ľavý banner

Dávkovače mydla

Dávkovače mydla sú nevyhnutnou súčasťou každej kúpelne. Dizajnové kúsky sú nielen praktické ale priestor kúpelne aj pekne zútulnia. Od plastových dávkovačov až po keramické či chrómované. Vyberte si z našej ponuky ten pravý pre svoju kúpeľňu.

Filtrovať podľa

Cena
Materiál
Farba
Balenie obsahuje
Filter
  • Zľava -20%
  Súprava doplnkov do kúpeľne...
  Skladom
  35,90 €
  45 €

  Kúpeľňové doplnky Levi sa vďaka čiernej farbe hodia do každej moderne zariadenej kúpeľne. Sada obsahuje odpadkový kôš, pohár, stojan na zubné kefky, mydelničku, dávkovač tekutého mydla a WC kefu so stojanom.

  • Zľava -20%
  Súprava doplnkov do kúpeľne...
  Skladom
  35,90 €
  45 €

  Biela 6-dielna kúpeľňová súprava je vyrobená z kvalitného materiálu. Obsahuje odpadkový kôš, pohár, stojan na zubné kefky, mydelničku, dávkovač tekutého mydla a WC kefu so stojanom.

  Dávkovač tekutého mydla Origami
  Skladom
  5,95 €

  Dávkovač tekutého mydla Origami je vyrobený z keramiky v krémovom prevedení s nepravidelnými tvarmi. Je to vhodný doplnok do modernej kúpeľne. 

  pohar_na_zubne_kefky
  Skladom
  6,40 €

  Pohár v bielej farbe so zlatými detailami krásne oživí vašu kúpeľnu. Kvalitné vyhotovenie zaručí dlhú životnosť.

  • 0%
  davkovac_tekuteho_mydla_hades
  Vypredaný

  Dávkovač tekutého mydla z kolekcie Hades bude praktickou pomôckou vo vašej kúpeľni. Vyrobený je z matnej antracitovej kameniny, ktorá dodá vašej kúpeľni moderný a štýlový vzhľad. Objem dávkovača je 350 ml. 

  • 0%
  mydelnicka_do_koupelne
  Vypredaný

  Mydelnička KSANTI v čiernej farbe s elegantným dizajnom je ideálnym doplnkom do každej kúpeľne. Vyrobený je z odolného ABS materiálu, ktorý má dlhú životnosť. 

  • 0%
  davkovac_tekuteho_mydla_maur
  Vypredaný

  Dávkovač tekutého mydla v tyrkysovej farbe s elegantným vzorom krásne oživí vašu kúpeľňu. Dávkovač je vyrobený z keramiky, jednoducho sa s ním manipuluje a ľahko sa čistí. 

  • 0%
  Mydelnička Solei AWD
  Vypredaný

  Praktická mydelnička Solei perfektne zapadne do svetlejších aj tmavších interiérov kúpeľní a poslúži vám ako držiak na tuhé mydlo.

  • 0%
  Dávkovač tekutého mydla Galado
  Vypredaný

  Dávkovač tekutého mydla Galado v krémovej farbe príjemne oživí vašu kúpeľňu. Zaujme vás originálnym vzorom kameniny a umiestneným v kovovom stojane.

  • 0%
  Dávkovač tekutého mydla LUNA AWD
  Vypredaný

  Sivý dávkovač na tekuté mydlo s jednoduchým dizajnom. Vyrobený je z plastu s objemom 300 ml.

  • 0%
  davkovac_na_mydlo_do_kupelne
  Vypredaný

  Dávkovač tekutého mydla Diosa v béžovej farbe dodá vašej kúpeľni luxusný vzhľad. Zaujme vás originálnym vzorom keramiky a zlatými prvkami.

  • 0%
  Dávkovač tekutého mydla čierny Gom
  Vypredaný

  Dávkovač na tekuté mydlo v čiernej farbe s jednoduchým dizajnom perfektne doplní kolekciu kúpeľňových doplnkov Gom. Vyrobený je z ABS materiálu, ktorý je protišmykový a príjemný na dotyk.

  • 0%
  davkovac_na_mydlo_bezovy
  Vypredaný

  Dávkovač tekutého mydla Libre sa hodí do svetlého aj tmavého interiéru kúpeľne vďaka svojej neutrálnej béžovej farbe. Vyrobený je z odolného materiálu keramika. Slúži na dávkovanie tekutého mydla. 

  • 0%
  davkovac_tekuteho_mydla
  Vypredaný

  Dávkovač tekutého mydla v sivej farbe s elegantným dizajnom je ideálnym doplnkom do každej kúpeľne. Vyrobený je z ABS materiálu, ktorý je protišmykový v kombinácii s bambusom. 

  • 0%
  davkovac_tekuteho_mydla
  Vypredaný

  Dávkovač tekutého mydla v kapučínovej farbe s elegantným dizajnom je ideálnym doplnkom do každej kúpeľne. Vyrobený je z ABS materiálu, ktorý je protišmykový. 

  • 0%
  Dávkovač tekutého mydla sivý Maur
  Vypredaný

  Keramický dávkovač tekutého mydla v sivej farbe z kolekcie Maur je ideálnym doplnkom do každej kúpeľne. Jednoducho sa ním manipuluje a ľahko sa čistí.

  • 0%
  davkovac_tekuteho_mydla
  Vypredaný

  Dávkovač na tekuté mydlo v ružovej farbe s jednoduchým dizajnom doplní kolekciu kúpeľňových doplnkov. Vyrobený je z odolného ABS materiálu. 

  • 0%
  davkovac_mydla_do_kupelne
  Vypredaný

  Keramický dávkovač tekutého mydla v bielo-sivej farbe z kolekcie Jang je ideálnym doplnkom do každej kúpeľne. Jednoducho sa ním manipuluje a ľahko sa čistí.

  • 0%
  davkovac_na_mydlo_do_kupelne
  Vypredaný

  Dávkovač tekutého mydla Vento zaujme už na prvý pohľad. Vyrobený je z keramiky, ktorá je mimoriadne odolná a skvelo sa hodí do kúpeľne. Slúži na dávkovanie tekutého mydla. 

  • 0%
  Dávkovač tekutého mydla čierny Ksanti
  Vypredaný

  Dávkovač tekutého mydla v čiernej farbe s elegantným dizajnom je ideálnym doplnkom do každej kúpeľne. Vyrobený je z ABS materiálu, ktorý je protišmykový v kombinácii s bambusom.