rozžiari priestor a dopraje maximálne pohodlie každému futbalovému nadšencovi. Je vyrobená z kvalitnej ekokože a naplnená polystyrénovými guľôčkami. Objem vaku je 335 l.

  • Zľava -15%
  Sedací vak futbalová lopta čiernobiela EMI
  Skladom
  85 €
  100 €

  Sedací vak futbalová lopta čierno-biela je skvelým doplnkom pre každého športového nadšenca. Kvalitná ekokoža je šetrná k životnému prostrediu a zároveň je veľmi praktická na údržbu. Objem 335 litrov a polystyrénová náplň zabezpečuje maximálny komfort

  • Zľava -15%
  Sedací vak futbalová lopta bieločervená EMI
  Skladom
  85 €
  100 €

  Sedací vak futbalová lopta je ideálnym darčekom pre každého milovníka futbalu a športu. Vak je z trvácnej ekokože, ktorá sa jednoducho udržiava. Vak má objem 335 litrov. Doprajte vašim športovým nadšencom radosť z pohodlného a zdravého sedenia. 

  • Zľava -15%
  Sedací vak futbalová lopta bielosivá EMI
  Skladom
  85 €
  100 €

  Sedací vak futbalová lopta bielosivá je ideálna pre každého milovníka športu a futbalu. Kvalitná ekokoža a náplň polystyrénového granulátu zabezpečujú najvyššiu kvalitu a maximálne pohodlie. Objem vaku je 335 l. 

  • Zľava -45%
  sedací vak zo semišu
  Skladom
  77 €
  140 €

  Sedací vak guľa semišová tmavohnedá je moderným doplnkom do obývačky aj detskej izby. Je vyrobený z jemného semišu, ktorý sa ľahko udržiava. A jeho polystyrénová náplň zabezpečuje zdravé a pohodlné sedenie. Objem vaku je 335 l.

  • Zľava -30%
  sedací vak hruška semišová zelená
  Skladom
  70 €
  100 €

  Sedací vak hruška semišová zelená je vyrobený z jemného semišu, ktorý je príjemný na dotyk a naplnený polystyrénovými guličkami. Vak sa dokonale prispôsobí postave a poskytne jej tak pohodlné a zdravé sedenie. Objem vaku je 335 l. Hodí sa do obývačky, spálne aj detskej izby