Získaj
zľavu na nákup

Staň sa fanúšikom našej
stránky na Facebooku
a získaj 5 % zľavu!

Blog

 • Posteľné obliečky do spálne vidieckeho štýlu

  Posteľné obliečky do spálne vidieckeho štýlu

  Trávite leto alebo víkendy na chate? Máte cit pre vyhľadávanie a kombinovanie bytových doplnkov? Pomôžte nám zariadiť spálňu v novej drevenici! Masívna posteľ čaká na vankúš a perinu. Aké obliečky z našej ponuky sa hodia do drevenice? Čo chýba na nočnom stolíku, na stenách, aby sa stal domček útulným miestom?

  Zobraziť
 • Ako sa nenechať oklamať krásnymi obrázkami a nízkou cenou?

  Ako sa nenechať oklamať krásnymi obrázkami a nízkou cenou?

  Všade na nás striehnu lacné ponuky s krásnymi obrázkami posteľných obliečok. Zaručí nám to však kvalitu a zdravotnú nezávadnosť? Načo si dávať pozor? Ako sa nenechať oklamať a nezničiť si svoje zdravie?

  Zobraziť
 • POSTEĽNÝ PREHOZ NIE JE LEN DEKORÁCIA

  POSTEĽNÝ PREHOZ NIE JE LEN DEKORÁCIA

  Praktickým pomocníkom počas celého dňa je čoraz viac obľúbený posteľný prehoz. V súčasnosti trendy bytového textilu ponúkajú rôzne druhy materiálov, veľkostí prehozov na posteľ a bežne zaužívané deky nahrádzajú čoraz viac štýlové, moderné a farebne rôznorodé posteľné prehozy.

  Zobraziť
 • Prečo sú krepové obliečky praktickým pomocníkom každej domácnosti?

  Prečo sú krepové obliečky praktickým pomocníkom každej domácnosti?

  Krepové obliečky na posteľ sú vyrábané z čistej 100% bavlny, ktorá prechádza krepovou úpravou. Všetci priaznivci krepového prádla ocenia najmä jednoduchú starostlivosť, keďže ich nie je potrebné žehliť. Ďalšou výhodou je priedušnosť. Sú príjemné aj na dotyk, trvácne, stálofarebné a možno by ste neverili, ale ich úmyselný nariasený povrch predlžuje aj ich životnosť.

  Zobraziť
 • Ako si vybrať tehotenský vankúš

  Ako si vybrať tehotenský vankúš

  Ak už dokážete rozlíšiť jednotlivé druhy tehotenských vankúšov a poznáte ich špecifiká, silné a slabé stránky, pri výbere tehotenského vankúša máte vyhratú iba polovicu boja. V tomto článku sa dozviete, na čo si dať pri kúpe tehotenského vankúša najväčší pozor. Popíšeme si aj vlastnosti, ktoré by mal spĺňať ideálny tehotenský vankúš.

  Zobraziť
 • Vyberáte vankúš pre tehotné? S týmto poradcom bude vaše rozhodovanie oveľa jednoduchšie

  Vyberáte vankúš pre tehotné? S týmto poradcom bude vaše rozhodovanie oveľa jednoduchšie

  K tehotenstvu neodmysliteľne patrí neustále rozširujúce sa bruško. Jeho čoraz väčšia veľkosť prináša ženám okrem radosti zo zdravého vývinu dieťaťa aj celý rad nových problémov. Jedným z nich je absencia pohodlného spánku. Tehotenský vankúš je výborná pomôcka, ktorá v čase pred pôrodom poskytne budúcim mamičkám komfortný spánok a po pôrode zabezpečí pohodlie aj ich malému dieťaťu.

  Zobraziť
Predchádzajúce články »