EMI: Slovenský bytový textil

Manželské postele

Manželské postele nie sú typom nábytku, ktorý kupujeme raz ročne, práve naopak. Pri ich kúpe preto treba myslieť do budúcna a vybrať si manželskú posteľ, ktorá bude nielenže dobre vyzerať a dopasujete ju k nábytku, ale musí byť tiež kvalitná. Ponúkame manželské postele rôzneho typu, tvaru a materiálu, či už sú to klasické manželské postele z masívu, borovicové alebo bukové, dokonale ich zladíte so zvyšným nábytkom v spálni vďaka širokej palete farieb a odtieňov. Okrem klasických postelí z masívu, naša ponuka obsahuje aj čalúnené postele, ktoré sú kombináciou masívu a čalúnenia. Stačí si vybrať. Pomôže vám pri tom článok: Kupujeme novú posteľ alebo ako vybrať tú správnu?

 • Doprava zadarmo
  Skladom

  Borovicová manželská posteľ je vyššia verzia drevenej postele Arhus s trojdielnym čelom. Matrac je umiestnený vo výške takmer 50 cm, čo uľahčuje vstávanie z postele, a tak prispieva vo významnej miere ku komfortu a pohodliu nielen pre starších ľudí. Posteľ sa vyrába na objednávku a bude dodaná do 2-4 týždňov.

  409 €
 • Doprava zadarmo
  Skladom
  100%

  Buková manželská posteľ je vyššia verzia drevenej postele Arhus s trojdielnym čelom. Matrac je umiestnený vo výške takmer 50 cm, čo uľahčuje vstávanie z postele, a tak prispieva vo významnej miere ku komfortu a pohodliu nielen pre starších ľudí. Posteľ sa vyrába na objednávku a bude dodaná do 2-4 týždňov.

  449 €
 • Doprava zadarmo
  Skladom

  Posteľ Sandemo je klasická buková posteľ s dvojdielnym čelom. Vyrobená je zo 100% bukového dreva s dvoma vrstvami laku pre vyššiu odolnosť proti škrabancom. Materiál použitý na výrobu spĺňa všetky požadované normy a je zdravotne nezávadný. Posteľ sa vyrába na objednávku a bude dodaná do 2-4 týždňov.

  379 €
 • Doprava zadarmo
  Skladom

  Manželská posteľ je o 20 cm vyššia verzia postele z borovice Bergman s klasickým jednodielnym čelom a minimalistickými nohami. Vyššie než štandardné uloženie matraca uľahčuje vstávanie z postele, a tak poskytuje vyšší komfort a pohodlie nielen pre starších ľudí. Posteľ sa vyrába na objednávku a bude dodaná do 4-6 týždňov.

  359 €
 • Doprava zadarmo
  Skladom

  Drevená posteľ vyrobená z masívneho borovicového dreva. Kvalitná posteľ s úložným priestorom ideálna do klasickej aj modernej spálne. Posteľ sa vyrába na objednávku a bude dodaná do 4-6 týždňov.

  669 €
 • Doprava zadarmo
  Skladom

  Vyššia verzia bukovej postele Sandemo s trojdielnym dreveným čelom. Dokonalý dizajn a spracovanie idú ruka v ruke s praktickosťou - posteľ je vybavená štyrmi priestrannými zásuvkami. Vyrobená zo 100% bukového dreva. Odolná proti škrabancom.

  729 €
 • Doprava zadarmo
  Skladom

  Drevená posteľ vo viacerých farebných prevedeniach s úložným priestorom. Súčasťou postele je drevený rošt. vyrobená je zo 100% borovicového dreva.

  1 286 €
 • Doprava zadarmo
  Skladom

  Moderná a kvalitná posteľ vyrobená zo 100% borovicového dreva, skonštruovaná z dosiek s minimálnym počtom uzlov. Obsahuje dve vrstvy laku pre vyššiu odolnosť.

  900 €
 • Doprava zadarmo
  Skladom

  Drevená posteľ Arhus je vyrobená zo 100% bukového dreva. Stred postele je spevnený takzvanou "piatou nohou" v tvare písmena T. Súčasťou postele je aj drevený pevný rošt. TENTO VÝROBOK NIE JE SKLADOM, JEHO DOSTUPNOSŤ JE 4-6 TÝŽDŇOV !!!

  666 €
 • Doprava zadarmo
  Skladom

  Drevená buková posteľ na ktorej si sladké sny vychutnajú malí či veľkí. Pevná konštrukcia s nosníkom sa postará o dlhú životnosť. Dvojitý tvrdený náter odolá škrabancom. TENTO VÝROBOK NIE JE SKLADOM, JEHO DOSTUPNOSŤ JE 4-6 TÝŽDŇOV !!!

  808 €
 • Doprava zadarmo
  Skladom

  Moderná drevená posteľ vyrobená zo 100% bukového dreva sa svojím jednoduchým prevedením ideálne hodí do každej klasickej aj modernej spálne. Určite oceníte aj praktický úložný priestor. TENTO VÝROBOK NIE JE SKLADOM, JEHO DOSTUPNOSŤ JE 4-6 TÝŽDŇOV !!!

  1 314 €
 • Doprava zadarmo
  Skladom

  Masívna posteľ vyrobená z kvalitného bukového dreva je vďaka svojmu jednoduchému dizajnu ideálna voľba do klasickej aj modernej spálne. Vybrať si môžete z viacerých rozmerov a farieb. TENTO VÝROBOK NIE JE SKLADOM, JEHO DOSTUPNOSŤ JE 4-6 TÝŽDŇOV !!!

  574 €
 • Doprava zadarmo
  Skladom

  Drevená posteľ Sandemo s pevnou konštrukciou. Vyrobená je zo 100% bukového dreva. Súčasťou postele je aj pevný drevený rošt. TENTO VÝROBOK NIE JE SKLADOM, JEHO DOSTUPNOSŤ JE 4-6 TÝŽDŇOV !!!

  880 €
 • Doprava zadarmo
  Skladom

  Čalúnená posteľ s moderným a trendy čelom vytvorí krásnu dominantu každej spálne. Vybrať si môžete z viacerých farebných prevedení postele aj poťahovej látky. TENTO VÝROBOK NIE JE SKLADOM, JEHO DOSTUPNOSŤ JE 4-6 TÝŽDŇOV !!!

  1 246 €
 • Doprava zadarmo
  Skladom

  Luxusná čalúnená posteľ Kalmar je ideálna voľba do každej modernej spálne. Vyrobená je z kvalitného borovicového dreva. Farbu postele a poťahovej látky si môžete vybrať z viacerých variantov. TENTO VÝROBOK NIE JE SKLADOM, JEHO DOSTUPNOSŤ JE 4-6 TÝŽDŇOV !!!

  1 110 €
 • Doprava zadarmo
  Skladom

  Posteľ Chello s krásnou kombináciou čiernej a bielej ekokože. Cena postele je aj s roštom.

  389 €
 • Doprava zadarmo
  Skladom

  Krásna čierna posteľ zaujme v prvom rade svojou jednoduchosťou. Čalunená posteľ je s úložným priestorom pod matracom.

  649 €
 • Doprava zadarmo
  Skladom

  Krasná čalunená posteľ kapučíno sa dá ľahko čistiť vďaka hladkému umývateľnému povrchu.

  649 €
 • Doprava zadarmo
  Skladom

  Čalunená posteľ Carlino je ideálna do modernej spálne. Elegantná jednoduchosť iba napomáha k jej kráse.

  649 €
 • Doprava zadarmo
  Skladom

  Hnedá detská posteľ sa výborne hodí do detskej izby. Posteľ je vyrobená z borovicového dreva.

  528 €
 • Doprava zadarmo
  Skladom

  Detská posteľ z masívu a krásnym dizajnom. Pevná konštrukcia a 5 ročná zaruka je unikátna na tomto produkte.

  224 € 280 €
  Znížená cena!
 • Doprava zadarmo
  100%

  Kvalitná posteľ z masívneho borovicového dreva. 

  Vypredaný
 • Doprava zadarmo

  Masívna borovicová posteľ ideálna do klasickej aj modernej spálne. K posteli je k dispozícii drevený rošt so štandardnou hustotou líšt.

  Vypredaný
 • Doprava zadarmo

  Posteľ je vyrobená z kvaliteho borovicového dreva. Na výber je až 6 otienov.

  Vypredaný