Získaj
zľavu na nákup

Staň sa fanúšikom našej
stránky na Facebooku
a získaj 5 % zľavu!

Himalájska soľ

Soľné jaskyne z himalájskej soli blahodárne pôsobia na ľudský organizmus. Vyskladajte si svoju vlastnú soľnú jaskynu alebo si sami ozdobte miestnosť so soľnými doplnkami. Kvalitné soľné produkty sú žažené v hlbinných baniach s najvyšším obsahom chloridu sodného, až 90%. Zvyšnú časť tvoria ostatné minerály a prvky, ako sú jód, bróm, draslík, horčík, vápnik, železo, selén a ďalšie.

 • Soľná tehla z himalájskej soli je pekný doplnok s terapeutickými účinkami. Postavte si soľnu stenu u vás doma, doprajte svojmu zdraviu.

  6,50 €
 • Himalájske soľné kamene môžete použiť ako doplnok do izby, alebo si v pohodlí domova vytvoriť vlastnú soľnú jaskyňu. Priaznivé účinky soli vám pomôžu pri ochoreniach ako astma, nádcha, zápaly dýchacích ciest aj depresii. So svojou soľnou jaskyňou podporíte celkovú imunitu organizmu. Dokonca ich dovezieme až k vám domov.

  930,00 €
 • Soľná lampa s dreveným podstavcom z kvalitnej himalájskej soli. Soľný kameň pôsobi ako ionizátor vzduchu a táto ionizácia sa pri rozsvietení lampy zosilňuje. Hmotnosť soľnej lampy je 1,5-2 kg. 

  Vypredaný
 • Soľný svietnik s otvorom na vloženie sviečky. Soľný kameň pôsobi ako ionizátor vzduchu a táto ionizácia sa pri zapálení sviečky v kameni zosilňuje.

  Vypredaný
 • Soľná lampa s dreveným podstavcom z kvalitnej himalájskej soli z Pakistanských baní. Soľný kameň pôsobi ako ionizátor vzduchu a táto ionizácia sa pri rozsvietení lampy zosilňuje. Hmotnosť lampy je 2-4 kg. 

  Vypredaný
 •  Srdiečko z Himalájskej soli použiteľné ako dekorácia alebo ako mydlo. Veľkosť srdiečka cca 7 cm. Ideálne ako darček.

  Vypredaný