Kúpeľňový nábytok

Kúpeľňový nábytok z našej ponuky reaguje na potreby zákazníkov, napĺňa ich očakávania a poskytuje komfort a pohodlie. Vyberáte nové zrkadlo, hľadáte správnu poličku do kúpeľne, kúpeľňové skrinky alebo chcete zužitkovať voľný priestor pod umývadlom? Vhodne zvolený kúpeľňový nábytok dokáže vyriešiť problém s úložnými priestormi aj v tej najmenšej kúpeľni.

Filtrovať podľa

Kategórie
Cena
Farba
Balenie obsahuje
Filter
  Samolepiaca polica Nez čierna AWD
  Skladom
  35 €

  Samolepiaca polica je praktické a jednoduché riešenie do každej kúpeľne. Dizajnový kúsok pre všetky moderné aj klasické kúpeľne.

  Čierna polica Art 50x60x20 cm AWD
  Skladom
  58 €

  Poschodový regál do kúpeľne so štyrmi regálmiJednoduchý a zároveň moderný dizajn. Vhodný na používanie všetkých druhov vecí ideálny do kúpelne. Skvelá odolnosť voči vlhku.

  Stojan na WC kefu s polickou AWD
  Skladom
  42,90 €

  Stojan na WC kefu s poličkou na mobil a držiakom na toaletný papier je skvelou kombináciou moderného dizajnu a praktického príslušenstva do kúpeľne. Stojan je z oceľového materiálu a má ozdobné prvky vyrobené z prírodného bambusu. Vďaka elegantnému prevedeniu vynikne v každom interiéri kúpeľne. 

  Sedadlo do vane biele AWD
  Skladom
  41,90 €

  Sedadlo do vane je pomôcka pre všetkých ľudí so zníženou pohyblivosťou. Je navrhnuté tak aby umožňovalo pohodlné sprchovanie seniorov alebo imobilných pacientov. Jednoducho ho nasadíte na vaňu. Vďaka protišmykovým prvkom sa zabezpečí jeho fixácia. 

  • Zľava -20%
  Samolepiaca polica Nez biela AWD
  Skladom
  28 €
  35 €

  Biela samolepiaca polica je praktickým riešením do každej kúpeľne. Inštalácia sa vykonáva na samolepiacu pásku 3M s vysokou priľnavosťou.

  Polica závesná Rebink AWD
  Skladom
  32,80 €

  Výborný kúpeľňový doplnok je táto trojpolica s možnosťou zavesenia dvoch uterákov alebo osušiek. Skrášli každú stenu v domácnosti a priestor vôkol nej.

  Rohová polica do kúpeľne Lena AWD
  Skladom
  21,90 €

  Dizajnová rohová polica poslúži na rýchle uskladnenie hygienických potrieb ktoré chcete mať vždy po ruke. Rohová polica je vyrobená z pochromovaného drôtu.

  kupelnova_stolicka
  Skladom
  40,50 €

  Stolička do kúpeľne pre ľudí, ktorým sa ťažšie vstupuje do vane a vykonáva osobná hygiena. Praktický pomocník aj pre seniorov. Stolička je bezpečná, má protišmykové nožičky a manipulácia s ňou je jednoduchá. Výška stoličky je nastaviteľná. 

  Polička rohová drôtená čierna Corner AWD
  Skladom
  19 €

  Rohová drôtená polička je praktická pomôcka do každého rohu kúpeľne alebo kuchyne. Pripevníte je jednoducho bez zbytočného vŕtania. Poslúži ako pohodlný úložný priestor.

  Stolička do sprchy Selene AWD
  Skladom
  62,50 €

  Nastaviteľná stolička určená do sprchy pre ľudí so zníženou pohyblivosťou a imobilných pacientov. Vyrobená a navrhnutá  je tak aby poskytovala maximálne pohodlie a bezpečie.

  Stojan na toaletný papier AWD
  Skladom
  19,90 €

  Praktický stojan na toaletný papier s možnosťou uloženia ďalších roliek toaletného papiera. Stojan je vyrobený z lakovanej ocele. 

  madlo_do_kupelne
  Skladom
  27,20 €

  Nástenné kúpeľňové madlo je určené pre ľudí, ktorým sa ťažšie pohybuje v kúpeľni. Praktická pomôcka aj pre seniorov. Dĺžka madla je 43,5 cm.  Madlo je vyrobené z ocele. Povrch je bielej farby a hodí sa do každej kúpeľne.  

  • 0%
  stojan_na_toaletny_papier
  Skladom
  19,90 €

  Praktický stojan na toaletný papier s možnošťou uloženia ďalších roliek toaletného papiera. Stojan je vyrobený z lakovanej ocele s matným čiernym povrchom a hodí sa do každej kúpeľne a wc. 

  Stojan na WC kefu Sapfo AWD
  Skladom
  38,50 €

  Stojan Sapfo na WC kefu a toaletný papier z chromovaného materiálu v modernom dizajne. V našej ponuke nájdete najväčší výber kvalitného a moderného WC príslušenstva. 

  • Zľava -20%
  • 0%
  Polička rohová drôtená AWD
  Vypredaný

  Rohová drôtená polička má priečne pruhy a ramená dlhé 8 cm. Drôtená polička s umiestnením do každého rohu kúpeľne alebo kuchyne.

  • 0%
  Polica do kúpeľne Tiber AWD
  Vypredaný

  Kúpeľňový regál Tiber sa výborne hodí do modernej kúpeľne. Pochrómovaný drôt zabezpečí dlhú trvácnosť tohto kúpeľňového nábytku.

  • 0%
  Samolepiaca kúpeľňová polica čierna Tes AWD
  Vypredaný

  Dizajnová polička v čiernej farbe je vďaka svojmu prevedeniu univerzálna a hodí sa do každej kúpeľne. Vyrobená je z hliníka a inštaluje sa len lepením.

  • 0%
  Policka rohova chromovana AWD
  Vypredaný

  Rohová drôtená chromovaná polička s umiestnením do každého rohu kúpeľne alebo kuchyne.

  • 0%
  polica_do_kupelne_cierna
  Vypredaný

  Čierna závesná polica do kúpeľne s dvomi poschodiami a možnosťou zavesenia uterákov. Je štýlovým kúskom a vhodná aj do menších priestorov.

  • 0%
  Kôš na špinavé prádlo sivý AWD
  Vypredaný

  Sivý kôš na špinavé prádlo pre modernú kúpeľňu. Jednoduché zatvorenie príklopom. Príjemný vŕbový vzor a šnúrka dodáva košu nevšedný vzhľad.

  • 0%
  Čierna polica 53 cm x 53 cm...
  Vypredaný

  Poschodový regál z lakovanej ocele s troma policami a s podstavou v tvare kruhu. Dizajnový kúsok, ktorý očarí v každej miestnosti.

  • 0%
  Polička drôtená čierna Luna AWD
  Vypredaný

  Dizajnová polica Luna, ktorá dodá šmrnc každej modernej kúpeľni. Jednoduchá montáž bez vrtánia, ktorú zvládnu aj šikovné žienky.

  • 0%
  Rohová polica do kúpeľne Pek AWD
  Vypredaný

  Regál do kúpeľne s troma policami a s podstavou v tvare trojuholníka je výborným doplnkom. Rohová polica je vyrobená z pochromovaného drôtu.

  • 0%
  Stojanovy vesiak na uteraky cierno-hnedy AWD
  Vypredaný

  Moderný samostatne stojaci vešiak do kúpeľne je navrhnutý v jednoduchom geometrickom tvare. Vyrobený je z lakovanej ocele s čiernym matným povrchom. Na vrchnú časť ramien bolo použité bambusové drevo. Stabilita stojanu je zabezpečená plastovými nožičkami. Stojan na uteráky si vyžaduje svojpomocnú montáž.