ľavý banner

Príslušenstvo k šitiu

Príslušenstvo k šitiu pomáha opravovať poškodené oblečenie alebo premieňať vaše nápady na skutočné majstrovské kúsky či dekorácie najrôznejších typov. Šitie nie je obľúbená činnosť iba babičiek, ale všetkých vekových kategórií. Skôr, než sa rozhodnete poškodený odev vyhodiť, skúste využiť svoje šikovné ruky a dajte mu šancu ešte raz zapôsobiť. K tomu vám postačí príslušenstvo k šitiu, ktoré nájdete práve v tejto kategórii

Filtrovať podľa

Cena
Množstvo metráže
Farba
Filter
  biela polyestérová niť na ručné aj strojové šitie
  Skladom
  1,90 €

  Biela niť na šitie vyrobená zo 100% polyesteru. Návin nite je 5000 m. Niť je vhodná na strojové aj ručné šitie. Využijete ich pri výrobe odevov, textilných doplnkov, bytových doplnkov či pracovného oblečenia.

  gombík mangľovací plastový biely
  Skladom
  0,05 €

  Mangľovací gombík biely je vyrobený z odolného plastu, ktorý vydrží teplotu až 300°C. Priemer gombíka ja 1,5 cm a hrúbka 0,3 mm. Použijete ho pri výrobe textilných odevov, doplnkov prípadne ako náhradný po odtrhnutí na posteľných obliečkach.

  Páska lemovacia 3,5 cm...
  Skladom
  19 €

  Lemovacia páska so šírkou 3,5 cm. Jeden kotúč meria 80 metrov. Je biela zo 100% bavlny.

  Zips metráž 1m EMI
  Skladom
  1 €

  Metráž špirálového zipsu je vhodná na odevy, vankúše, paplóny, kabelky a pod. Zips je pevný, stálofarebný a jeho špirála je rovnomernej veľkosti. 

  Textilná guma prádlová biela šírka 1cm
  Skladom
  0,65 €

  Guma na šitie bielej farby je vyrobená z odolného a trvácneho materiálu v pomere 64% polyester a 36% elastodien. Je vhodná na všívanie do textilných doplnkov, odevov aj osobných ochranných pomôcok. Šírka prádlovej gumy je 1 cm.

  Textilná guma prádlová...
  Skladom
  0,40 €

  Plochá guma na šitie je pevná, trvácna a odolná. Využijete ju pri výrobe odevov, textilných a bytových doplnkov. Môže sa prať v práčke. Šírka gumy je 5 milimetrov.

  nit_na_sitie_modra
  Skladom
  1,95 €

  Tmavomodrá niť na šitie zo 100% polyesteru. 5000 metrov tejto nite s priemerom 50/2 vhodnej aj do strojov.  

  gulata_textilna_guma_cierna_3_mm
  Skladom
  0,35 €

  Guma na šitie čiernej farby je vyrobená z odolného a trvácneho materiálu v pomere 64% polyester a 36% elastodien. Je vhodná na všívanie do textilných doplnkov, odevov aj osobných ochranných pomôcok. Šírka guľatej gumy je 3 mm.  

  • Zľava -50%
  • 0%
  Niť na šitie cyklámenová 5000 m DMC
  Vypredaný

  Cyklámenová niť na šitie vyrobená z kvalitného 100% polyesteru. Návin nite je 5000 m a je vhodná na strojové aj ručné šitie. Využijete ju pri výrobe odevov, textilných a bytových doplnkov či pracovného oblečenia.

  • 0%
  Zips bežec s uškom EMI
  Vypredaný

  Kovový bežec je určený ku špirálovým zipsom so šírkou 4 mm aj na nekonečný špirálový zips. Je vyrobený z kvalitného kovu.