ľavý banner

Nástenné hodiny

Nástenné hodiny sú neodmysliteľnou súčasťou každej domácnosti. Klasické hodiny získali v dnešnej modernej dobe najmä dekoračnú funkciu, preto je pri ich výbere dôležitý hlavne dizajn. Na výber máte z mnohých tvarov a štýlov. Hodiny je možné umiestniť na stenu pomocou háčika alebo hmoždinky. Špecifickým typom sú nalepovacie hodiny, ktoré si nalepíte do interiéru podľa svojich predstáv. Najobľúbenejším materiálom, z ktorého sa vyrábajú hodiny, je plast. Hodiny sú potom veľmi ľahké a ľahko sa čistia. Často používanými materiálmi sú tiež kov, sklo, porcelán alebo drevo.

Filtrovať podľa

Cena
Farba
Filter
  Nástenné hodiny Vintage 50 cm
  Skladom
  44,90 €
  Nástenné hodiny Vintage určite oživia váš interiér. Obzvlášť krásne budú vyzerať v klasických interiéroch. Vďaka svojej veľkosti sú ľahko čitateľné. Majú tichý a spoľahlivý mechanizmus.
  Nástenné hodiny Design 40 cm
  Skladom
  23,90 €
  Originálne nástenné hodiny v modernom štýle určite oživia váš interiér. Táto originálna dekorácia poteší členov vašej domácnosti a hostí. Hodiny pozostávajú z kovového krúžku čiernej farby a vodorovnej dosky s ciferníkom.
  Nalepovacie hodiny Sticker Blink
  Skladom
  19,50 €

  Mimoriadne zaujímavé a originálne hodiny Sticker Blink budú skvelou ozdobou každého interiéru, najmä v glamour alebo modernom štýle. Hodiny možno umiestniť podľa svojich predstáv a vytvoriť tak nevšedný a štýlový interiér. 

  Nástenné hodiny Lustro 50 cm
  Skladom
  49,90 €

  Originálne nástenné hodiny v štýle glamour s akrylovými kryštálmi určite oživia každý priestor. Sú ideálne pre akýkoľvek štýl interiéru. Na stenu sa inštalujú zavesením na háčik alebo skrutku.

  Nalepovacie hodiny Sticker Romer
  Skladom
  19,50 €

  Veľké nalepovacie nástenné hodiny s rímskymi číslicami sú ideálne do moderných interiérov. Vhodné sú nielen do domácností, ale aj do kancelárií, reštaurácii a barov, ordinácií a pod. Odporúčaný priemer hodín je 60 cm.

  • Zľava -4%
  Nástenné hodiny Greenery 25 cm
  Skladom
  9,90 €
  13,90 €

  Nástenné hodiny Greenery s módnou potlačou exotických listov určite oživia každý priestor. Obzvlášť krásne budú vyzerať v škandinávskych alebo moderne zariadených interiéroch. Hodiny majú priemer 25 cm a tichý mechanizmus. 

  Nástenné hodiny Solar čierne 40 cm
  Skladom
  39,90 €

  Nástenné hodiny Solar s veľkými rímskymi číslicami v čiernej farbe sú ideálne pre interiér vo vintage štýle. Sú vyrobené z kovu a poháňané batériou. Hodiny je možné jednoducho zavesiť na stenu.

  nastenne_hodiny
  Skladom
  35,90 €

  Nástenné hodiny Aztec s veľkými rímskymi číslicami v hnedej kovovej farbe sú ideálne pre interiér v industriálnom a vintage štýle. Sú vyrobené z kovu a poháňané batériou. Hodiny je možné jednoducho zavesiť na stenu.

  nastenne_hodiny_easy
  Skladom
  11,90 €

  Jednoduché biele hodiny Easy v minimalistickom štýle budú zaujímavou ozdobou vo vašom bývaní. Hodiny majú priemer 25,5 cm a tichý mechanizmus. 

  nastenne_hodiny
  Skladom
  9,90 €

  Nástenné hodiny Palmico s modernou potlačou exotických listov určite oživia každý priestor. Obzvlášť krásne budú vyzerať v škandinávskych alebo moderne zariadených interiéroch. Hodiny majú priemer 26,4 cm a tichý mechanizmus. 

  • 0%
  Nástenné hodiny Klassika 26 cm
  Vypredaný

  Nástenné hodiny v zlatej farbe ozvláštnia akúkoľvek miestnosť. Vďaka tichému mechanizmus vás nebude rušiť tikanie. Majú moderný dizajn a ľahko sa inštalujú na stenu.

  • 0%
  Nástenné hodiny SOLAR...
  Vypredaný

  Nástenné hodiny Solar s veľkými rímskymi číslicami v čiernej farbe sú ideálne pre interiér vo vintage štýle. Sú vyrobené z kovu a poháňané batériou. Hodiny je možné jednoducho zavesiť na stenu.

  • 0%
  Nástenné hodiny Elegant 35 cm
  Vypredaný

  Biele vintage hodiny Elegant majú tichý chod, bez otravného tikania. Vďaka svojej veľkosti sú ľahko čitateľné. Na stenu sa umiestňujú pomocou háčika alebo skrutky.