Získaj
zľavu na nákup

Staň sa fanúšikom našej
stránky na Facebooku
a získaj 5 % zľavu!

Matrace z PUR peny

Matrace z PUR peny pozostávajú z materiálu PUR pena, ktorý je veľmi obľúbený hlavne vďaka svojim vlastnostiam. Aj keď je matrac z PUR peny pri prvom použití trochu tuhší, používaním sa stáva komfortnejším bez toho, aby strácal na objeme. Kvalitná PUR pena má hustotu 25 a 35 kg/m3 a je vhodná pre dospelého človeka, pričom peny s hustotou 16 kg/m3 nie sú o nič horšie, avšak sú vhodnejšie pre osoby s nižšou váhou alebo pre deti. Matrace z PUR peny sú veľmi obľúbené v detských postieľkach a nemocničných lôžkach, kvôli svojim ortopedickým a antialergickým vlastnostiam. Navyše majú nízku hmotnosť, a preto sa s nimi ľahko a jednoducho manipuluje. Pre lepšie rozhodovanie sa vám pomôže článok Ako si vybrať správny matrac.

 • Povrchový matrac Ped Standard je vyrobený z vrstvy kvalitnej pur peny. Matrac dokonale ochráni pred znečistením a vlhkosťou, navyše vám poskytne aj lepší spánok.

  30,00 € 60,00 €
  Znížená cena!
 • Matrac Gold Flex je vyrobený z kvalitnej PUR peny s dlhou životnosťou.  Kvalitný ortopedický matrac, ktorý sa ani pri dlhšom používaní nepreleží. Obliečka na matrac je vyhotovená so zipsom vďaka čomu je možné ju prať.

  130,00 € 260,00 €
  Znížená cena!
 • Matrac Comfort Aloe Vera z kvalitnej PUR peny s dlhou životnosťou, ktorá sa ani po dlhšom používaní nepreleží. Je určený pre náročnejších zákazníkov, alergikov a ľudí, ktorí požadujú kvalitný ortopedický matrac. Obliečka na matrac je snímateľná a napustená antibakteriálnym výťažkom z Aloe vera.

  129,65 € 259,30 €
  Znížená cena!
 • Matrac Comfort Bamboo je vyrobený z vysoko kvalitnej PUR peny s vyššou hustotou. Hrúbka matraca je 15 cm, obliečka na matrac so zipsom obsahuje bambusové vlákna, takže bráni pachom a je antialergická.

  130,27 € 372,19 €
  Znížená cena!
 • Matrac Memory EMI je vysokokvalitný matrac z pamäťovej peny a PUR peny, vhodný pre všetky vekové a váhové kategórie. Je dostupný vo všetkých rozmeroch s možnosťou atypického rozmeru na mieru. Matrac obsahuje 2 obliečky, jednu zo 100% bavlny a druhú obliečku z aloe vera.

  195,03 € 278,61 €
  Znížená cena!
 • Matrac Cool 10 je všestranne použiteľný.  Je vhodný najmä na príležitostné spanie. Jadro matraca tvorí kvalitná PUR pena o hrúbke 10cm. Obliečku na matrac Cool 10 tvorí 100% bavlna DON.

  60,60 € 121,20 €
  Znížená cena!
 • Matrac Ekonomik 10 z PUR peny s hrúbkou 10 cm sa vyznačuje nízkou hmotnosťou, je antialergický a poskytujé výborné ortopedické vlastnosti. Je všestranne použiteľný, vhodný do spálne, na internát, chatu či ako detský matrac. Obliečka na matrac je z antialergického PES vlákna.

  71,45 € 142,90 €
  Znížená cena!
 • Matrac Ekonomik 13 je vhodný aj na časté použitie. Vyrobený je z kvalitnej PUR peny s hustotou 25 kg/m3. Výška matraca je 13 cm. Obliečka na matrac Bronze Emi je Fresh. Pre matrac je vhodný podklad lamelový rošt.

  94,85 € 189,70 €
  Znížená cena!
 • Matrac Merino je špecifický a určený náročnejším zákazníkom. Jadro matraca je vyrobené z kvalitnej PUR peny s hustotou 30kg/m3. Matrac má 2 obliečky. Prvá obliečka je z polovice bavlna prešívaná striebrom a druhú polovicu obliečky tvorí vlna s certifikátom Woolmark. 

  286,68 €
 • Matrac detský Bambi je štandardný detský matrac.

  116,35 €
 • Matrac detský Bambi je štandardný detský matrac.

  134,68 €
 • Veľmi kvalitný pružinový matrac, ktorý poskytuje telu správnu oporu. Matrac je vysoký 21 cm. Je odolný a dobre vetrateľný.

  132,00 € 300,00 €
  Znížená cena!
 • Matrac Polargel Duo sa skladá zo 4 vrstiev kvalitných pien. Základom je pena polargel na ktorú sa pridáva ešte Biogreen a Nightfly pena. Matrac ma antibakteriálnu obliečku AEGIS.

  447,60 €
 • Jadro matraca Natura Soft tvoria kvalitné pružiny, na povrchu doplnené kokosovými doskami. Na platniach sú z obidvoch strán ešte doplnené hrubé dosky z PUR peny.

  130,50 € 450,00 €
  Znížená cena!
 • Jadro matraca ANTIBAKTERIAL tvorí kvalitná PUR pena s antibakteriálnou úpravou a klasická PUR pena. Obliečka na matrac je odzipsovateľná.

  232,80 €
 • Matracová posteľ s pamäťovou penou pre pohodlný a dlhý spánok. Trojdielný matrac pre maximálne pohodlie.

  Vypredaný
  Znížená cena!
 • Matrac Comfort Antidekubitný vyrobený z kvalitnej PUR peny s dlhou životnosťou. Má priečne aj pozdĺžne zárezy. Je určený ako prevencia a liečba dekubitov.

  177,00 € 232,89 €
  Znížená cena!