ľavý banner

Kúpeľňové predložky

Kúpeľňové koberce sú dôležité bytové doplnky, bez ktorých si nedokážeme predstaviť kúpeľňu alebo toaletu. Veď komu by sa páčilo vystúpiť z vane po horúcom kúpeli na studenú dlažbu? Kúpeľňové koberce nie sú len praktickým doplnkom s výbornou tepelnou izolačnou vrstvou, ale ich spodná strana je pogumovaná, a preto Vás spoľahlivo ochránia pred pošmyknutím a úrazom. Vyznačujú sa tiež tým, že sú príjemné na dotyk a vysoko savé, čo zabraňuje vzniku kaluží a zvyšuje bezpečnosť kúpeľne. Okrem toho sú v dnešnej dobe kúpeľňové koberčeky tiež dekoratívnym prvkom a dotvárajú samotný štýl kúpeľne. Kúpeľňové koberce sú v rozmanitých atraktívnych farbách, z ktorých si určite každý vyberie tú najvhodnejšiu. Ponúkame tiež koberčeky v setoch, takže okrem koberčeka k vani alebo sprchovaciemu kútu, vhodne doladíte aj koberček k WC alebo poťah na veko WC. 

Filtrovať podľa

Cena
Materiál
Farba
Pranie
Gramáž
Zloženie
Balenie obsahuje
Filter
  Protismykova podlozka do vane zelena 53x53 cm AWD
  Skladom
  10,90 €

  Podložka do vane chrániaca pred pošmyknutím je vyrobená z kvalitného PVC bez obsahu škodlivých látok. Zaručí vám bezpečnosť a komfort pri kúpaní. Na spodnej strane má prísavky a je možné ju prať v práčke. 

  • Zľava -33%
  Kúpeľňový koberec biely EMI
  Skladom
  5,95 €
  9 €

  Kúpeľňový koberček s obrysmi stôp nôh zo 100% froté bavlny sa hodí do každej kúpeľne, ale aj do všetkých ubytovacích zariadení. Rozmer koberca do kúpeľne je 50 x 70 cm.

  • 0%
  protismykova_podlozka_do_kupelne
  Vypredaný

  Protišmyková podložka do sprchy je na spodnej strane vybavená prísavkami, vďaka ktorým drží pevne na mieste. Vyrobená je z kvalitného PVC materiálu. Je mäkká, odolná a rýchloschnúca. Svojimi rozmermi je vhodná do každej bežnej sprchy. 

  • 0%
  protismykova_bezova_podlozka_awd
  Vypredaný

  Podložka do vane, ktorá zabraňuje pošmyknutiu je vyrobená z kvalitného TPE materiálu bez obsahu škodlivých látok. S touto podložkou bude vaše kúpanie bezpečné a pohodlné. Je vybavená prísavkami na spodnej strane a možete ju prať aj v práčke.

  • 0%
  Kupelnovy koberec hnedy 80x50 cm AWD
  Vypredaný

  Kúpeľňový koberec v hnedej farbe s nadčasovým vzorom je vyrobený zo 100% mikrovlákna. Na dotyk je príjemný, hebký, hrejivý a zvyšuje tepelnú izoláciu. Má rozmer 50x80 centimetrov a dá sa prať v práčke pri 30°

  • 0%
  Kupelnovy koberec sivo-cierny 80x50 cm AWD
  Vypredaný

  Kúpeľňový koberec v sivo-čiernej farbe s nadčasovým vzorom je vyrobený zo 100% mikrovlákna. Na dotyk je príjemný, hebký, hrejivý a zvyšuje tepelnú izoláciu. Má rozmer 50x80 centimetrov a dá sa prať v práčke pri 30°

  • 0%
  Rohova_protismykova_podlozka
  Vypredaný

  Rohová protišmyková podložka do sprchy v modrej farbe sa hodí do každej kúpeľne a poskytne vám bezpečnosť pri kúpaní. Na spodnej strane je vybavená prísavkami, vďaka ktorým drží pevne na mieste. Vyrobená je z kvalitného PVC materiálu. Je mäkká, odolná a rýchloschnúca

  • 0%
  Rohová protišmyková podložka AWD
  Vypredaný

  Priehľadná rohová protišmyková podložka do sprchy je na spodnej strane vybavená prísavkami, vďaka ktorým drží pevne na mieste. Vyrobená je z kvalitného PVC materiálu. Je mäkká, odolná a rýchloschnúca. Svojimi rozmermi je vhodná do každej bežnej sprchy.

  • 0%
  Kúpeľňové predložky set 2 kusov Castor hnedé
  Vypredaný

  Set hnedých kúpeľňových predložiek Castor je ideálnym riešením do každej kúpeľne a toalety. Sú hrejivé, príjemné, mäkké a ich spodná časť je protišmyková. Rozmery predložiek sú 50x80 a 40x50 cm.

  • 0%
  Kúpeľňové predložky set 2 kusov Merga modré
  Vypredaný

  Súprava dvoch modrých koberčekov do kúpeľne a k toalete. Spodná časť je z protišmykového materiálu, čo zaručí, že sa nebudú na dlážke posúvať. V prípade pádu na zem tlmia náraz, čo oceníte najmä pri malých deťoch. Rozmery predložiek sú 50x80 a 40x50 cm.

  • 0%
  Kúpeľňová predložka 50x80 Sirius modrá
  Vypredaný

  Kúpeľňová predložka Sirius v modrej farbe s jemným vzorom dodá dojem útulnosti každej kúpeľni. Je mäkká, protišmyková, tlmí nárazy a zvyšuje tepelnú izoláciu.

  • 0%
  Kúpeľňová predložka 50x80 Vega modrá
  Vypredaný

  Modrá kúpeľňová predložka Vega s rozmerom 50x80 cm a protišmykovou úpravou zo spodnej strany je vhodná ako podložka pod nohy do každej kúpeľne.

  • 0%
  Kúpeľňová predložka 50x80 Wezen sivá EMI
  Vypredaný

  Kúpeľňový koberec Wezen v sivom prevedení je vhodným riešením do každej kúpeľne. Na dotyk je príjemný, praktický, mäkký, odolný a ľahko sa ním manipuluje. Rozmer predložky je 50x80 cm.

  • 0%
  Kúpeľňové predložky bavlnené set 2 kusov EMI
  Vypredaný

  Set kúpeľňových kobercov je vyrobený zo 100% bavlny. Predložky sa vyznačujú vlastnosťami ako jemnosť, hrejivosť, odolnosť a schopnosť tlmiť nárazy. Rozmery predložiek sú 50x80 a 50x40 centimetrov.

  • 0%
  Kúpeľňové predložky set 2 kusov Tania sivé
  Vypredaný

  Sada dvoch kúpeľňových koberčekov v sivej farbe s rozmermi 50x80 a 50x40 cm. Predložky sú protišmykové, tlmia nárazy a hluk a zvyšujú tepelnú izoláciu.

  • 0%
  Kúpeľňové predložky set 2 kusov Esme fialové
  Vypredaný

  Dvojdielny set kúpeľňových predložiek vo fialovej farbe s rozmermi 50x80 a 40x50 cm. Predložky sú hebké na dotyk, hrejivé, protišmykové a odolné. Zároveň sú praktické a vďaka jemnému vzoru sa hodia do každej domácnosti.

  • 0%
  Kúpeľňové predložky set 2 kusov Brynn hnedé EMI
  Vypredaný

  Dvojdielny set kúpeľňových kobercov Brynn hnedé spestrí podlahu každej kúpeľne aj WC. Predložky sú protišmykové, hrejivé a jemné na dotyk. Podložky sú v hnedej farbe a majú rozmery 50x80 a 40x50 cm.

  • 0%
  Kúpeľňové predložky set 2 kusov Atria hnedé EMI
  Vypredaný

  Dvojdielny set kúpeľňových koberčekov Atria spestrí podlahu každej kúpeľne a WC. Predložky sú protišmykové, hrejivé a príjemné na dotyk. Podložky sú v hnedej farbe a majú rozmery 50x80 a 40x50 cm.

  • 0%
  Kúpeľňové predložky set 2 kusov Lucida béžové EMI
  Vypredaný

  Set 2 kusov béžových kúpeľňových kobercov sa vynikajúco hodí do každej moderne zariadenej kúpeľne a toalety. Podložky sú na dotyk príjemné, mäkké, hrejivé a majú protišmykovú úpravu.

  • Zľava -20%
  • 0%
  Koberec bavlnený 90 cm EMI
  Vypredaný

  Koberec vyrobený z bavlny dodá miestnosti dojem väčšej útulnosti. Okrem toho je mäkký, a tak umožňuje aj chôdzu na boso. Zvyšuje tepelnú izoláciu a má schopnosť tlmiť hluk a nárazy. Priemer koberčeka je 90 centimetrov.

  • 0%
  protismykova_podlozka_priesvitna_awd
  Vypredaný

  Protišmyková podložka je priehľadná praktická pomôcka do kúpeľne. Poskytuje bezpečnosť a pohodlie počas kúpania. Vyrobená je z kvalitného PVC materiálu a môže sa prať. Na spodnej strane sú prísavky, vďaka ktorým podložka ostane na svojom mieste. 

  • 0%
  protismykova_podlozka_awd
  Vypredaný

  Priehľadná protišmyková podložka je štýlová a praktická pomôcka do kúpeľne. Poslúži ako bezpečnostný prvok proti pošmyknutiu počas kúpania. Vyrobená je z kvalitného PVC materiálu a môže sa prať.