ľavý banner

Flanelové obliečky

Flanelové obliečky vyrobené zo 100% počesanej bavlny, sú príjemné a hrejivé, čo oceníte hlavne v zimných a chladnejších mesiacoch. Aj keď sa pri výrobe používa husto tkaná textília vyššej gramáže, ktorá je upravená počesaním, flanelové obliečky si zachovávajú všetky pozitívne vlastnosti bavlny. Sú pevné, trvácne a príjemné na dotyk. Vyberte si z našej širokej ponuky motívov, farieb a materiálov prvotriednej kvality. Ak chcete o nich vedieť viac, čítajte článok 5 dôvodov, prečo by u vás doma v zime nemali chýbať flanelové obliečky

Filtrovať podľa

Cena
Rozmer obliečok
Filter
  Skladom
  21,90 €

  Flanelové obliečky s jemným kvetovým vzorom Lori sú vyrobené zo 100% česanej bavlny. Vďaka svojím vlastnostiam ako jemnosť, hrejivosť, rýchle schnutie a mäkkosť sú ideálnou voľbou na chladné zimné noci.

  Skladom
  21,90 €
  Flanel a flanelové posteľné prádlo patrí k druhom obliečok, ktoré využijete hlavne v chladných mesiacoch roka. Sú teplé, mäkké a pohodlné. Rýchlo schnú takže ich jemnosť si môžete vychutnávať takmer nepretržite.
  Skladom
  21,90 €

  Posteľné obliečky vyrobené z flanelu sú jedinečné na dotyk, mimoriadne hrejivé a rýchlo schnú. 100% bavlna je priedušná a vy sa nespotíte. Dizajn vás okamžite zaujme. Sú ideálne počas chladných nocí.

  Skladom
  39 €

  Flanelové obliečky sú hrejivé, príjemné na dotyk, rýchlo schnú a nepúšťajú vlas. Mimoriadne obľúbené sú v chladných mesiacoch roka. Sú pevné a trvácne.

  Skladom
  39 €

  Elegantné flanelové obliečky vyrobené z jemného a hrejivého mikroplyšu. Krásne a decentne ozdobia každú spálňu a zohrejú vás počas chladných jesenných nocí.

  Skladom
  39 €

  Flanelové obliečky Toskánsko sú vyrobené zo 100% česanej bavlny. Vyznačujú sa najmä hrejivosťou. Sú mäkké a príjemné na dotyk. Rýchlo schnú takže ich jemnosť si môžete vychutnávať nepretržite.

  Skladom
  39 €

  Flanelové obliečky Pari sú vyrobené zo 100% mikroplyšu vďaka čomu sú jemné, mäkké, hrejivé a ideálna na chladné zimné noci. Prekvapia vás aj rýchlym schnutím vďaka čomu si ich skvelé vlastnosti môžete užívať takmer nepretržite.

  Skladom
  39 €

  Flanelové obliečky Strio vyrobené z mikroplyšu sú určené na chladnejšie obdobie roka. Sú jemné, mäkké, hrejivé, farebne stále a rýchlo schnú, vďaka čomu si ich skvelé vlastnosti môžete užívať takmer nepretržite.

  Skladom
  39 €

  Flanelové obliečky sú vyrobené z mikroplyšu. Sú charakteristické svojou mäkkosťou, trvácnosťou, jemnosťou aj farebnou stálosťou. Ihneď si ich zamilujete.

  Skladom
  39 €

  Mimoriadne jemné a hrejivé flanelové obliečky budú vašim najlepším spoločníkom počas chladného obdobia roka. Rýchlo schnú, sú priedušné a farebne stále.

  Skladom
  21,90 €

  Hrejivé a hebké, ideálne na zimu. Flanelové obliečky Sinel sú vyrábané z kvalitnej 100% česanej bavlny. Prinášajú výnimočný komfort a pohodlie. 

  Skladom
  21,90 €

  Teplé obliečky na zimu vyrobené zo 100% počasanej bavlny, vďaka ktorej sú trvácne, farebne stále, príjemné na dotyk, priedušné a hrejivé. Rýchlo schnú tak si ich skvelé vlastnosti môžete užívať takmer nepretržite.

  Skladom
  19,90 €

  Hrejivé flanelové obliečky sú vyrobené z jemnej 100% česanej bavlny, vďaka čomu sú príjemné na dotyk, mäkké, farebne stále a rýchlo schnú.

  Skladom
  36 €

  Hrejivé vianočné flanelové obliečky Domis sú vyrobené zo 100% česanej bavlny. Vďaka svojej jemnosti sú ideálnou voľbou na chladné zimné noci. Prekvapia vás aj rýchlym schnutím vďaka čomu si ich môžete užívať takmer nepretržite.

  Skladom
  36 €

  Flanel je charakteristický svojím jemným povrchom a hrejivým materiálom. Flanelové obliečky sú priedušné a rýchlo schnú. Ideálna voľba na chladné mesiace roka.

  Skladom
  21,90 €
  Flanelovú posteľnú bielizeň využijete hlavne v zime, pretože česaná bavlna, z ktorej sú obliečky vyrobené, je predovšetkým teplá, mäkká a pohodlná. Obliečky Lipsko sú ušité na Slovensku. Zapínanie obliečok je pomocou gombíkov.  
  Skladom
  21,90 €

  Flanelové obliečky vyrábané z kvalitnej 100% česanej bavlny. Flanel je nielen príjemný na dotyk, ale navyše zahreje. Kvalitné prepracovanie bavlny a vlastnosti prinášajú výnimočný komfort. 

  • 0%
  Vypredaný

  Flanelové obliečky sú vyrobené z kvalitnej 100 % česanej bavlny. Obľúbené sú vďaka svojej jemnosti a hrejivosti, čo oceníte najmä počas chladných nocí. Rýchle schnutie zabezpečuje možnosť takmer nepretržite si užívať ich hebkosť.

  Skladom
  39 €

  Flanelové obliečky z mikroplyšu majú výbornú hrejivú vlastnosť. Jemné a na dotyk príjemné spracovanie vás príjemne prekvapí. Rýchlo schnú, vďaka čomu si ich môžete užívať takmer nepretržite. 

  Skladom
  39 €

  Flanelové obliečky vyrobené zo 100% mikrovlákna potešia všetkých milovníkov jemnosti. Vďaka svojej hrejivosti vás počas chladných nocí zabalia do hebkosti. Rýchle schnutie zabezpečí, že si ich môžete vychutnávať takmer nepretržite.

  Skladom
  21,90 €

  Flanelové posteľné obliečky vzoru Domis sú vyrobené na Slovensku. Obliečky sú ušité z kvalitnej 100 % bavlny deluxe.

  Skladom
  39 €

  Zaspávajte v nočnej rozprávke. Mikroplyšové obliečky Grand sú jemné, príjemné na dotyk, hrejivé a trvácne. Budu vašim najlepším spoločníkom počas zimných večerov.

  Skladom
  39 €

  Flanelové obliečky vyrobené z mikrovlákna vás príjemne zahrejú počas chladných večerov a nocí. Skvelé vlastnosti ako pevnosť, trvácnosť a hebkosť si zamilujete. Navyše rýchlo schnú takže si ich môžete vychutnávať nepretržite.

  Skladom
  39 €

  Flanelové obliečky vďaka svojej jemnosti, mäkkosti a hrejivosti sú ideálnou voľbou na chladné zimné noci. Prekvapia vás aj rýchlym schnutím vďaka čomu si ich môžete užívať takmer nepretržite.