ľavý banner

Výpredaj

Výpredaj tvoria zľavnené produkty s najnižšími cenami z ponuky nášho obchodu. Nájdete tu povinnú výbavu každej domácnosti a to: matrace, posteľné obliečky, posteľné plachty, uteráky, osušky  a iné produkty za výhodnú cenu ako z veľkoobchodu. Nakupujte za najlepšie ceny z pohodlia svojho domova.

Filtrovať podľa

Cena
Rozmer matraca
Rozmer plachty
viac... menej
Rozmer obliečok
viac... menej
Filter
  • Zľava -40%
  Paplon_Slim_200x140_900_g_EMI
  Skladom
  12 €
  20 €

  Paplón Slim 200x140 900 g EMI je ľahučký paplón, ktorý oceníte počas teplých nocí. Je veľmi priedušný a vhodný pre ľudí s respiračnými ťažkosťami a alergiami. Paplón je jemný, príjemný na dotyk a jeho 900 g ani nepocítite.

  • Zľava -54%

  obliecky_bavlnene_flame _farebne
  Skladom
  10,90 €
  24 €

  Posteľné obliečky ovplyvňujú kvalitu spánku. Vyberte si preto kvalitnú 100% bavlnu delux, ktorá vám zaručí jemnosť, priedušnosť, trvácnosť, farebnú stálosť a žiadny polyester. Zaspávajte ako v bavlnke.

  • Zľava -54%

  obliecky_bavlnene_dama_sive
  Skladom
  10,90 €
  24 €

  Jemné a trvácne bavlnené obliečky Dama sú vyrobené z kvalitnej 100% bavlny delux. Táto bavlna je farebne stála a vydrží roky. Zapínanie obliečok je na zips.

  • Zľava -54%

  obliecky_bavlnene_miror
  Skladom
  10,90 €
  24 €

  Kvalitné posteľné obliečky Miror sú vyrobené zo 100% bavlny delux a svojim vzorom krásne doladia každú modernú aj klasickú spálňu. Sú jemné, trvácne, farebne stále a priedušné.

  • Zľava -50%

  obliecky_na_postel_zlte_paula_emi
  Skladom
  12,50 €
  25 €

  Posteľné obliečky Paula sú vyrobené zo zmesi kvalitnej 100% bavlny delux a polyesteru v pomere 70:30, vďaka čomu je starostlivosť o nich jednoduchšia a znižuje sa ich krčivosť. Obliečky sú priedušné, príjemné na dotyk a zaručia komfort.

  • Zľava -46%

  Obliecky_bavlnene_ava_EMI
  Skladom
  15 €
  28 €

  Kvalitné prevedenie materiálu s pekným vzorom vytvára kombináciu moderných posteľných obliečok Ava. Jemný a trvácny materiál sú zárukou spokojnosti. Poteší vás aj jednoduchá starostlivosť a farebná stálosť, vďaka ktorej si ich v nezmenenej kvalite budete užívať roky.

  • Zľava -42%

  bavlnene_obliecky_jansi_emi
  Skladom
  16 €
  28 €

  Kvalitné a elegantné obliečky Jansi sú vyrobené zo 100% bavlny delux. Ich krásny vzor obohatí každú spálňu a ich skvelé vlastnosti si vás ihneď podmania. Radosť budete mať aj z jednoduchej starostlivosti, vďaka ktorej si ich budete môcť vychutnávať roky v nezmenenej kvalite.

  • Zľava -46%

  Obliecky_bavlnene_berger_EMI
  Skladom
  15 €
  28 €

  Kvalitné posteľné obliečky vyrobené zo 100% bavlny delux. Ich vlastnosti ako jemnosť, trvácnosť, hustotu tkania si okamžite obľúbite. Obliečky majú zapínanie na zips. 

  • Zľava -42%

  Obliecky_bavlnene_Love_EMI
  Skladom
  14,90 €
  26 €

  Bavlnené obliečky Love vyrobené zo 100% bavlny delux krásne ozdobia spálňu nielen čerstvo zamilovaným. Sú jemné a príjemné na dotyk, trvácne a husto tkané.

  • Zľava -46%

  Obliecky_bavlnene_madison_EMI
  Skladom
  15 €
  28 €

  Obliečky bavlnené Madison sú vyrobené na Slovensku z kavlitnej 100% bavlny. Sú v jednoduchom elegantnom štýle, ktorý sa hodí do každej spálne a nikdy nevýjde z módy. Doprajte si krásne a kvalitné posteľné obliečky.

  • Zľava -46%

  obliecky_bavlnene_tomana_emi
  Skladom
  15 €
  28 €

  Obliečky Tomana sú vyrobené zo 100 % bavlny delux, ktorá je pevná, hebká a trvácna. Vďaka jednoduchému vzoru a príjemnej kombinácii farieb pristanú do každej spálne aj chlapčenskej izby.

  • Zľava -53%

  obliecky_bavlnene_enny_emi
  Skladom
  15 €
  32 €

  Posteľné obliečky, ktoré vytvoria žiadúci dojem a krásne ozdobia každú spálňu. Vyrobené sú z kvalitnej 100% bavlny delux. Dizajn ideálny do klasickej aj modernej spálne.

  Ak ste nenašli svoj rozmer v ponuke ušijeme vám ich na mieru.

  • Zľava -50%

  hnede_postelne_obliecky_emi
  Skladom
  12,50 €
  25 €

  Elegantné posteľné obliečky Ingrid hnedé krásne a decentne ozdobia každú spálňu. Poteší vás farebná stálosť, jednoduchá starostlivosť aj trvácnosť. Pre uľahčenie žehlenia sú vyrobené zo zmesi bavlny a polyesteru v pomere 70:30.

  • Zľava -42%

  Obliecky_bavlnene_women_EMI
  Skladom
  16 €
  28 €

  Jemný vzor posteľných obliečok Women obohatí každú spálňu. Kvalitná 100% bavlna delux prinesie vlastnosti, ktoré si ihneď obľúbite. Za prívlastkom deluxe sa ukrývajú ešte lepšie vlastnosti, než akými disponuje klasická bavlna.

  • Zľava -31%

  Obliecky_Lamer_sive_EMI
  Skladom
  19,90 €
  29 €

  Posteľné obliečky Lamer sivé sú jemné obliečky vyrobené na Slovensku. Vzor je vhodný do akéhokoľvek interiéru.

  • Zľava -42%

  Obliecky_bavlnene_kendra_EMI
  Skladom
  16 €
  28 €

  Posteľné obliečky s moderným námetom obohatia každú spálňu. Jemná a kvalitná 100 % bavlna delux prináša vlastnosti, ktoré si ihneď obľúbite. Prívlastok delux znamená ešte lepšie vlastnosti, než akými disponuje klasická bavlna.

  • Zľava -42%

  bavlnene_obliecky_emi
  Skladom
  16 €
  28 €

  Bavlnené obliečky Zidon s moderným vzorom sú vyrobené zo 100% bavlny delux. Potešia vás svojou jemnosťou, trvácnosťou a hustotou tkania.

  • Zľava -50%

  Obliecky_bavlnene_Crystal_biele_EMI
  Skladom
  15,90 €
  32 €

  Posteľné obliečky vyrobené zo 100% bavlny sú obľúbené vďaka svojej trvácnosti, pevnosti a jemnosti. Výnimočné sú svojou jemnou striebornou potlačou, ktorá dodá nádych luxusu každej spálni. Hebký materiál je jemný aj k citlivej pokožke. Pod vzdušnou bavlnou sa vám istotne bude príjemne zaspávať

  • Zľava -54%

  Obliecky_bavlnene_Laviva_hnede_EMI
  Skladom
  14,50 €
  32 €

  Bavlnené obliečky vyrobené na Slovensku z kvalitnej a trvácnej 100 % bavlny delux. Vzor a farebné prevedenie posteľných obliečok Laviva krásne ozdobí každú spálňu.

  • Zľava -54%

  Obliecky_bavlnene_Daby_tyrkysove_EMI
  Skladom
  14,50 €
  32 €

  Obliečky Daby sú posteľné obliečky vyrobené z bavlny de luxe, čo je kvalitná a husto tkaná bavlna. Obliečky sa zapínajú praktickým zapínaním na zips.

  • Zľava -28%

  Obliecky_Eva_V1_krem
  Skladom
  19,90 €
  27,98 €

  Luxusný vzor obliečok Eva krem zaujme každého. Štruktúrou tkania bavlny sa materiál obliečok stal pevný, trvácny a stály.

  • Zľava -42%

  Obliecky_bavlnene_Mina_Blue_EMI
  Skladom
  14,90 €
  26 €

  Posteľné obliečky, ktoré sú vyrobené z kvalitnej, husto tkanej 100 % bavlny deluxe. Ich vzor krásne ozdobí každú spálňu.

  • Zľava -50%

  Obliecky_bavlnene_Elle_Lila_EMI
  Skladom
  18 €
  36 €

  Bavlnené obliečky z kvalitnej a trvácnej 100 % bavlny delux. Vzor a moderné prevedenie posteľných obliečok Dakar dodajú šmrnc spálni aj izbe tínedžerov.

  • Zľava -32%

  obliecky_bavlnene_Amanda_EMI
  Skladom
  17,50 €
  26 €

  Elegantné a luxusné posteľné obliečky Amanda pochádzajú z novej jedinečnej kolekcie obliečok. Sú vyrobené na Slovensku z jemnej a vysoko kvalitnej 100% bavlny deluxe, ktorá si rozumie aj s citlivou pokožkou. Zapínajú sa pomocou gombíkov. Sú trvácne, priedušné a farebne stále.