Získaj
zľavu na nákup

Staň sa fanúšikom našej
stránky na Facebooku
a získaj 5 % zľavu!

Soľ do kúpeľa

Soľ a jej blahodárne účinky poznalia využívali už aj naši predkovia. Rimania, Gréci a Egypťania veľmi dobre vedeli o antibakteriálnych a antimykóznych vlastnostiach soli. Soľ považovali za všestranný liek a používali ju aj do kúpeľov. Kúpeľ im poskytol priestor na relax a pridaním soli si vytvorili "novodobé wellness". Každý kúpeľ poskytuje nášmu organizmu regeneráciu tela aj mysle. Pridaním soli do kúpeľa, ktorá okrem základných prvkov obsahuje aj minerály ako horčík, draslík, sodík, vápnik a bromid, a iné esencie napomáhame k liečeniu a tíšeniu príznakov mnohých chorôb. Soľ do kúpeľa zohráva významnú úlohu pri relaxácii a liečbe kožných, nervových a svalových ochorení. Minerálne latky obsiahnuté v soliach do kúpeľov sa ľahko vstrebávajú cez pokožku, zlepšujú jej textúru, vyživujú ju, hydratujú ju, pomáhajúpri odstraňovaní príznakov nepríjemných kožných chorôb ako psoriáza, ekzém, rohovatenie pokožky, svrbenie, suchá alebo mastná pokožka a iné. Veľmi nápomocné a využívané sú aj na detoxikáciu organizmu, odstránenie únavy, uvoľnenie napätého svalstva, ako relax po náročných dňoch. Soli do kúpeľov obsahujú minerály a živiny, ktoré pokožku udržujú mäkkú, hladkú a vláčnu. Výber soli do kúpeľa závisí od pokožky. Pre citlivú, namáhanú a mastnú pokožku je určená soľ do kúpeľa obsahujúca výťažky z levandule alebo ruží. Pre suchú, šupinatú pokožku vyhovuje soľ obsahujúca hydratačné zložky, napríklad soľ s výťažkami z mandle alebo pomaranča. Pre rozpálenú a unavenú soľ z rozmarínu alebo mäty priepornej, ktorá ju príjemné schladí a vzpruží. Proti celulitíde minerálna soľ, soľ z morských rias, ktoré obsahujú negatívne ióny z minerálov a živín a po vstupe do krvného obehu pomáhajú cez lymfatický systém odvádzať preč z tela toxíny. Zrelaxujte po náročnom dni, uvoľnite svoje svalstvo, načerpajte nové sily, doprajte si oddych a zároveň dúšok zdravia so soľou do kúpeľa.

 • Soľ  do kúpeľa s lupeňmi ruží splní sen nejednej žene. Blahodárne účinky soli spojené s lupeňmi ruží vytvoria dokonalú harmóniu tela aj duše.

  Vypredaný
 • Soľ do kúpeľa s levanduľou je vynikajúcim prostriedkom na dokonalú relaxáciu, navyše uvoľňuje napäté svalstvo a pozitívne pôsobí na celý organizmus.

  Vypredaný
 • Soľ do kúpeľa z čierneho mora blahodárne pôsobí na organizmu. Obsahuje veľa minerálnych látok. Pomáha pri odstraňovaní celulitídy, strií. Ideálna na relaxáciu.

  Vypredaný
 • Soľ do kúpeľa Himalájska ružové kryštáliky obsahuje minerálne látky. Tie blahodárne pôsobia na organizmus. Uvoľňujú napäté svalstvo a pozitívne pôsobia na celý organizmus človeka.

  Vypredaný
  Znížená cena!
 • Soľ do kúpeľa Himalájska ružové kryštáliky obsahuje minerálne látky, ktoré blahodárne pôsobia na organizmus. Uvoľňuje napäté svalstvo a pozitívne pôsobí na celý organizmus človeka.

  Vypredaný
  Znížená cena!
 • Soľ do kúpeľa z čierneho mora blahodárne pôsobí na organizmu, lebo obsahuje veľa minerálnych látok. Pomáha pri odstraňovaní celulitídy, strií. Ideálna na relaxáciu.

  Vypredaný
 • Soľ  do kúpeľa s lupeňmi ruží splní sen nejednej žene a bude sa cítiť ako vo wellnesse. Blahodárne účinky soli spolu s lupeňmi ruží vytvoria dokonalú harmóniu tela aj duše.

  Vypredaný
 • Soľ do kúpeľa s levanduľou je vynikajúcim prostriedkom na dokonalú relaxáciu. Uvoľňuje napäté svalstvo a pozitívne pôsobí na celý organizmus.

  Vypredaný