ľavý banner

Superstretch plachty

Superstretch plachty alebo super elastické plachty z česanej bavlny, sú jemnou a príjemnou alternatívou k pohodlnému spánku. Vyznačujú sa veľkou elasticitou a farebnou stálosťou aj po viacnásobnom praní. Okrem toho sa superstretch plachty na posteľ nekrčia, takže ich nie je potrebné žehliť. V našej ponuke ich nájdete vo viacerých farbách a veľkostiach. Stačí si vybrať.

Filtrovať podľa

Cena
Materiál plachty
Farba
Pranie
Gramáž
Zloženie
Šitie na mieru
Sušenie v sušičke
Rozmer plachty
Gumička
Filter
  Plachta_postelna_iniskova_superstretch
  Skladom
  16,50 €

  Posteľná plachta Superstretch v červenej farbe je vyrobená z kvalitnej česanej deluxe bavlny s elastanom, vďaka čomu je vysoko elastická, priedušná, príjemne hebká a vhodná aj pre ľudí s citlivou pokožkou. Ďalšou výhodou tejto plachty je, že je nekrčivá.

  Plachta_postelna_kiwi_superstretch
  Skladom
  16,50 €

  Posteľná plachta Superstretch v kiwi zelenej farbe je vyrobená z kvalitnej česanej deluxe bavlny s elastanom, vďaka čomu je vysoko elastická, priedušná, príjemne hebká a vhodná aj pre ľudí s citlivou pokožkou. Ďalšou výhodou tejto plachty je, že je nekrčivá.

  Plachta_postelna_biela_Superstretch_EMI
  Skladom
  16,50 €

  Posteľná plachta Superstretch v bielej farbe je vyrobená z kvalitnej česanej deluxe bavlny s elastanom, vďaka čomu je vysoko elastická, priedušná, príjemne hebká a vhodná aj pre ľudí s citlivou pokožkou. Ďalšou výhodou tejto plachty je, že je nekrčivá.

  Plachta_postelna_svetlomodra_superstretch
  Skladom
  16,50 €

  Posteľná plachta Superstretch v svetlo modrej farbe je vyrobená z kvalitnej česanej deluxe bavlny s elastanom, vďaka čomu je vysoko elastická, priedušná, príjemne hebká a vhodná aj pre ľudí s citlivou pokožkou. Ďalšou výhodou tejto plachty je, že je nekrčivá.

  Plachta_postelna_orieskova_superstretch_EMI
  Skladom
  16,50 €

  Posteľná plachta Superstretch v orieškovej farbe je vyrobená z kvalitnej česanej deluxe bavlny s elastanom, vďaka čomu je vysoko elastická, priedušná, príjemne hebká a vhodná aj pre ľudí s citlivou pokožkou. Ďalšou výhodou tejto plachty je, že je nekrčivá.

  Plachta_postelna_mandarinkova_superstretch
  Skladom
  16,50 €

  Posteľná plachta Superstretch v mandarínkovej farbe je vyrobená z kvalitnej česanej deluxe bavlny s elastanom, vďaka čomu je vysoko elastická, priedušná, príjemne hebká a vhodná aj pre ľudí s citlivou pokožkou. Ďalšou výhodou tejto plachty je, že je nekrčivá.

  Plachta_postelna_vanilkova_superstretch
  Skladom
  16,50 €

  Posteľná plachta Superstretch vanilková v žltej farbe je vyrobená z kvalitnej česanej deluxe bavlny s elastanom, vďaka čomu je vysoko elastická, priedušná, príjemne hebká a vhodná aj pre ľudí s citlivou pokožkou. Ďalšou výhodou tejto plachty je, že je nekrčivá.

  plachta_zelena_superstretch_emi
  Skladom
  16,50 €

  Posteľná plachta EMI Superstretch v zelenej farbe je vyrobená z kvalitnej česanej deluxe bavlny s elastanom, vďaka čomu je vysoko elastická, priedušná, príjemne hebká a vhodná aj pre ľudí s citlivou pokožkou. Ďalšou výhodou tejto plachty je, že je nekrčivá a extra hrubá.

  plachta_postelna_oranzova_superstretch_emi
  Skladom
  16,50 €

  Posteľná plachta Superstretch EMI v oranžovej farbe je vyrobená z kvalitnej česanej deluxe bavlny s elastanom, vďaka čomu je vysoko elastická, priedušná, príjemne hebká a vhodná aj pre ľudí s citlivou pokožkou. Ďalšou výhodou tejto plachty je, že je nekrčivá a je extra hrubá.

  Plachta posteľná svetložltá...
  Skladom
  16,50 €

  Posteľná plachta Superstretch EMI v svetložltej farbe je vyrobená z kvalitnej česanej deluxe bavlny s elastanom, vďaka čomu je vysoko elastická, priedušná, príjemne hebká a vhodná aj pre ľudí s citlivou pokožkou. Ďalšou výhodou tejto plachty je, že je nekrčivá a je extra hrubá.

  Plachta posteľná...
  Skladom
  16,50 €

  Posteľná plachta Superstretch EMI v svetloružovej farbe je vyrobená z kvalitnej česanej deluxe bavlny s elastanom, vďaka čomu je vysoko elastická, priedušná, príjemne hebká a vhodná aj pre ľudí s citlivou pokožkou. Ďalšou výhodou tejto plachty je, že je nekrčivá a extra hrubá.

  Plachta posteľná sivá...
  Skladom
  16,50 €

  Posteľná plachta Superstretch EMI v sivej farbe je vyrobená z kvalitnej česanej deluxe bavlny s elastanom, vďaka čomu je vysoko elastická, priedušná, príjemne hebká a vhodná aj pre ľudí s citlivou pokožkou. Ďalšou výhodou tejto plachty je, že je nekrčivá a extra hrubá.

  • 0%
  Plachta_postelna_prirodna_superstretch_EMI
  Vypredaný

  Posteľná plachta Superstretch v prírodnej farbe je vyrobená z kvalitnej česanej deluxe bavlny s elastanom, vďaka čomu je vysoko elastická, priedušná, príjemne hebká a vhodná aj pre ľudí s citlivou pokožkou. Ďalšou výhodou tejto plachty je, že je nekrčivá.

  • 0%
  Plachta_postelna_siva_superstretch
  Vypredaný

  Posteľná plachta Superstretch v čiernej farbe je vyrobená z kvalitnej česanej deluxe bavlny s elastanom, vďaka čomu je vysoko elastická, priedušná, príjemne hebká a vhodná aj pre ľudí s citlivou pokožkou. Ďalšou výhodou tejto plachty je, že je nekrčivá.