Získaj
zľavu na nákup

Staň sa fanúšikom našej
stránky na Facebooku
a získaj 5 % zľavu!

Blog

 • Top 3 tehotenské vankúše

  Top 3 tehotenské vankúše

  Každý rodič malého bábätka vám povie, že spánok je vzácny. Ale zatiaľ čo každý rodič je pripravený stratiť hodiny spánku po narodení dieťaťa, neočakáva toľko bezsenných nocí aj vopred. Našťastie je tu pomoc v podobe tehotenského vankúša. Rôzne tvary sa môžu pochváliť rôznymi výhodami, ale všetky sú zamerané na zmiernenie tlaku na kľúčové oblasti - ako sú chrbát, kolená, boky a krk, čím podporujú pokojnejší a komfortnejší spánok.

  Zobraziť
 • 28 unikátnych účinkov levandule a tajný tip navyše

  28 unikátnych účinkov levandule a tajný tip navyše

  Levanduľu poznali už starovekí Gréci a s obľubou ju pridávali do kúpeľa. Blahodarné a preukázateľné účinky levandule ich však čoraz viac prekvapovali, a tak sa jej použitie rozšírilo z kúpeľní do celej domácnosti, medicíny aj kozmetiky. Má naozaj mnohoraké využitie a prináša očakávaný efekt.

  Zobraziť
 • Neobyčajný pomocník, ktorý vyčistí vzduch a prevonia miestnosť

  Neobyčajný pomocník, ktorý vyčistí vzduch a prevonia miestnosť

  Domov má byť pre každého z nás miestom, kde sa vždy radi vraciame. Má v nás vyvolať pocit pokoja a harmónie. Navyše ak domov krásne vonia, teší nielen jeho obyvateľov, aj ľudí, ktorí doň viac či menej krát prichádzajú.

  Zobraziť
 • 6 dôvodov prečo nepremokavé plachty skvalitnia spánok
  • 14.06.2017
  • Matrace
  • Mária Šandalová

  6 dôvodov prečo nepremokavé plachty skvalitnia spánok

  Spánkom človek strávi približne tretinu svojho života. Nedostatok a nekvalitný spánok v našom tele spôsobujú mnohé poruchy, ktoré môžu viesť až k rôznym ochoreniam a predstavujú pre nás hrozbu. Musíme sa preto snažiť o vytvorenie čo najväčšieho pohodlia a komfortu počas spánku.

  Zobraziť
 • Dekoračné vankúše vám nesmú chýbať

  Dekoračné vankúše vám nesmú chýbať

  Dekoračné vankúše dokážu v miestnosti spraviť zázraky. Oživia priestor, skrášlia ho, a dodajú mu šmrnc. Stanú sa však zároveň aj vaším obľúbeným prvkom, pretože okrem okrasnej funkcie plnia aj funkciu praktickú.

  Zobraziť
 • Ako sa starať o posteľné plachty, aby sme predĺžili ich životnosť?

  Ako sa starať o posteľné plachty, aby sme predĺžili ich životnosť?

  Posteľné plachty zohrávajú dôležitú úlohu pri kvalite vášho spánku. Pozrite sa ako sa starať o plachty na posteľ, aby ostali ako nové čo najdlhšie, a aby ste predĺžili ich životnosť.

  Zobraziť
Predchádzajúce články »