ľavý banner

Krepové obliečky

Krepové obliečky sú vyrobené na Slovensku zo 100% bavlny, Domestic alebo Don, v krepovej úprave z kvalitnej tkaniny 135g/m2. Preto majú vlastnosti porovnateľné s bavlnenými obliečkami. Krep sa vyznačuje striedavo hladkou a zvrásnenou časťou v pravidelných pruhoch. Ich veľkou výhodou je jednoduchá údržba bez žehlenia. V našej ponuke nájdete krepové obliečky v mnohých vzoroch a farbách s praktickým zipsovým uzáverom alebo gombíkovým zapínaním.

Filtrovať podľa

Cena
Rozmer obliečok
Filter
  Obliecky_krepove_Paraiba_EMI
  Skladom
  19,90 €

  Posteľné obliečky Paraiba sú vyrobené z nakrepovanej bavlny, vďaka čomu ich nie je potrebné žehliť. Krepové obliečky sú ušité na Slovensku.

  Obliecky_krepove_Ruby_EMI
  Skladom
  30 €

  Obliečky krepové s moderným vzorom sú vyrobené z kvalitnej 100 % bavlny delux. Táto bavlna je priedušná, trvácna, farebne stála a jemná. Vďaka krepovej úprave nie je potrebné ich žehliť.

  Obliecky_krepove_Parle_EMI
  Skladom
  19,90 €

  Krepové obliečky na posteľ Parle sú vyrobené z čistej 100% bavlny delux, ktorá prechádza počas výroby krepovou úpravou. Nakrepovaná bavlna potom získava vlnitý povrch, vďaka čomu nie je potrebné obliečky žehliť.

  Obliecky_krepove_Linet_EMI
  Skladom
  30 €

  Krepové posteľné obliečky vďaka povrchovej úprave nie je potrebné žehliť. Ušetríte tak nielen svoj čas ale aj peniaze. Vyrobené sú z jemnej, trvácnej, priedušnej a farebne stálej bavlny delux.

  kepove_obliecky_lucas_emi
  Skladom
  21,90 €

  Jemné krepové obliečky sú utkané zo 100% bavlny s vysokou hustotou priadzí. Ich prednosťou je nežehlivý materiál s charakteristickým krepovým efektom. Obliečky sú vyrobené na Slovensku. 

  krepove_obliecky_ruzove_emi
  Skladom
  21,90 €

  Obliečky krepové s ružovým kvetinovým vzorom oživia spálňu a dokonale sa budú vynímať na každej posteli. Sú vyrobené z kvalitnej 100 % bavlny. Zobúdzajte sa na lúke plnej kvetov každé ráno.

  Obliecky_krepove_Estenza_EMI
  Skladom
  21,90 €

  Obliečky krepové s elegantný hnedo-bielym vzorom skrášlia každú spálňu. Svojou univerzálnosťou sa hodia na všetky postele a svojou kvalitou vám zaručia dlhú dobu užívania.

  obliecky_krepove_nathan_emi
  Skladom
  21,90 €

  Posteľné obliečky Nathan sú vyrobené z nakrepovanej bavlny. Sú priedušné, jemné a príjemné na dotyk. Vďaka materiálu nie je potrebné ich žehliť. 

  Obliecky_krepove_Klarissa_EMI
  Skladom
  19,90 €

  Čiernobiele posteľné obliečky sú vyrobené z nakrepovanej bavlny. Kvetinový vzor krásne ozdobí každú spálňu. Obliečky sú jemné, trvácne a priedušné.

  Obliecky_krepove_Kaus_EMI
  Skladom
  19,90 €

  Krepové obliečky sú priedušné a vďaka 100% bavlne delux príjemné na dotyk. Vyrobené sú z nakrepovenej bavlny, vďaka čomu ich nie je potrebné žehliť. Sú ideálne nielen na letné obdobie roka.

  krepove_obliecky_renan_emi
  Skladom
  21,90 €

  Posteľné obliečky Anastasia sú vyrobené z nakrepovanej bavlny, vďaka čomu nepotrebujú žehliť. Netradičný vzor zaujme každého a hodí sa aj do izby tínedžera. Krepové obliečky sú ušité na Slovensku. 

  Obliecky_krepove_deluxe_Mexiko_EMI
  Skladom
  19,90 €

  Krepové posteľné obliečky deluxe Mexiko prinesú do vašej spálne závan leta. V príjemnej krémovej farbe oživia izbu a kvalitný krepový materiál poteší. Obliečky sú vyrobené zo 100 % bavlny. Navyše ich netreba žehliť.

  Obliecky_krepove_Ester_EMI
  Skladom
  21,90 €

  Krepové obliečky s kvetinovým vzorom budú dominantou každej spálne aj detskej izby. Kvalita 100% bavlny zároveň dopraje pohodlný a ničím nerušený spánok.

  krepove_postelne_obliecky
  Skladom
  21,90 €

  Krepové posteľné obliečky sú vyrobené zo 100% bavlny a prešli krepovou úpravou, vďaka čomu ich netreba žehliť. Obliečky Kodaň sú priedušné, jemné a príjemné na dotyk. 

  Obliecky_krepove_Zoe_EMI
  Skladom
  21,90 €

  Krepové posteľné obliečky so srdiečkami sú vyrobené zo 100% bavlny a prešli krepovou úpravou, vďaka čomu ich netreba žehliť. Obliečky Zoe sú priedušné, jemné a príjemné na dotyk.

  krepove_obliecky_cervene_emi
  Skladom
  21,90 €

  Obliečky krepové červenej farby so zaujímavým motívom sa hodia do každej spálne. Potešia svojou priedušnosťou, kvalitou a pekným vzorom. Veľkou výhodou krepových obliečok je, že ich nemusíte žehliť.

  bavlnene_postelne_obliecky_krepove_emi
  Skladom
  19,90 €

  Posteľné obliečky Etno sú vyrobené z nakrepovanej 100% bavlny delux. Vďaka tomu sú jemné, trvácne, kvalitné, farebné stále a nepotrebujú žehliť. Starostlivosť o nich je jednoduchá. Krepové obliečky sú ušité na Slovensku.

  Ak ste nenašli svoj rozmer v ponuke ušijeme vám ich na mieru.

  • 0%
  Obliecky_krepove_Kolumbia_EMI
  Vypredaný

  Posteľné obliečky Kolumbia sú vyrobené z nakrepovanej bavlny, vďaka čomu nepotrebujú žehliť. Krepové obliečky sú ušité na Slovensku.

  • 0%
  Obliecky_krepove_Mieli_EMI
  Vypredaný

  Moderné krepové obliečky Mieli sú vyrobené z nakrepovanej 100% bavlny delux. Ich výhodou je nežehlivý materiál s krepovým efektom, vďaka čomu sú ešte trvácnejšie. Obliečky sú vyrobené na Slovensku.

  • 0%
  krepove_obliecky_sive_emi
  Vypredaný

  Posteľné obliečky Maira sú vyrobené z nakrepovanej bavlny, vďaka čomu nie je potrebné ich žehliť. Krásny vzor s motívom kvetov zaujme každého. Krepové obliečky sú ušité na Slovensku. 

  • 0%
  obliecky_krepove_lilien_emi
  Vypredaný

  Posteľné obliečky Lilien sú vyrobené z nakrepovanej bavlny. Vďaka tomu materiálu nie je potrebné ich žehliť. Krásny vzor zaujme každého.

  • 0%
  Obliecky_krepove_Vega_EMI
  Vypredaný

  Krepové posteľné obliečky s patchworkovým vzorom sú vyrobené na Slovensku. Vďaka nakrepovanej 100% bavlne delux nie je potrebné obliečky žehliť. Sú kvalitné a na dotyk príjemné.

  • 0%
  obliecky_krepove_isadora_emi
  Vypredaný

  Krepové posteľné obliečky s kvetinovým vzorom sú vyrobené na Slovensku. Vďaka nakrepovanej 100% bavlne delux nie je potrebné obliečky žehliť. Sú kvalitné a na dotyk príjemné.

  • 0%
  Obliecky_krepove_Cyprus_EMI
  Vypredaný

  Posteľné obliečky Cyprus sú vyrobené z nakrepovanej 100% bavlny delux. Vďaka tomu nie je potrebné ich žehliť. Sú mimoriadne trvácne, farebne stále, príjemné na dotyk a ideálne na horúce letné noci.