ľavý banner

Kuchyňa

Kuchyňa je viac než len zopár skríň, stoličiek a stôl. Kuchyňa je srdcom vašej domácnosti.
Našou úlohou je sledovať moderný dizajn kuchýň a prispôsobovať produkty v tejto kategórií tomu, aby v duchu moderných a aktuálnych trendov vytvorili výraz nadčasovej a modernej kuchyne. Každý si v tejto kategórií nájde to, čo ho charakterizuje.

Filtrovať podľa

Kategórie
Cena
Filter
  • Zľava -20%
  kuchynske_utierky_cloth_set_emi
  Skladom
  15,20 €
  19 €

  Kuchynské utierky vyrobené z jemnej, trvácnej a husto tkanej 100% bavlny. Vďaka materiálu skvele absorbujú vodu a svoj tvar si zachovajú aj po viacerých praniach. Rozmer utierok je 40x60 cm.

  • Zľava -20%
  • 0%
  kuchynske_utierky_master_set_12_ks_EMI
  Vypredaný

  Bavlnené utierky do kuchyne vyrobená zo 100% husto tkanej bavlny. Sú príjemné na dotyk, výborne absorbujú vodu a svoje farby si zachovávajú aj po viacnásobnom praní. Rozmer utierok je 40x60 cm.

  • Zľava -20%
  Behúň na stôl krémový Damal 45x140 cm EMI
  Skladom
  4,80 €
  6 €

  Behúň na stôl vyrobený z mercerovanej 100 % bavlny ponúka hodvábny lesk a príjemným materiál. Svojou neutrálnou farbou sa dokonale hodí do každej kuchyne či obývačky.

  • Zľava -30%
  damaskovy_obrus_emi
  Skladom
  3,43 €
  4,90 €

  Obrus na stôl v bielej farbe je vyrobený z mercerovanej 100% bavlny. Materiál je veľmi kvalitný, jemný na dotyk a príjemný na pohľad. Vďaka neutrálnej bielej farbe sa hodí do každej kuchyne či obývačky. Rozmer damaškového obrusu je 80 x 120 cm. 

  • Zľava -30%
  damaskovy_obrus_emi
  Skladom
  2,94 €
  4,20 €

  Obrus na stôl v bielej farbe je vyrobený z mercerovanej 100% bavlny. Materiál je veľmi kvalitný, jemný na dotyk a príjemný na pohľad. Vďaka neutrálnej bielej farbe sa hodí do každej kuchyne či obývačky. Rozmer damaškového obrusu je 50 x 100 cm. 

  • Zľava -20%
  damaskovy_obrus_emi
  Skladom
  2,80 €
  3,50 €

  Obrus na stôl v bielej farbe je vyrobený z mercerovanej 100% bavlny. Materiál je veľmi kvalitný, jemný na dotyk a príjemný na pohľad. Vďaka neutrálnej bielej farbe sa hodí do každej kuchyne či obývačky. Rozmer damaškového obrusu je 40 x 40 cm. 

  • Zľava -30%
  Utierky na riad Hruška žltá set 3 ks EMI
  Skladom
  4,20 €
  6 €

  Kárované utierky sú vyrobené zo 100% bavlny, preto sú savé, stálofarebné a ľahko sa žehlia. Môžete ich prať pri teplote 40°C. Set obsahuje tri kusy utierok s rozmermi 40x60 cm.

  • Zľava -30%
  Utierky na riad Banán modrý set 3 ks EMI
  Skladom
  4,20 €
  6 €

  Modré kárované utierky vyrobené z hustej 100% bavlny vám zaručia skvelú absorpciu vody, žiadne žmolky, stálosť farieb aj ľahké žehlenie. Rozmer každej utierky je 40x60 cm.

  • Zľava -30%
  Detský uterák bavlnený 30x50 svetlo hnedý EMI
  Skladom
  8,40 €
  12 €

  Utierky na riad s rozmerom 40x60 cm sú vyrobené zo 100% froté bavlny, ktorá je jemná, dobre savá, rýchlo schne a nepúšťa farbu.

  Chňapka standard fresh
  Skladom
  1,60 €

  Kuchynská rukavica vás dokonale ochráni pred popálením rúk pri varení. Kuchynské rukavice nesmú chýbať v žiadnej domácnosti.

  Chňapka standard modrá slnečnica
  Skladom
  1,60 €

  Modrá kuchynská rukavica štandardného tvaru s motívom slnečníc. Vyrobená na Slovensku s povrchom zo 100% bavlny a vyplnená vatelínom.

  Chňapka standard srdce
  Skladom
  1,60 €

  Kuchynská rukavica štandardného tvaru s motívom srdca dodá šmrnc každej kuchynke. Kuchynská chňapka chráni pred popálením rúk.

  Utierky na riad Aria set 3 ks EMI
  Skladom
  12 €

  Kuchynské utierky z mäkkého a savého materiálu. Majú trvácne farby a rýchlo schnú. Sú ideálnym darčekom pre všetkých milovníkov dobrého jedla a sladkých pokušení. 

  Utierky na riad Diona set 3 ks EMI
  Skladom
  12 €

  Bavlnené utierky z mäkkej 100% bavlny. Sú vysoko savé, farebne stále a rýchlo schnú. Trendy vzor je ideálny do každej modernej kuchyne. 

  Utierky na riad Cali set 3 ks EMI
  Skladom
  12 €

  Bavlnené utierky do kuchyne set 3 kusov vyrobené zo 100% bavlny. Sú príjemné na dotyk, výborne absorbujú vodu a svoje farby si zachovávajú aj po viacnásobnom praní. 

  Utierky na riad Galate set 3 ks EMI
  Skladom
  12 €

  Utierky do kuchyne Galate set 3 kusov z trvácnej 100% bavlny ktoré výborne sajú vodu a sú príjemné na dotyk. Rýchlo schnú a nestrácajú farby. Skvelé pre všetkých zaľúbených, ktorí sú milovníkmi dobrého jedla a sladkých pokušení. 

  Utierky na riad Leda set 3 ks EMI
  Skladom
  12 €

  Kuchynské utierky vyrobená z jemnej, trvácnej a husto tkanej 100% bavlny. Vďaka materiálu výborne absorbujú vodu a svoje farby si zachovávajú aj po viacerých praniach. 

  Utierky na riad Neftis set 3 ks EMI
  Skladom
  12 €

  Kuchynské utierky z jemnej a trvácnej 100% bavlny vďaka ktorej výborne sajú vodu, sú príjemné na dotyk, rýchlo schnú a nestrácajú farby ani po viacnásobnom praní. 

  Utierky na riad Cathe set 3 ks EMI
  Skladom
  12 €

  Utierky z trvácnej 100% bavlny ktoré výborne sajú vodu, sú príjemné na dotyk, rýchlo schnú a nestrácajú farby. Moderný vzor pre každú trendy kuchyňu. 

  Utierky na riad Olive Oil set 3 ks EMI
  Skladom
  12 €

  Kuchynské utierky na riad z jemnej a dobre savej 100% froté bavlny. Rýchlo schnú a farby si zachovávajú aj po viacnásobnom praní.

  Utierky na riad Morning Káva set 3 ks EMI
  Skladom
  12 €

  Utierky do kuchyne, ktoré výborne absorbujú vodu, sú farebne stále, príjemné na dotyk a rýchlo schnú. Ideálne nielen pre všetkých milovníkov kávy.

  Utierky na riad Love set 3 ks EMI
  Skladom
  12 €

  Sada kuchynských utierok z mäkkého a savého materiálu s motívom Valentines Day. Utierky budú ideálnym darčekom pre všetkých zaľúbených, ktorí sú milovníkmi dobrého jedla a sladkých pokušení. 

  • Zľava -30%
  • 0%
  Utierky_na_riad_Rudolf_modre_set_3_ks_EMI
  Vypredaný

  Bavlnené utierky na riad. Husto tkaný materiál 100% bavlny výborne absorbuje vodu. Rozmer utierok do kuchyne je 40x60 cm.

  • Zľava -30%
  Utierky na riad Banán žltý set 3 ks EMI
  Skladom
  4,20 €
  6 €

  Bavlnené utierky na riad vyrobené z na dotyk príjemnej a husto tkanej 100% bavlny. Sú trvácne, farebne stále, nevytvárajú žmolky, výborne absorbujú vodu a ľahko sa žehlia. Rozmer utierok je 40x60 cm.