Získaj
zľavu na nákup

Staň sa fanúšikom našej
stránky na Facebooku
a získaj 5 % zľavu!

Blog

 • POSTEĽNÝ PREHOZ NIE JE LEN DEKORÁCIA

  POSTEĽNÝ PREHOZ NIE JE LEN DEKORÁCIA

  Praktickým pomocníkom počas celého dňa je čoraz viac obľúbený posteľný prehoz. V súčasnosti trendy bytového textilu ponúkajú rôzne druhy materiálov, veľkostí prehozov na posteľ a bežne zaužívané deky nahrádzajú čoraz viac štýlové, moderné a farebne rôznorodé posteľné prehozy.

  Zobraziť
 • Prečo sú krepové obliečky praktickým pomocníkom každej domácnosti?

  Prečo sú krepové obliečky praktickým pomocníkom každej domácnosti?

  Krepové obliečky na posteľ sú vyrábané z čistej 100% bavlny, ktorá prechádza krepovou úpravou. Všetci priaznivci krepového prádla ocenia najmä jednoduchú starostlivosť, keďže ich nie je potrebné žehliť. Ďalšou výhodou je priedušnosť. Sú príjemné aj na dotyk, trvácne, stálofarebné a možno by ste neverili, ale ich úmyselný nariasený povrch predlžuje aj ich životnosť.

  Zobraziť
 • Ako si vybrať tehotenský vankúš

  Ako si vybrať tehotenský vankúš

  Ak už dokážete rozlíšiť jednotlivé druhy tehotenských vankúšov a poznáte ich špecifiká, silné a slabé stránky, pri výbere tehotenského vankúša máte vyhratú iba polovicu boja. V tomto článku sa dozviete, na čo si dať pri kúpe tehotenského vankúša najväčší pozor. Popíšeme si aj vlastnosti, ktoré by mal spĺňať ideálny tehotenský vankúš.

  Zobraziť
 • Vyberáte vankúš pre tehotné? S týmto poradcom bude vaše rozhodovanie oveľa jednoduchšie

  Vyberáte vankúš pre tehotné? S týmto poradcom bude vaše rozhodovanie oveľa jednoduchšie

  K tehotenstvu neodmysliteľne patrí neustále rozširujúce sa bruško. Jeho čoraz väčšia veľkosť prináša ženám okrem radosti zo zdravého vývinu dieťaťa aj celý rad nových problémov. Jedným z nich je absencia pohodlného spánku. Tehotenský vankúš je výborná pomôcka, ktorá v čase pred pôrodom poskytne budúcim mamičkám komfortný spánok a po pôrode zabezpečí pohodlie aj ich malému dieťaťu.

  Zobraziť
 • Top 3 tehotenské vankúše

  Top 3 tehotenské vankúše

  Každý rodič malého bábätka vám povie, že spánok je vzácny. Ale zatiaľ čo každý rodič je pripravený stratiť hodiny spánku po narodení dieťaťa, neočakáva toľko bezsenných nocí aj vopred. Našťastie je tu pomoc v podobe tehotenského vankúša. Rôzne tvary sa môžu pochváliť rôznymi výhodami, ale všetky sú zamerané na zmiernenie tlaku na kľúčové oblasti - ako sú chrbát, kolená, boky a krk, čím podporujú pokojnejší a komfortnejší spánok.

  Zobraziť
 • 28 unikátnych účinkov levandule a tajný tip navyše

  28 unikátnych účinkov levandule a tajný tip navyše

  Levanduľu poznali už starovekí Gréci a s obľubou ju pridávali do kúpeľa. Blahodarné a preukázateľné účinky levandule ich však čoraz viac prekvapovali, a tak sa jej použitie rozšírilo z kúpeľní do celej domácnosti, medicíny aj kozmetiky. Má naozaj mnohoraké využitie a prináša očakávaný efekt.

  Zobraziť
Predchádzajúce články »