ľavý banner

Flanelové obliečky

Flanelové obliečky vyrobené zo 100% počesanej bavlny, sú príjemné a hrejivé, čo oceníte hlavne v zimných a chladnejších mesiacoch. Aj keď sa pri výrobe používa husto tkaná textília vyššej gramáže, ktorá je upravená počesaním, flanelové obliečky si zachovávajú všetky pozitívne vlastnosti bavlny. Sú pevné, trvácne a príjemné na dotyk. Vyberte si z našej širokej ponuky motívov, farieb a materiálov prvotriednej kvality. Ak chcete o nich vedieť viac, čítajte článok 5 dôvodov, prečo by u vás doma v zime nemali chýbať flanelové obliečky

Filtrovať podľa

Cena
Materiál obliečok
Farba
viac... menej
Zapínanie obliečok
Pranie
Gramáž
Zloženie
Šitie na mieru
Možnosť zmeny zapínania
Rozmer obliečok
Vzor
Sušenie v sušičke
Filter
  obliecky_z_mikroplysu_juliet
  Skladom
  39 €

  Flanelové obliečky Juliet sú vyrobené z mikroplyšu. Obľúbené sú vďaka svojej jemnosti a hrejivosti, čo oceníte najmä počas chladných nocí. Rýchle schnutie zabezpečuje možnosť takmer nepretržite si užívať ich hebkosť. Zapínanie obliečok je praktické pomocou zipsu.

  obliecky_z_mikroplysu_nelson
  Skladom
  39 €

  Flanelové posteľné obliečky Nelson sú vyrobené z mikroplyšu, ktorý vás počas chladných nocí zahreje. Rýchlo schnú, sú priedušné a farebne stále. Zapínanie obliečok je praktické pomocou zipsu.

  obliecky_z_mikroplysu_dezel
  Skladom
  39 €

  Flanelové obliečky Dezel sú vyrobené z mikroplyšu. Vyznačujú sa jemnosťou, trvácnosťou, hrejivosťou a stálosťou fariebZapínanie obliečok je praktické pomocou zipsu.

  obliecky_z_mikroplysu_benson
  Skladom
  39 €

  Flanelové obliečky Benson sú vyrobené z mikroplyšu. Sú charakteristické svojou hrejivosťou a mäkkosťou. Sú príjemné na dotyk, rýchlo schnú takže ich jemnosť si môžete vychutnávať nepretržite. Zapínanie obliečok je praktické pomocou zipsu.

  Obliecky_z_mikroplysu_Honey
  Skladom
  39 €

  Posteľné obliečky Honey s krásnym, jemným a moderným vzorom ozdobia každú spálňu. Vyrobené sú z mikroplyšu. Vyznačujú sa jemnosťou, trvácnosťou, hrejivosťou a stálosťou fariebZapínanie obliečok je praktické pomocou zipsu.

  obliecky_z_mikroplysu_taylor
  Skladom
  39 €
  Flanelovú posteľnú bielizeň využijete hlavne v zime, pretože mikroplyš, z ktorého sú obliečky vyrobené, je predovšetkým teplý, mäkký a pohodlný materiál. Zapínanie obliečok je praktické pomocou zipsu.   
  obliecky_z_mikroplysu_element
  Skladom
  39 €

  Posteľné obliečky Element sú ako stvorené na chladné noci. Vďaka materiálu mikroplyš o vás zahrejú a zabalia do jemnosti. Obľúbite si aj ich vlastnosti ako rýchle schnutie a farebnú stálosť. Zapínanie obliečok je praktické pomocou zipsu.

  obliecky_z_mikroplysu_aron
  Skladom
  39 €

  Flanelové obliečky sú vyrobené z mikroplyšu. Sú charakteristické svojou mäkkosťou, trvácnosťou, jemnosťou aj farebnou stálosťou. Ihneď si ich zamilujete. Zapínanie obliečok je praktické pomocou zipsu.

  obliecky_z_mikroplysu_carmen
  Skladom
  39 €

  Mimoriadne jemné a hrejivé flanelové obliečky budú vašim najlepším spoločníkom počas chladného obdobia roka. Rýchlo schnú, sú priedušné a farebne stále. Vyrobené sú z mikroplyšu. Zapínanie obliečok je praktické pomocou zipsu.

  obliecky_z_mikroplysu_weston
  Skladom
  39 €

  Jemné a hrejivé flanelové obliečky budú vašim najlepším spoločníkom počas chladného obdobia roka. Rýchlo schnú, sú priedušné a farebne stále. Vyrobené sú z mikroplyšu. Zapínanie obliečok je praktické pomocou zipsu.  

  Obliecky_z_mikroplysu_Daisy
  Skladom
  39 €

  Flanelové obliečky vďaka svojej jemnosti, mäkkosti a hrejivosti sú ideálnou voľbou na chladné zimné noci. Prekvapia vás aj rýchlym schnutím vďaka čomu si ich môžete užívať takmer nepretržite.

  Obliecky_z_mikroplysu_Dream_Catcher
  Skladom
  39 €

  Flanelové obliečky vyrobené zo 100% mikrovlákna potešia všetkých milovníkov jemnosti. Vďaka svojej hrejivosti vás počas chladných nocí zabalia do hebkosti. Rýchle schnutie zabezpečí, že si ich môžete vychutnávať takmer nepretržite.

  Obliecky_z_mikroplysu_Mona
  Skladom
  39 €

  Hrejivé obliečky Mona sú vyrobené z jemného mikroplyšu. Vyznačujú sa najmä hrejivosťou. Sú mäkké a príjemné na dotyk. Rýchlo schnú takže ich jemnosť si môžete vychutnávať nepretržite.

  • Zľava -21%
  Flanelové obliečky Alya...
  Skladom
  21,90 €
  28 €
  Flanel a flanelové posteľné prádlo patrí k druhom obliečok, ktoré využijete hlavne v chladných mesiacoch roka. Sú teplé, mäkké a pohodlné. Rýchlo schnú takže ich jemnosť si môžete vychutnávať takmer nepretržite.
  • Zľava -21%
  Flanelové obliečky Lori EMI
  Skladom
  21,90 €
  28 €

  Flanelové obliečky s jemným kvetovým vzorom Lori sú vyrobené zo 100% česanej bavlny. Vďaka svojím vlastnostiam ako jemnosť, hrejivosť, rýchle schnutie a mäkkosť sú ideálnou voľbou na chladné zimné noci.

  • Zľava -21%
  Flanelové obliečky Rainer EMI
  Skladom
  21,90 €
  28 €

  Posteľné obliečky vyrobené z jemného a hrejivého flanelu. Sú príjemné na dotyk a obľúbené počas zimných mesiacov roka. Rýchlo schnú, preto si ich vlastnosti môžete užívať takmer nepretržite.

  Obliecky_z_mikroplysu_Banu_hnede_EMI
  Skladom
  39 €

  Flanelové obliečky z mikroplyšu majú výbornú hrejivú vlastnosť. Jemné a na dotyk príjemné spracovanie vás príjemne prekvapí. Rýchlo schnú, vďaka čomu si ich môžete užívať takmer nepretržite. 

  Obliecky_z_mikroplysu_Banu_sive_EMI
  Skladom
  39 €

  Flanelové obliečky z mikroplyšu majú výbornú hrejivú vlastnosť. Jemné a na dotyk príjemné spracovanie vás príjemne prekvapí. Rýchlo schnú, vďaka čomu si ich môžete užívať takmer nepretržite. 

  Obliecky_z_mikroplysu_Rombo
  Skladom
  39 €

  Flanelové obliečky vyrobené z mikrovlákna vás príjemne zahrejú počas chladných večerov a nocí. Skvelé vlastnosti ako pevnosť, trvácnosť a hebkosť si zamilujete. Navyše rýchlo schnú takže si ich môžete vychutnávať nepretržite.

  Obliecky_z_mikroplysu_Strio_EMI
  Skladom
  39 €

  Flanelové obliečky Strio vyrobené z mikroplyšu sú určené na chladnejšie obdobie roka. Sú jemné, mäkké, hrejivé, farebne stále a rýchlo schnú, vďaka čomu si ich skvelé vlastnosti môžete užívať takmer nepretržite.

  • Zľava -22%
  Flanelove_vianocne_obliecky_Kazal_EMI
  Skladom
  28 €
  36 €

  Flanel je charakteristický svojím jemným povrchom a hrejivým materiálom. Flanelové obliečky sú priedušné a rýchlo schnú. Ideálna voľba na chladné mesiace roka.

  Flanelove_vianocne_obliecky_Domis_Vianoce_EMI
  Skladom
  36 €

  Hrejivé vianočné flanelové obliečky Domis sú vyrobené zo 100% česanej bavlny. Vďaka svojej jemnosti sú ideálnou voľbou na chladné zimné noci. Prekvapia vás aj rýchlym schnutím vďaka čomu si ich môžete užívať takmer nepretržite.

  • Zľava -21%
  Flanelové obliečky Summer EMI
  Skladom
  21,90 €
  28 €

  Posteľné obliečky vyrobené z flanelu sú jedinečné na dotyk, mimoriadne hrejivé a rýchlo schnú. 100% bavlna je priedušná a vy sa nespotíte. Dizajn vás okamžite zaujme. Sú ideálne počas chladných nocí.

  • Zľava -15%
  Flanelove_obliecky_Adele
  Skladom
  21,90 €
  26 €

  Flanelové obliečky Adele majú jemný povrch a sú príjemné na dotyk. Flanel je obľúbeným materiálom počas chladných mesiacov, pretože príjemne zahreje. Tieto obliečky sú priedušné a rýchlo schnú, takže si ich môžete vychutávať celú zimu.