Blog

 • Oplatí sa kupovať tehotenský vankúš? Čo s ním po pôrode?

  Oplatí sa kupovať tehotenský vankúš? Čo s ním po pôrode?

  Aj vy zvažujete kúpu tehotenského vankúša? Víri vám však v hlave otázka: "tehotenský vankúš áno alebo nie?", "čo s ním spravím potom?". Pozrite sa prečo by ste si ho mali zadovážiť, a aký multifunkčný pomocník tehotenský vankúš je.

  Zobraziť
 • Ako si vybrať plachtu na posteľ? Ktorá plachta je tá pravá?

  Ako si vybrať plachtu na posteľ? Ktorá plachta je tá pravá?

  Ako sa zorientovať v dnešnej širokej ponuke plachiet? Záleží vám na dobrom výbere vašej posteľnej plachty, ale neviete si vybrať tú správnu? V nasledujúcich riadkoch sa vás pokúsime nasmerovať tým správnym smerom. Posteľná plachta má totiž veľmi dôležitú funkciu.

  Zobraziť
 • Urobte zo svojej kúpeľne wellness

  Urobte zo svojej kúpeľne wellness

  Kúpeľňa neslúži len na rutinnú hygienu, ale je pre nás často aspoň na chvíľku aj únikom pred zvyškom sveta. Môžeme tu svojmu telu dopriať dokonalý relax a očistu. Hovorí sa, že svet sa skladá z maličkostí, a možno si to ani neuvedomujeme, ale v kúpeľni to platí rovnako. Poďme si teda predstaviť maličkosti, ktoré menia našu kúpeľňu na wellness ako v kúpeľoch.

  Zobraziť
 • 5 vecí, ktoré premenia vašu spálňu na šťastné miesto

  5 vecí, ktoré premenia vašu spálňu na šťastné miesto

  Vytváranie šťastného a útulného domova na obľúbené miestečko nemusí byť veľká veda. Stačí niekoľko nápaditých a kľúčových kúskov, a priestor spálne sa zmení na vaše šťastné miestečko. Viete čo naozaj zafunguje?

  Zobraziť
 • Nemôžete v lete spať? Tu sú top 4 produkty, ktoré vám pomôžu

  Nemôžete v lete spať? Tu sú top 4 produkty, ktoré vám pomôžu

  Súboj s teplom počas horúcich letných noci je jednoduchší ako si myslíte. Nemusíte skočiť do bazéna, ani kupovať a inštalovať hneď klimatizáciu. Tu sú 4 produkty, ktoré vás ochladia, a pomôžu dosiahnuť pohodlný a komfortný spánok aj počas vysokých vonkajších teplôt.

  Zobraziť
 • Posteľné obliečky do spálne vidieckeho štýlu

  Posteľné obliečky do spálne vidieckeho štýlu

  Trávite leto alebo víkendy na chate? Máte cit pre vyhľadávanie a kombinovanie bytových doplnkov? Pomôžte nám zariadiť spálňu v novej drevenici! Masívna posteľ čaká na vankúš a perinu. Aké obliečky z našej ponuky sa hodia do drevenice? Čo chýba na nočnom stolíku, na stenách, aby sa stal domček útulným miestom?

  Zobraziť
Predchádzajúce články »